У Луцьку власник ресторану обматюкав муніципалів через зауваження про гучну музику. ВІДЕО 18+

У Луцьку власник ресторану обматюкав муніципалів через зауваження про гучну музику. ВІДЕО 18+
Лучани звернулися до департаменту муніципальної варти Луцької міської ради та поскаржилися на гучну музику в одному із закладів у Центральному парку імені Лесі Українки.

Інспектори департаменту зробили зауваження власнику закладу, але у відповідь почули лише нецензурні слова, - йдеться у дописі на сторінці муніципалів.

"Інспектори, які здіснювали патрулювання в парку, підійшли зробити зауваження власнику закладу, який влаштував гульбище в місці відпочинку лучан та гостей міста. Ось такий приклад бізнесмен показує", - йдеться у дописі.

У відео присутня нецензурна лексика.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
муніципали - бидло і непотріб міста. буде під знаком заборони парковки тинятися, чекати поки хтось не стане, і не підійде попросить перепаркуватися, а як криса побіжить штрафувати, щойно водій пропаде з поля зору. ось такий приклад недоінспектори показують
Відповісти
А де місцеві активісти/націоналісти?
Відповісти
Асотрян грігор аразатович
Відповісти
А хто цьому "чебуреку" дав дозвіл на ту наливайку? Забрати дозвіл і забути це невиховане бидло.
Відповісти
В Луцьку не знайшлось українця, щоб облаштував в парку свої кавярні точки. Виписали такого спеца з глухого гірського хутора Вірменії. Більше дав. В парку не можна погуляти з грудною дитиною у візочку, тому що включають не музику, а попсу-сирену. Це ціна і владі, а про так званих муніципалів годі й говорити. Одне бидло.
Відповісти
Уявіть собі українця у Вірменії, який обматюкав в парку місцеву молодь? Цікаво, щоб з нього залишилось? Мокре місце і півмішка кісток.
Відповісти
Муніципалам, потрібно було викликати спец підрозділ ТОР. Щоб показали цьому уроду де його місце.
Ps. Тоді він би пішов На...)
Відповісти
От ще б хоч зрідка поліцейські патрулі вночі курсували, а так по півночі бидлота з колонками на всю гучність на київському майдані гуляє, з кримами та пиятикою, і всім байдуже
Відповісти
Гріша купив парк, Лучанам там нічого робити.
Відповісти
Підставами для внесення до ЄРДР відомостей про вчинення кримінального правопорушення є Повідомлення в засобах масової інформації
Відповісти
Щоб у НАШОМУ місті і парку було комфортно, то не потрібен купувати у того розумник нічого. Принципово.
Відповісти
Чому ця тварина почуває себе тут безкарною? Напад на муніципала при виконанні, чисти кримінал, посадити цю мавпу і знищити цей генделик, розсадник алкоголізму і невихованності!
Відповісти