Як вручали дипломи магістрам Східноєвропейського університету. ФОТО

Як вручали дипломи магістрам Східноєвропейського університету. ФОТО
У Східноєвропейському університеті імені Лесі Українки із успішним закінченням студентського життя привітали випускників-магістрів.

Біля фонтану навпроти головного корпусу СНУ, що на проспекті Волі в Луцьку, 2 липня урочисто вручили дипломи випускникам, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень магістра.

Як повідомив ректор СНУ Ігор Коцан, цьогоріч виш закінчили 346 магістрів, з них 118 найстаранніших отримали дипломи з відзнакою.

Документи про вищу освіту випускникам вручали не тільки ректор та керівники факультетів й інститутів, а й почесні гості, серед яких були і губернатор Волині Борис Клімчук, і перший заступник мера Луцька Святослав Кравчук, і навіть керівник МВС в області Олександр Терещук.

Борис Клімчук побажав випускникам вдало розпочати свою професійну діяльність.

«Бажаю вам правильно стартанути, а хто стартанув уже – правильно продовжити цей забіг. Важливо, щоб перший старт був успішний», – висловився губернатор.

А Святослав Кравчук побажав молоді ніколи не забувати батьків й учителів, які поставили на ноги й навчили жити.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: освіта, СНУ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

Для парубка у вишитій сорочці
- як можна бути настільки незадаволеним життям, коли поруч такі панянки

Відповісти
фото панянок старих пісюнів-лахатронщиків пхати.тож не те місце..хеліта х ..
Відповісти
випустили.проблеми.проблем нема тільки в кравчуків та клімуків..за них дбають..
Відповісти
раденькі, що дурненькі
Відповісти
И опять есть повод напиться))))
Відповісти
Ще б написали скільки із тих студентів вже мають роботи чи вже працевлаштовані? Без "ліпи".
Відповісти
Із магістрів спеціальності "Інформатика" практично всі мають роботу. Половина офіційно працевлаштовані. За інших нічого сказати не можу.
Відповісти
є чудо.для полісся спеціальність інформатика щось магічне..але в нас зараз їх як економістів..ну дай бог щоб не за 40 грн. в день..мєчти..мєчти..
Відповісти
на базарах їх шукай на виклик МАГІСТОРЕ,,
Відповісти
до кліма за 1.2 па знакомству.і надіятись що хтось колись до корита пустить..років 10 надіятись..а потім починати жизнь с нуля..зато як можна перед полішуками шиканути-працюю в ода!черлядь в захваті.пакращуйте вже сійчас!всі в ода там вакансіїї є..або будуть.асуществіть мєчту ваших батьків.дітіна начальник.
Відповісти
Краще ходити безробітним і бухати, похлопуючи в кишені корочку депутата місцевої ради. Як це робить дехто з ВО Свобода.
Відповісти
ти собі сам ставиш..а як же цивілізація?пашла в жоп..-"дєди ваєвалі".учіться бути хоч трохи самостійними..а за свободу чи за ода..тоді питань таких в тебе і виникати не буде..іди в армію там кормлять та поять...і другим голову ацстоєм-застоєм забивати не прийдеться чи людям проблеми створювати щоб начальник твій поживився..кістка з їхнього столу яку вони тобі кинуть може розвернутись в горлянці..
Відповісти
вони крадуть та беруть откати.їх прикривають органи..напиши азаричу на фейсбук-порадуй дєда..
Відповісти
а мені сподобалась титульна фотка.випускниця дуже радісна.
Відповісти
в інших виданнях є як він її в засос цілує.цікаво тут вона радісна до чи після того...дівчата майте гордість..витирайтесь після брєжнєва хоч..
Відповісти
це не одна й та сама
Відповісти
хоч одна спаслася..це такий стиль-свій в доску зажимашкі обнімашкі..шо на фермі шо в виші..прастий..
Відповісти
http://p-p.com.ua/-/uploads/articles/034/712/original-bef1a8278b4322c527a4a9ef9809390c.jpg
Відповісти
фу, аж бридко!!!!
Відповісти
Тут ще не всі магістри - випускники минулого року працевлаштувались, а тут вже нових наробили. :( Варшавка - не гумова. Прийдеться в Польщу на клубніку їздити. О, святі печериці! Невже, ви не бачите, що педіснитут так і залишився педінститутом, а сучасні випускники-магістри не можуть і два слова сказати англійською, що вже говорити про інші професійні "навички"!
Відповісти
100%... якщо ти симпатична (симпатичний), добі до 30-ти років є робота))))
Відповісти
90% цих магістрів можна буде зустріти на ВАШАВСЬКОМУ чи СТАРОМУ ринках
Відповісти
які ви всі пратівні... заздрісники без фантазій
Відповісти
Як можна бути настільки черствими й
Відповісти
реалістами.вчаться не для посад а для знань.роботу в вас вкрали ті до кого ви там ржали як ягнята..все на київ...все для вищестоячих..вас навпаки шкода..сам учився..99 випустився..стільки років пройшло а тим хто шукає першу роботу не легше напевно..або за булку хліба,навіть по знайомствах..або тяжка робота чорноробочим і то як повезе..пойміть в них свої діти-вони ніколи нічого вже робити не будуть.крім створення проблем другим щоб потім мати з того зиск.вони плодяться..будьте реалістами..але бухати чи виходити заміж в корисливих цілях не треба..рано чи пізно найдете своє..і вони своє найдуть...реалізму більше
Відповісти
Дайте Коцану менші рукавички, а то вони бовтаються у нього на руках)
Відповісти
руки нічого не ...(продовжіть)
Відповісти