Фотовиставка Діани Шишкової-Морозюк

Фотовиставка Діани Шишкової-Морозюк
Свої фотороботи у виставці на ВолиньPost презентує лучанка Діана Шишкова-Морозюк.

Їй 27 років. Нині дівчина мешкає у Росії, куди переїхала, вийшовши заміж.

Далі Діана розповідає про себе сама.

***

Привіт всім. Мене звуть Діана. Мені 27 років. Народилась і прожила 24 роки в Луцьку. На даний момент проживаю в Саратові, місті на Волзі. Навчалась в Академіі Управління Персоналом і всю свою трудову діяльність пов’язала з економікою та маркетингом.

Фотографую років п’ять, але фотографом себе назвати точно не можу. Більше, мабуть, художником або людиною, яку невпинно тягне до краси і творчості. Не можу також сказати, що дотримуюсь якогось певного стилю чи «почерку». Просто шукаю і вчусь бачити красу, і попутно знаходжу себе чи то пак задоволення якихось своїх внутрішніх потреб. Фотографія – лише один із інструментів для цього.

Фотографую в основному людей, але більш ніж іншим не щастить гарним дівчатам, дітям та котам, вони першими попадають під загрозу бути замученими (сфотографованими) мною. З більшістю моделей мене пов’язують теплі стосунки. Саме це, на мою думку, допомагає їм розкривати перед камерою всю свою суть. Особливо це стосується котів! =)

Фотографувати починала з плівки і щиро заздрю людям, які фотографують виключно на неї. Плівка організовує фотографа, як ніщо інше. Розуміння того, що в тебе є один кадр і лише мить, щоб зловити красу, заставляє думати і творити на найвищому підсвідомому рівні. Хоча... Можливо, у всіх по-різному.

З любов’ю до Луцька, Діана Морозюк-Шишкова.

ПЛІВКА

ЦИФРА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Слабенько. Набір звичайних фотографій. Луцьк нічого не втратив. Залишайся в Саратові. Привіт!
Відповісти
Двічі жлоб
Відповісти
Зроби краще і в плівці. І скажи тоді своє слово. Гарно. Глибоко. І дівчата гарні.
Відповісти
живі, природні світлини ;)
Відповісти
"слухай, тобі не надоїло??? під кожною фотовиставкою одне і майже те саме пишеш!!! за собою слідкуй,тобі точно треба слухати!!!" ))))))))))))))))))))

згадалося)
Відповісти
не під кожною
Відповісти
чергове шонібудь. як і в зозулі - клацання примітивне
Відповісти
А таки запам'яталися фото))

Пташку в лісі й авторку нової фотовиставки залиш у спокої, плагіатчику Ільфа й Петрова)))
Відповісти
Для любителя досить пристойно. Люблю дівчат фотографів :)
Відповісти
да, якось добре)
Відповісти
Хорошие портреты, теплые и душевные.
Відповісти
А мені сподобалось. Деякі світлини - ніби кадри з якогось радянського фільму. типу "Москва сльозам не вірить". І дівчата дійсно дуже милі та гарні. Народ, ви так коментуєте, ніби є членами жюрі наконкурсі по відбору робіт для якогось ПінчукАртЦентру. просто насолоджуйтесь переглядом. а не подобається - є купа інших новин. Фотографи просто діляться частинками свого доробку. Тому ганити і видавати себе за дужезнаючих критиків не варто. Бо більше на Сосєдова подібні ))) я абсолютно не тямлю в техніці фото, кольорах, світлі, але якщо світлина гарна, тепла, цікава. то така вона і є, і не потрібно вишукувати в ній якісь недоліки. Автору - дякую!
Відповісти
Таку "виставку" можна наклацати за один день. В Зозулі краще.
Відповісти
загалом непогано.. От тільки цигарок забагато.. краще взагалі без них
Відповісти
Непогане бачення, гарні фото, але жінки які курять - смердять...
Відповісти
Бачу прагнення до прекрасного -досвід приходить зроками...
Успіхів тобі, Діана!
Відповісти
Dushevno!!!
Відповісти
Навіть смердять ті, що не курять.
Відповісти
Нормальні люди подивилися виставку і потішились, а окремі добродії взяли і накакали. Бідні люди. Обмежені й злі. У таких людей в житті мало радостей.

А фото у Діанки прекрасні! Ви ж читайте, що вона про себе розповідає. Вона ж не фотограф. Це хобі! Той, хто каже, що фото у неї посередні - або заздрить, або дурень!
Відповісти
Багато гарних фото. Так тримати!
Відповісти
Кілька не поганих. Це вже добре.
Відповісти
нарешті щось класне...не те , що в хот ті
Відповісти
Фото чудові!!! Бачити таким світ - ду-у-уже приємно!
І я зараз кажу зовсім не про куріння.
Відповісти
Привіт! Непогані фото, хотілося б хоч разок потрапити в кадр твого фотіка.Як думаєш, це виправити можна?
Відповісти
http://www.volynpost.com/img/modules/news/9/3b/8efc629a31bbbeedd385656882d623b9/cb-r001-002sm.jpg - ця влучила прямо в серце =)
Відповісти