Хуліганство, хоча і гарне, ‒ мер міста про розмальований в’їзний знак Луцька

Хуліганство, хоча і гарне, ‒ мер міста про розмальований в’їзний знак Луцька
Луцькому міському голові Миколі Романюку розмальований у різні кольори в’їзний знак «Луцьк» сподобався, але художники мали би брати дозвіл у міськради.

Про це міський голова розповів 26 червня.

Нагадаємо, що невідомі ентузіасти розфарбували знак «Луцьк», який стоїть при в'їзді в місто з боку Ковеля.

«Я бачив фото лише в інтернеті. Мені подобається сам підхід. Але я вважаю, що це хуліганство. Все треба робити з дозволу, а не так, як кому збреде в голову. Сам підхід гарний, немає питань. Але можна було звернутися до міської ради і сказати, що у нас є така пропозиція», - зазначив Романюк.

«Якщо у нас кожен почне малювати що хоче і де хоче, то порядку у місті не буде», - додав мер.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якби ініціатори такого не намалювали, так і далі ще 100 років було б таке убожество, власне як і всюди. Максимум на Пасху його побілять вічно бухі комунальники. отак і живемо....
Відповісти
Тіпа законники...мать.
Відповісти
МОЖЕ ДЕКОМУ І НЕПОДОБАЄТЬСЯ, АЛЕ РОМАНЮК ПРАВИЙ !!!
ПОРЯДОК МУСИТЬ БУТИ У ВСЬОМУ!!! ПИТАННЯ ДО ВСІХ КОМЕНТАТОРІВ:
ЧОМУ НЕ ВІДГУКУЮТЬСЯ ТІ ХТО РОЗМАЛЮВАВ(ПРИКРАСИВ) ЗНАК ?
ХОЧ ВЕЛИКОГО ЗЛОЧИНУ ТУТ НЕМАЄ, АЛЕ ВСЕ Ж ТАКИ..! ЦЕ ХАЙ РОЗСЛІДУЮТЬ НАШІ ВСЮДИСУЩІ МОЛОДІ ЖУРНАЛІСТИ ! ЗРОБЛЯТЬ
ЗУСТРІЧ ХУДОЖНИКІВ З МЕРОМ,КРУГЛИЙ СТІЛ, ТАК БИ МОВИТИ,
ОРГАНІЗУЮТЬ! В НОВИНИ ВИКИНУТЬ! Є РОБОТА!!
Відповісти
хай зверне увагу на пристройки до будинків халабудами.навіть на тому ж вокзалі.головні безміні архітектори міста на те дозволи давали.а будували для перепрожі чудо фірми.поучаствували всі кому дали свише.а зараз цнотливі.ви колись і зараз з того міста гето робите.
Відповісти
Цікава річ! Якщо різні управління в т.ч. архітектури давали відмашку( дозвіл) на ці добудови, то яка роль мера в цьому?
Архітектура і будівництво несуть віповідальність за безпеку
і фасад будинку. МЕШКАНЦІ МОВЧАЛИ ПЕВНО!
Відповісти
при приватбанку був такій собі "ігос",сам приватбанк скільки філій таким чином добудував.романюк був тоді в приваті..потім він пішов дальше але в нього зараз ті самі архітектори.ті самі всі головні.і роблять те саме а він зараз цинічно розказує привокзальну площу і т.д. в своїх інтервю.щоб переоформити квартиру в нежитлову нерухомість треба 5 років.рєбята йх скупляли квартири .потім вони переоформлюють за тижні та й все.лєвих там чи простих підприємців нема.ціни держали аж до кризи на рівні нюйорка.а ви совкі і дальше розсусолюйте про крепкіх гаспадарників за 1500 зарплати.лизати комусь привикли та мріями про пакращення жити.дітей того самого учите.де мозгі?де очі?НІКЧЕМНІСТЬ СВОЮ БУТАФОРСЬКИМИ АМБІЦІЯМИ ЗАБИВАЄТЕ..
Відповісти
Якщо "рєбята їх скупляли", то хто продавав? Напевно,самі
мешканці, чи їх хто заставляв? Ви, як власник квартири,
самі вирішуєте про продаж ! А в іншому, Те про що говорите, може й було( найймовірніше).А жити без мрії про
ПОКРАЩЕННЯ ні одна людина на планеті ЗЕМЛЯ не може!
Тільки ці мрії для українців НЕ ПОВИННІ РЕАЛІЗОВУВАТИСЬ В СУЧАСНОМУ УКРАЇНСЬКОМУ ВАРІАНТІ, так як нині робиться!
Відповісти
ВАРІАНТІ ТВОЇ МЕРИ СОВКІ.І ТИ СОВОК.ПОМЕСЬ ПОФІГІСТА З ФІЛОСОФОМ.МОЖЕШ ПОЯСНИТИ ВСЕ.АЛЕ БРЄДОМ.АЗАРИЧІ.ХУ..
Відповісти
Так, можу дещо пояснити в мене вік не "пацанячий".
Я БАЧУ, ЩО ТИ САМ СОВОК КОНКРЕТНИЙ І З НЬОГО НЕ
ВИЙШОВ ЩЕ ДО СИХ ПІР. ПО-ДРУГЕ - ХАМСЬКІ КОМЕНТАРІ, ОСВІТНІЙ і КУЛЬТУРНИЙ РІВЕНЬ
НИЖЧЕ ПЛІНТУСА. ПЕРСОНАЖ ІЗ "ПАЛАТИ №6". ВСЕ,
БІЛЬШЕ НЕМА ПРО ЩО ДИСКУТУВАТИ! ВИДНО ХАМА ПО
РОЗМОВІ!!!!
Відповісти
чого тут вік.мені тоже навіть не 30.а "толерантності" тебе і мене ті комсорги колись учили.я спригнув.ти остався.жди пакращень.жди еканамістів.погано що вони на ваших голосах ще років 10 "перестройки с ускорєніями" робити будуть...тобі пофіг-хавчік є,амбіції пруть..всьо путьом жисть удалась.мер для тебе працує,азарич тоже працує..не будем їм мішати..вони знають шо роблять..а тобі нах..знати як можна не знати..так спокійніше..
Відповісти
ПРИВИК.БАЧУ.
Відповісти
ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ СВОГО СТАНОВИЩА ДЛЯ СТВОРЕННЯ МОНОПОЛЬНИХ УМОВ СОБІ ДЛЯ КУПІВЛІ ТА ПЕРЕПРОДАЖІ НЕРУХОМОСТІ ВЦІЛОМУ МІСТІ НАПРОТЯЗІ ДЕСЯТКА РОКІВ НЕ Є ЗЛОЧИНОМ?КУПІВЛЯ ГРАНД-ВОЛИНІ ЧЕРЕЗ 4 ФІРМИ(ОФІЦІЙНО МІСТО НЕ МАЛО ПРАВА ПРОДАВАТИ.ЗАБРАЛИ ЗА "БОРГИ") ТО ТОЖЕ НЕ ЗЛОЧИН?ЩЕДРИЙ ПОЛІШУК КОРІННИЙ.
Відповісти
ВІНОВНІ.ОТВЄТЯТ.КАЗМІРУКА НАГРАДИТЬ.
Відповісти
ПОКРИЧИ.ПОЧУЄ КОЖНОГО.
Відповісти
там взагалі злочину не має. злочин, це наприклад бувша вул кузнецова у величезних ямах, а по ній швидкі з привокзальної дістаються 33 і 40 мікрорайону.
живий помре поки доїде.
а бетону тому це тільки на користь.
Відповісти
Те що робиться в місті можна назвати порядком?
Відповісти
Класно! Весело! Молодці! P.S. На лейб "Google" тепер схоже!
Відповісти
Мешканців тепер ніхто не питає.
Влада і бізнес злившись в екстазі "забудовами і прибудовами" перетворюють місто в паршивий райцентр, звідки вони, до речі, й перебрались сюди. Звичка – друга натурв!"
Почався дерибан парку, біля колишньго шовкового комбінату (40-й квартал).
Якісь "сироти" вже ставлять паркан просто в парку (через дорогу від зупинки).
Відповісти
“На лейб "Google" тепер схоже!”
До розмалювання знак містив самобутність!
Чого, ті, що розмальовували, перед дійством забули ввімкнути “шурупалку”?
Наступний крок за Гуглом, в разі виникнення питання інтелектуальної власності, з’явиться можливість “прославити” рідне місто з подачі мазярів.
Відповісти
Баран ти такий баран...)
Відповісти
РЕПЛЫКА : А ЯКА САМОБУТНІСТЬ БУЛА БЕЗ ОЦЬОГО ЗНАКА З ВЕЛИКИМИ
БЕТОННИМИ ЛІТЕРАМИ ! ТАБЛИЧКА З НАЗВОЮ "СЕЛА".
Відповісти
Один штрих пензлем … і Угловесело перетворюється в евромісто ЛуцькоГугл!
Відповісти
Відтепер Луцьк не буде індексуватись!
Відповісти