Що думають лучани про Януковича. ВІДЕО

Що думають лучани про Януковича. ВІДЕО
Віктор Янукович жодного разу за час перебування на посаді Президента України не приїздив до обласного центру Волині. Дехто з лучан вважає, що причина цього - у тому, що Янукович «боїться» або «має інші справи».

Нагадаємо, що Президент України Віктор Янукович лише одного разу офіційно відвідав Волинь. Це сталося 7 січня 2013 року. Тоді Янукович відвідав Зимненський Свято-Успенський монастир у Володимирі-Волинському.

Кілька разів візит президента у Волинську область скасовували через несприятливі погодні умови. Востаннє інформація про те, що Віктор Янукович таки приїде до Луцька прозвучала у зв’язку з заходами, пов’язаними з 70-річчям Волинської трагедії, які 14 липня проходитимуть в Луцьку. Справа в тім, що на заході очікують приїзд президента Польщі Броніслава Коморовського.

Втім, як стало відомо, Президент України 14 липня до Луцька не приїде.

Лише раз, будучи кандидатом у президенти, у грудні 2009 року Янукович відвідав Луцьк.

ВолиньPost 3 липня опитав перехожих на вулицях Луцька, чи пам’ятають вони візит Януковича в обласний центр Волинської області, чому глава держави не відвідує Луцьк та яке питання чи побажання вони би адресували Гаранту.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Янукович
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
кінцівка ролика кумедна
Відповісти
Лешка в Луцке!!!
Відповісти
Який Льошка?
Відповісти
Я так розумію, що цим опитуванням редакція хоче слізно Президента на Волинь запросити?:)
Відповісти
Молодці!
Відповісти
ви програли. Смиренно смокчете царюзі Янусу. Як нарід ви перестали існувати. Хохлобидло. Буде царювати ПАПА і другий термін, бо ви - лайно...та запроданці. Мільйони істинних укрів працюють на благо Росії - ось це і є справжній патріотизм затурканного унтерменша. Отож на коліна - раби, підніжка, грязь МОСКВИ.
Відповісти
дуполизи обламалися, а Клімчук опозориався...в очередной раз...хуха))))
Відповісти
срать хотел клим на всех вас
Відповісти
придбайте мікрофон та використовуйте в подібних сюжетах.так буде краще.
Відповісти
з 25 с. гарний хлопець)
Відповісти
Обращение к Януковичу:
Как надумаете к нам на Волынь,то обязательно возьмите с собой оберег, а лучше два. Повяжите красную нитку на большой палец левой ноги. Не забудьте воткнуть в трусы булавку – она убережет от сглаза. Очень помогает в таких случаях съесть натощак кусочек антрацита, запив его свежевыжатым соком из кизила обыкновенного, который не только богат витамином С, но и обладает скрепляющими свойствами, что представляется нам в подобных ситуациях чрезвычайно важным.
Відповісти
Янукович не приїде, тому що обласна рада не заборонила продажу яєць
Відповісти
возьмите с собой свой золотой унитаз,потому как у нас здеся с сортирами проблемно)Ждёмссссссс!

Виктар Пёрдрыщ Инуковощ - наш Пахан!
Відповісти
нехай візьме багато яєць і роздасть волинянам
Відповісти
Чому Янукович не їде на Волинь? Напевно боїться, що Ірина з Тетяною будуть брати в нього інтерв'ю.)
Відповісти
Януковичу довгих років такого життя, яке він нам зробив.
Відповісти
аби до кінця днів його жив так, як його виборці з Донецька.
Відповісти
Звізда на 1.56 хв.!!! Нахєр якщо тут нема нічого. Звізда радянська!
Відповісти