Відібрали фіналістів з-поміж проектів логотипа Луцька

Відібрали фіналістів з-поміж проектів логотипа Луцька
Із 78 проектів логотипа міста Луцька журі відібрало 16 фіналістів, з-поміж яких має бути визначений переможець.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

Нагадаємо, прийом заявок на розробку промоційного логотипа міста Луцька завершився 31 січня: на розгляд комісії конкурсанти представили 78 проектів логотипа. Усього протягом конкурсного періоду свої роботи подали 55 учасників з різних міст України та з-за кордону.

Тепер же до 13 лютого проходитиме обговорення проектів майбутнього промоційного логотипа міста Луцька.

Обговорення та голосування відбуваються на сторінці соціальної мережі Фейсбук. Крім того, прийматимуть відгуки на адресу [email protected].

Після завершення обговорення відбудеться засідання журі, на якому буде визначено логотип-переможець.

Варіант 2
Варіант 2

Варіант 6
Варіант 6

Варіант 9
Варіант 9

Варіант 14
Варіант 14

Варіант 15
Варіант 15

Варіант 18
Варіант 18

Варіант 44
Варіант 44

Варіант 45
Варіант 45

Варіант 47
Варіант 47

Варіант 54
Варіант 54

Варіант 56
Варіант 56

Варіант 57
Варіант 57

Варіант 59
Варіант 59

Варіант 61
Варіант 61

Варіант 75
Варіант 75

Варіант 76
Варіант 76

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мені подобається перший логотип, але його слоган - ні.

Зі всіх слоганів - найадекватніший - Подаруй собі Луцьк!
Відповісти
Ні фіга 14 самий лучший :)
Відповісти
+стотищпятсот :)
Відповісти
Мені здається у варіанті №18 переклад англійською повинен бути pleasant discovery. А логотип дуже гарний :)
Відповісти
вірно підмічено! тепер головне аби тільки не обрали варіант з неточним перекладом :)))
Відповісти
Я віддаю свій голос за варіант 61
Відповісти
Слоган-дух середньовіччя- є крутий)
Відповісти
Для себе переконуюсь, що особливо нічого нового відтермінування конкурсу не дало. До кращих логотипів належать вже відібрані комісією раніше №№18, 59, 61. Варіант №14 також не новий - я так розумію, його вже давно розробили в рамках виконання якогось проекту.
Хочу звернути увагу на, по-моєму, найбільшу проблему - відсутність чіткої концепції туристичного позиціонування міста. Напрямок позиціонування відображається у слогані. Слоган та зображення формують цілісний образ. Можливо, ініціатори конкурсу повинні були б самі вийти з пропозицією щодо концепції позиціонування міста (тобто запропонувати слоган), навколо якого автори формували графічні образи.
Згрупуємо слогани в кілька груп:
1. Наївні (слогани "на відчепись", які можна приклеїти до будь-якого іншого міста):
Луцьк у твоєму серці
Я у Луцьку
Луцьк. Приємне відкриття
Місце зустрічі Луцьк
Луцьк. Відчуй енергію добра
Луцьк. Чекає на тебе
Луцьк. Місто мрії

2. Історичні:
Луцьк. Історія та сучасність
Луцьк. Дух середньовіччя
Луцьк. Місто легенд
Луцьк. Древній та сучасний
Луцьк. Частина твоєї історії

3. Незрозумілі (суть цих слоганів, очевидно, розуміють їх творці, але аж ніяк не потенційні туристи):
Луцьк. Відчуй різницю
Подаруй собі Луцьк
Луцьк. Коло Любарта

Хочу побажати організаторам не приймати скоростиглих рішень, хоча і розумію, що відсутність логотипу гальмує роботу відділу та розвиток туристичного потенціалу міста. В ідеалі було б провести фокус-групи для різних типів потенційних туристів (вітчизняних, польських, російських, німецьких, американських тощо).
Відповісти
14! і нєапсуждаєцца
Відповісти
"Обговорення та голосування відбуваються у соціальній мережі Фейсбук" - а чому не вказали посилання? таке враження що організатори хочуть поменьше коментарів на обрані варіанти :))
Відповісти
Вариант №14 - Майкрософт судиться не станет?
У майкрософта всё запатентовано.
Відповісти
Тепер вказали посилання на сторінку у фейсбуці, де відбувається обговорення
Відповісти
До сраки цей фейсбук! Я ним не користуюсь, робіть так, щоб було доступно для всіх, а не для певного обраного кола осіб - передайте мої слова наверх! :)
Відповісти
14 кращий, приємний
Ну ще більш-менш 56-57
Відповісти
Точно підмічено ! А чому не можуть висловити свою думку ті хто не користується соцмережами?
Відповісти