Центр Луцька звільняють від дерев. ФОТО

Центр Луцька звільняють від дерев. ФОТО
У сквері на перетині вулиць Кривий Вал та Лесі Українки у Луцьку у понеділок зранку, 8 червня спилюють дерева.

Роботи виконує комунальне підприємство «Зелене господарство міста Луцька» на замовлення міської ради.

Дерева почали пиляти ще у суботу, 6 червня.

У понеділок працівники очищають територію: ріжуть колоди та вантажать на причіп.



У Луцькій міській раді кажуть, що роботи – планові. Директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Іван Кубіцький заявив: «Це нормальне планове спилювання, є всі дозволи, пройдені всі комісії».

Кубіцький вважає, що ці дерева не становлять ніякої цінності: «Я не побачив у них ніякої цінності, одне з них трухляве і аварійне, друге – фактично стовбур сухий залишився».

Крім того директор Департаменту ЖКГ зазначив, що на Лесі Українки спилювання дерев будуть продовжуватися.

« Якщо ви пройдетесь по Лесі України, то там ще є принаймні п’ять аварійних дерев, які потрібно забрати і посадити нові», - розповів Кубіцький.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ЖКГ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Фото такі цікаві, що в мене дух перехопило...
Відповісти
вы фотограф наверное? )) Сразу видно ценитель хорошей работы!
Відповісти
а висадка нових на місці старих буде?.. явний перегин в сторону зрізання дерев. перегнули палку в погоні за твердопаливними матеріалами. не сквери треба різати для заготівлі матеріалу...
Відповісти
Вже весь сквер вирізали падлюки! Торгівля процвітає...
Відповісти
а чи посадять нові?.. і перетвориться місто з колись найзеленішого у камінну пустелю!
Відповісти
А в нас в дворі висить гілка зламана і може впасти на голову, скоро, і її вже більше тижня ніхто не може зрізати.
Відповісти
хай впаде - тоді зріжемо.
Відповісти
А в мене під вікном вже десять років як яблуня всохла і гілка на ній зламана ще раніше...
А минулого літа у дворі 4 чи 5 дерев аварійних самі падали, а тоді їх, кожне одне впавше, вивозили...
Відповісти
А хтось замітив на фото на спилі сухість чи трухлявість хоч на одному фото?
Відповісти
Спитай підприємця Павленка, який будує торговельно-офісний центр поряд, і він покаже
Відповісти
Гроші -> Товар -> Гроші
...........................
Де в цій схемі місце для дерев?
Відповісти
Вот с*ки, место под парковку освобаждают. Кубицький - умри продажная вафля
Відповісти
Ну,хоч би десь хтось згадав і пов"язав спилювання дерев з новобудовою позаду них. В першу чергу це потрібно власнику новобудови - вони затуляють йому фасад комерційного дітища."Турботливі озеленювачі",якщо ви до них звернетесь про знесення дерев влітку будуть дивитись на вас як на антихриста - "Як можна живе створіння пиляти під час веґетаціії!". А тут тобі - на ! Якщо тупість ще не остаточно поселилася у мізках - останнє додумайте самі.Зверніть увагу,як редакція лояльно підносить новину! Вершина борзописного мистецтва! А про те,що там взагалі не треба було нічого будувати - нічичирик. Зіпсували ландшафт спільними зусиллями - тепер радіймо разом!
Відповісти
Це все команда безликого бюрократа - міського голови М Романюка. Під його головуванням процвітає безлад і непрофесіоналізм. Риба гниє з голови.
Відповісти
На посаду мера - корінного лучанина, а не полішука! Досить з європейського міста робити село!
Відповісти
Я була свідком цього жаху у п'ятницю!Кілька жінок намагалися перешкодити знищенню скверу - усім решта перехожим було байдуже! Цих відчайдухів обзивали та ображали "озеленювачі". Усе відбувалося під приводом знесення старих трухлявих дерев, але з трьох зрубаних лише одне було хворе. Справжня причина - будівництво автостоянки! У мене зріє лють і бажання створювати загони оборони міста!
Відповісти