У Ковелі плавали на «драконах». ФОТО

У Ковелі відбулося змагання з веслування на човнах, які прикрашали головами драконів.

У місті залізничників уже стало доброю традицією влаштовувати на водоймі такі цікаві видовища, - пише Слово Волині.

Показати свій спортивний вишкіл, приїжджали навіть команди з-за кордону. Цього ж разу участь взяли лише три місцеві команди-екіпажі: «Апперкот», «Автолайн – 24» та «Автолайн – 24 masters».

Човнярі змагалися на 500, 200 та 100 метрових водних доріжках. Дві дистанції найдовшу та найкоротшу змогли першими подолати веслувальники команди «Апперкот», які в підсумку й стали переможцями турніру, здобувши 4 очки. А хлопці з «Автолайн – 24» підкорили лише дистанцію в 200 метрів. Вони, завоювавши 5 очок, стали другими. Третє місце посів екіпаж «Автолайн – 24 masters».

Кубок Ковеля переможцю змагань вручав міський голова Олег Кіндер. В подарунок спортсмени ще й забрали з собою п'ятидесятилітрову бочку пива. Всіх учасників змагань нагородили медалями.