Назвали гурти, які виступатимуть на «Бандерштаті»

Назвали гурти, які виступатимуть на «Бандерштаті»
17 гуртів візьмуть участь в фестивалі "Бандерштат-2013".

Про це повідомили у прес-службі заходу.

Наразі оргкомітет визначив 16 учасників музичної програми фестивалю. Ще один гурт відбирають за допомогою голосування в офіційній групі "Бандерштату" в соцмережі Вконтакте.

Отже, на головній сцені фесту виступатимуть:

Етнатерра (Володимир-Волинський)
Різак (Калуш)
ЗЛАМ (Київ)
Кімната Гретхен (Дніпропетровськ)
KETO (Луцьк)
Етсетера (Суми)
Sciana (Брест)
Golev (Луцьк)
Механічний Апельсин (Львів)
Panke Shava (заснований в Любліні)
Триста8ісім (Ужгород)
Холодне Сонце (Тернопіль)
Кораллі (Івано-Франківськ)
O.TORVALD (Київ),
а також - ТАРТАК і СКРЯБІН

Також, додають в оргкомітеті, дві ночі поспіль на фестивалі діятиме акустична сцена, формування якої наразі триває.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хочу МЕРІ замість O.TORVALD :)))
Відповісти
а також - ТАРТАК і СКРЯБІН-це вже відверта брехня зі Скрябіним. Цей бомж сашко, то мабудь і приїде до мами на мівіну!!!
Відповісти
Нічого цікавого, одне й теж саме. провінційний фестивальчік, я б сказав просто тусовка, бо назвати це фестивалем якось не випадає, якби це було п'ять-сім років тому то може й було б цікаво. Ви подивіться які зараз "хед лайнери" на нормальних фестивалях хоча б по Західній Україні. Таке враження що організатори витягують всіх хто без роботи сидить, або хто працює на розкрутку. Скільки вже той Тар-Так може там виступати?
Відповісти
Panke Shava точно не з Хмельницького
Відповісти
А як же Фіолет? Невже не його не буде?
Відповісти
Його творчість переросла Бандерштат.Він готується до Євробачення.Його пісні співають мілліони...
Відповісти
Зачётный подкол! +1
Відповісти
Хаха)) Поржіть поржіть)) Походу єдине на шо ви здатні тут
Недавно зловив одного музиканта луцького який являється і моїм колегою по офісу за тим, що котив бочку на колоса
на питання за що, той не кривлячи душою сказав, бере всяких уродів на фестиваль грати а нас не бере))

стадо баранів
вчіться працювати як музиканти щоб вас хоч кудись брали))
а для початку повчіться у фіолету бєздарі. група з кожним роком прогресую в той час як комеентатори зі своїх стульчиків перед моніторами так нікуди і не ростуть - задумайтеся лохи!
Відповісти
Довго ржав з останнього комента. Це ж хто прогресує? фіолет? та вони самі не знають в якому стилі лабають. Глибоко поважаю Колоса за погляди і тексти, але музика в них ніяка. не знаю кому це взагалі може подобатись. ну точно не тому, хто любить рок. так шо не треба ля-ля про "монстра українскої рок-сцени гурт "фіолет". реально смішно. І пан Лабух повністю правий. Подивіться на інші фестивалі. А тут шо? Знайшли, теж мені, хедлайнерів. Особливо скрябін, який під час Майдана за янека агітував, а тепер - фестиваль українського опору. не тошно на таке йти? Якшо так робити - краще взагалі не робити.
Відповісти
Судячи з коментів, троль - це стиль життя, що не лікується.
Відповісти
Колос молодець він співає ту музику яку хочуть слухати, а яка аудиторія серед молоді яка слухає хеві метал і всяку іншу х...ю - 10%?
Відповісти
х-ня - це те, що грає фіолет. а 10% - це нормальні люди, естети, які мають хоч якісь музичні смаки та уподобання, і 90% тупого бидла, яке хаває все підряд, те що їм впарюють з екранів і сцен отакі фіолети та інша бездарна галіма попса.
Відповісти