Із захопленого автобуса у Луцьку вдалось звільнити всіх заручників. ФОТО. ВІДЕО

Із захопленого автобуса у Луцьку вдалось звільнити всіх заручників. ФОТО. ВІДЕО
З автобуса, у якому Максим Кривош утримував 13 заручників, вдалось визволити усіх людей.

Про це з місця події повідомляє кореспондент Інформаційного агентства ВолиньPost.

Також силовики повідомили про затримання самого терориста.

Заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко під час брифінгу для журналістів повідомив, що поранених серед заручників немає.


Фото: МВС України
Фото: МВС України
Фото: МВС України
Фото: МВС України
Фото: МВС України
Фото: МВС України
Фото: МВС України
Фото: МВС України
Фото: МВС України
Фото: МВС України
Фото: МВС України
Фото: МВС України
Фото: МВС України
Фото: МВС України



Раніше перший заступник голови Нацполіції Євген Коваль вивів 3-х людей.

Нагадаємо, у вівторок вранці, 21 липня, надійшло повідомлення про те, що у центрі Луцька невідомий захопив автобус із заручниками, при собі має вибухівку та зброю. Пізніше стало відомо, терорист захопив автобус «Берестечко – Краснилівка», який рухався через Ковель до Луцька на Мар’янівку, зв’язок з водієм автобуса зник після 9 години ранку.


Згодом, Максим Кривош у соцмережах оприлюднив свої вимоги.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Вчився у духовній семінарії та був ватажком банди: що пише у своїй книзі терорист з Театрального майдану

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Що відомо про ймовірного терориста, який захопив автобус із заручниками у Луцьку

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Всі живі!!!
Відповісти
Ждать штурма и при этом открыть двери, это конечно уровень. Настоящий террорист.
Відповісти
Розуміє як все виставлено, Аваков герой, Зеленський лох
Відповісти
Когда Авакова награждать будут? Он же лично всё решил.
Відповісти
Ждав штурм і вийшов сам.
Показуха і ПІАР Авакова.
Відповісти
Конец первой серии.

Автор сценария и режисер - Арсен Аваков.
Відповісти
Ну і цирк
Відповісти
Медалькі Авакову:)
Відповісти
Нужно из всего этого искать плюсы). Теперь все в Украине узнают что это не луцкая область,а Волынская.
Відповісти
Ну хулі, напевно спати захотів. Але як на мене то мало БТРів, мало силовиків, можна було б ще авіацію підняти! Таке враження якби ще пару взводів в маршрутку влізло то терорист між них зник!
Відповісти
От шкода тих людей що цілий день в сиділи!!!!!
Чому не обміняв на Авакова
Суддів очільника Волинської обл
Усіх причетних до справи старого базару
От це було б справедливо !
А так цирк ! І покалічені нерви здоров'я сімей тих родин!
МВС
Має виплати ним не аби які компенсації і путівки на оздоровлення за це недбальство
Відповісти
Как думаете, сколько денег заплатили максимке за 7-10 лет тюрьмы?
Відповісти
Чи більше про це думаю - тим менше вірю в реального терориста. Обережно скажу, можливо це все спланували спецслужби для підняття рейтинга Зеленського.
Відповісти
Нікому не вгодиш. Був в би взрив в автобусі з пасажирами- всі б казали що усі д ..ли. Вирішилось усу добре всерівно де..ли. Люди що Вам потрібно? Видовища? Диван є диван. Було, Люди живі- значить усе добре. Йдемо далі
Відповісти
Якщо усі такі розумні то скажіть будь ласка де Гонтарєва?
Відповісти
Бездарно продумана постановка. Так над людьми сміятися. Фінал це взагалі ляп))))
Відповісти
Головне всі живі!! Рівень операції жахливий!!
Відповісти
Удалось освободить заложников или Кривош здался наконец-то? - журналисты умеют точно освещать события
Відповісти
https://m.facebook.com/pavlovskynews/videos/295166515164172/
Відповісти
Це перші дзвіночки народного гніву... потрібно чиновникам звдумуватись. Наступними можуть бути і вони.
Відповісти
Все встают. Апплолисменты перерастают в овации! Режиссёр и актёры кланяются зрителям.
Відповісти
Все встают. Апплолисменты перерастают в овации! Режиссёр и актёры кланяются зрителям.
Відповісти
Таки да!Відео як сам здався мужик удалили))Треба ж показати що щось робили.Медалі на грудь)))
А людей як завжди в дурні шиють
Відповісти
Сценарій для ідіотів, аваков самий тупий режисер в світі!!!
Відповісти
Постанова на рівні 95квартала. Людей жалко, їх використали в темну.і ще питання- чому Луцьк?
Відповісти
Сама влада не справляється, то може хоче віддати в оренду як колись Гонконг?
Відповісти
Сама влада не справляється, то може хоче віддати в оренду як колись Гонконг?
Відповісти