Конкурс краси: у Луцьку вибрали «першу леді Волині». ФОТО

Конкурс краси: у Луцьку вибрали «першу леді Волині». ФОТО
Звання «Перша леді Волині-2013» отримала студентка училища культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського Анна Литвинчук.

Конкурс відбувся у Луцьку 30 червня у рамках святкування Дня молоді.

Дійство відбувалося при вході до Центрального парку культури та відпочинку Лесі Українки.

Змагалося за звання «першої леді» Волині дев’ятеро учасниць. Конкурс відбувається вже в сьоме. Усі дівчата – студентки волинських вишів.

Переможниця отримала шанс поборотися за звання кращої на наступному етапі конкурсу – всеукраїнському конкурсі красунь у Криму, що відбудеться 24 серпня.

Звання другої віце-міс присудили студентці Луцького національного технічного університету Тетяні Антонюк, а першої віце-міс – студентці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Марині Отроді.

Оцінювало дівчат журі у чотирьох конкурсах: під час виходу і знайомства з учасницями у національних костюмах, дефіле у купальних костюмах, діловому образі та інтелектуальному конкурсі та вечірніх сукнях.

Між виходами конкурсанток публіку розважав танцювальний колектив «Ремікс», співаки Адам Горбатюк і Юлія Романець, а модельєр Ольга Деревич влаштувала показ колекції суконь.

Оцінювало конкурсанток журі у складі «Першої леді Волині-2012» Катерини Твердохліб, заступника начальника у справа сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації Андрія Мороза, ведучої програми «Ранок нової Волині» Юлії Ковальчук, представника ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Сергія Машевського та керівника Північно-Західного регіонального управління ПрАТ «Датагруп» Анастасія Мельничука.

Головні партнери свята - ТМ «Домашній Телеком» від «Датагруп», ПРАТ«Луцьксантехмонтаж №536»

Шоу-балет Ремікс
Шоу-балет Ремікс
Ведучий дійства - Андрій Зубенко
Ведучий дійства - Андрій Зубенко
Сукні дизайнера Ольги Деревич
Сукні дизайнера Ольги Деревич
Сукні дизайнера Ольги Деревич
Сукні дизайнера Ольги Деревич
Перша леді Волині 2012 Катерина Твердохліб
Перша леді Волині 2012 Катерина Твердохліб
Організатор конкурсу Валерій Пельц
Організатор конкурсу Валерій Пельц


Довідка

Офіційні партнери свята (інформація надана організаторами):

- найбільша мережа вело-магазинів у Луцьку - «Велозона»;
- мережа магазинів побутової техніки «Софт Лайн»;
- туристичний магазин «Миклухо-Маклай»;
- ресторан кавказької кухні «Бам Бар Бія» та нічний клуб «Золото»;
- школа-студія мистецтва макіяжу «Гармонія краси» Інни Панько;
- мережа магазинів «Fashion Cat»;
- фірма «Неопласт» («Неопласт»-це 15-ти досвід роботи на ринку виробництва високоякісних метало пластикових вікон та дверей);
- магазин професійного електроінструменту «Профлайн»;
- міська служба таксі «Шанс Таксі»;
- кращий Фотоцентр Луцька- «Фуджі-Експрес»;
- «Галерея декору і дизайну» та шоу-рум «Прованс»;
- приватне акціонерне товариство «Едельвіка».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ооо, яка рекламка в кінці. Прогрес на ліцо :)
Відповісти
Так там у жюрі шеф Датагрупа і вони не спонсори?:)
Відповісти
Ви що не вмієте читати??
Головні партнери свята - ТМ «Домашній Телеком» від «Датагруп», ПРАТ«Луцьксантехмонтаж №536»

це написано зверху а всіх партнерів внизу
Відповісти
Секретутка-стіл - єто вельми оригінально!
Відповісти
Сергій,ти тупий???Може дурню сам шось у місті проведешь,а ми потім це усі разом обгадим.Думаю що навряд:)Бо розуму не хватить:)))А на рахунок конкурсу, усі дівчатка були дуже гарні і переможниця молодець я саме за Аню і вболівала.І те що у нашому місті є люди які підтримують молодь це дуже добре,бо молодь це майбутне нашої держави.Організаторам і спонсорам дякую за гарне свято і море позитиву!!!:)
Відповісти
Сергій,повага до старших людей є рівень високого інтелекту людини в усьому світі.Твій інтелект судячи з коментаря бігає десь під плінтусом:)
Відповісти
+1000:))))))))))))))
Відповісти
всі крім 1-ї леді - обизяни якісь
Відповісти
Не розумію чого дівчина з інституту Стравінського виграла. Дівчата з СНУ і політеха були кращі.
Конкурс в цілому був хороший, але інтелектуальний конкурс просто вбив. Питання типу в якому році Україна здобула незалежність, центр Закарпатської області тільки ідіот не знає.
Відповісти
інституту Стравінського у нас немає , а виграла вона через надзвичайну красу та грацію , яку змогла продемострувати на сцені. За ЛНТУ згідна, дівчата теж були достойні перемоги, дуже гарний рівень, а мені як студентці СНУ було соромно за наш університет, 1 віце леді і то не заслужено, бурси краще готуються ніж найбільший університет . Та що там казати взагалі щось краса занепадає у СНУ, варто лише поглянути кого цього року вибрали на МІС 2013.
Відповісти
"інституту Стравінського у нас немає" - перепутав з інститутом мистецтв СНУ. Щодо "надзвичайної грації і краси" - просто нормальний виступ. А про занепад...неприємна тенденція все-таки намічається.
Відповісти
Ви знаєте, спостерігаючи за інтелектуальним конкурсом у попередні роки на "Першій леді Волині", то такі питання як цього року і треба було ставити. І не серйозні і не складні для дівчат. А запитай у них які політичні партії пройшли до ВРУ на останніх виборах, то все ... посипалися б дівчата.
Відповісти
Та й вона типова Рожищанка)))
Відповісти
№4 - красуня. При ній є все: підставна, вродлива, мякі риси обличчя. Чарівність!!! Її чекає Пальма де Майорка.
Відповісти
А що таке "підставна"????
Відповісти
№2 - заслуговувала перемоги. Дуже гарна дівчина і на кожному конкурсі виділялась
Відповісти
№8-просто красуня
Відповісти
Щоб бути першою леді - потрібно бути леді, а не полішкою!
Відповісти
Чого ви заводитесь: леді - не леді, гарна - не гарна.
Самодостатня, реалізована, гарна пані на такі конкурси не піде.
Їй не потрібно самостверджуватись. І чоловікові, що поряд не потрібно,Вона і так знає, що найкраща.
От так.
Відповісти
Бармалєй,може свою "красуню" покажеш???Бо судячи з твого ніку навіть страшно уявити з ким ти живеш:)А для власного розвитку хоча б інколи читай для чого в усьому світі проводять конкурси краси.
Відповісти
Розкажи мені , зірочко, для чого проводять конкурси краси.
Відповісти
Гарні дівчата!Моя дружина з онукою була на святі,їм дуже сподобалось.А те що пишуть тут деякі розумово відсталі люди гадості,так це від заздрощів.Бо самі у цьому житті нічого путнього так і не досягли.
Відповісти
Знаєте, шановний, для когось досягнення вийти з голою дупцею на сцену, а для когось назбирати грошей для хворої дитини чи зремонтувати гойдалку у спільному дворі.
Далі див. сьогодні , 09.11
Відповісти
Бармалєй,а навіщо ви взагалі дивилися цю інформацію?Що ви там хотіли побачити???Це не для таких як ви проводиться і не таким як ви дивитися:)Подивіться краще футбол чи репортаж з відкриття дитячих майданчиків.Але щось мені підказує,що і там ви якусь гідоту напишете.Така вже ви людина:)
Відповісти