Стильний Луцьк. Портрет дня: Юрій Положевець

Стильний Луцьк. Портрет дня: Юрій Положевець
На ВолиньPost відучора стартувала нова рубрика «Стильний Луцьк», яка щодня розповідає про стильних лучан.

* * *

Юрій Положевець, 22 роки, фотограф

Елегантний, витончений, офіційний - ці прикметники найбільш вдало відповідають стилю Юрка.

Фотограф - людина, яка фіксує красу. Відтак і сам мусить мати приємний зовнішній вигляд.

У Юрка це виходить куди краще, ніж у багатьох інших. Сьогодні він - герой "Стильного Луцька" на ВолиньPost.

Юрій зізнається, що одяг шиє на замовлення в Ольги Шипелик.

"Для мене вона - дуже хороший луцький дизайнер. Справа в тому, що в магазині не завжди можна знайти те, що ти собі хочеш. Тоді я приходжу до Олі, пояснюю, що мені потрібно, потім показую фото схожої речі і тоді ми шиємо брюки чи пальто - що завгодно", - каже Юрій Положевець.

"В інших випадках купую речі на секонді. Там можна знайти якісне шкіряне взуття. І коштуватиме воно в рази дешевше, ніж таке саме нове", - додає він.

Хоча, загалом каже чоловік, він досить рідко виходить купувати собі одяг, частіше шиє на замовлення. "А сорочки мені постійно купує сестра", - зізнається Юрій.

"У виборі одягу найважливіше для мене, щоб він пасував і подобався. Я не розумію людей, які ганяються за брендами і вибирають речі за фірмою виробника. Це не правильно.
Повсякденно ношу сорочку, туфлі, джинси або брюки. У цьому ходжу на роботу", - каже сьогоднішній герой "Стильного Луцька".

Секрет оригінального стилю від Юрія Положевця: "Потрібно лише мати смак. Постійно виховувати та підживлювати у себе відчуття смаку. Тоді він проявлятиметься не тільки в одязі, а й в усьому іншому".


На фото:

Сорочка - George, брюки - пошиті на замовлення, взуття - Salamander fussarzt, сумка - brunotti, годинник - Dalas.




Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 45
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дуже гарний хлопець. Мені б скинути 50 літ з плеч то я б з ним потанцювала. Чи може й 60? Треба паспорта глянути
Відповісти
Скажу так , цей юнак нормально вбраний зі смаком, на таких треба рівнятись... Не те що оте вчорашне чудо...
Відповісти
Не цікаво
Відповісти
Мужик літом не в спортівних шортах, а в бруках? Він шо, дебил? На поминки зібрався, телепень?! Ото дурне. Та сходи на варшавку купи ґумові капці за 10 гривен і не швендяй в туфлях, ноги спариш. В сорочку вирядився, кавалєр! Нормальні люди в футболках ходять, адідас там, найк. І вапщє, він точно дурний, непутящий, гвоздя не заб'є і літру водкі не вип'є, того його в газову камеру разом із автором статті, який чи то баба, чи то відпрацьовує виділені Америкою гроші для запудрювання наших мізків.
(в цей коментар вкладений концентрований срач, що тільки може піднятися. ми, полішуки, вже все сказали, не починайте, будь ласка, закидання гівном)
Відповісти
Сам собі гониш
Відповісти
Я в його віці - накачаний мужик був, за мною на селі всі баби бігали.
Тому Юркові треба трохи мускульної маси наростити, щоб був біцепс/трицепс
Відповісти
Юрко, полиш свій фотоапарат - бери у ручки гантельки і гайда на турніки. Будеш такий, як я у молодості, - і за тобою всі баби будуть бігати, як за мною колись.
Відповісти
діду, а шо робити тим бабам, яким великі накачані мужики не подобаються?
Відповісти
Я хоч дід старий, вже місцями і беззубий, але в красі толк знаю. Мужик не має бути "купою м'язів", мужик має бути підтягнутий.
Відповісти
ага :)), підстрих нігті на нохаг на літо і всьо, красавець :))
Хоча не розумію такої рубрики. Хто такі ВП щоб судити про моду? І що таке мода? Є сотні різновидів груп населення що одягаються по різному і ВП тут рахує себе якимось експертом? хай навіть не авторитетнм?... теж мені....
Відповісти
Ну, ти не ображайся, що не про тебе репортаж. Може колись і ти з'явишься на сторінках якоїсь газети або інтернет-ресурсу.
Відповісти
ахах, ото ти налажав :))). Я б навіть за гроші не позував би :)))))
Відповісти
бо тобі нема шо показувати
Відповісти
Хм, если следовать канонам до конца, то вся кожа, включая обувь, должна быть в один тон. А в целом - вполне прилично.
Відповісти
Зараз тенденції змінилися і носити тон- в-тон вважається надто консервативно.
Відповісти
Цей "мужчіна" тіпа гарний????????????
Відповісти
А мені подобається стиль Юри.Нічого зайвого і зі смаком)
Відповісти
Юркові 22 роки, я думала, він старший. Шкіра обличчя його видає - дуже помітні носогубні зморшки, певно стреси даються взнаки або спадковість.
Відповісти
О. От це дійсно стильних хлопчина. Одягнений дуже зі смаком! Просто чудово. Таких би побільше)
Відповісти
Гарний і стильний чоловік. Чоловіки нормально одягаються і стильно, а дівчата, щось таке вже хочуть витворити із себе (це я про попередню мадам). Але мені здається, що на 22 роки він не катить, може малося на увазі 32???
Відповісти
я так розумію,що герой(або героїня) добровільно погоджуються на критичну екзекуцію,даруйте це якийсь мазохізм!
Відповісти
Парубок - клас. Стильний.
Відповісти
Нє, нє, хлопчина непоганий, хороший. Хай у того Юрка все вдається у житті. А хто крепко погано і необгрунтовано говорить - значить заздрить.
Відповісти
"Нет на свете прекраснее одежды, чем бронза мускулов и свежесть кожи."

В.Маяковский
Відповісти
Жінкам подобаються животаті і з 46-им розтоптаним розміром взуття. І з баблом. Залізе на жінку, добре надушить, наслідить, а більш нічого не зробить. А потім жінки проводжають їх поглядом як таких, що не виправдали надій. Мязи - це ще не все. На пенісі мязів немає.
Відповісти

... А про ремінь нічого не написано... це секонд-хенд? бо щось він потрьопаний)))
Відповісти
О, шось тебе, лікарю, понесло. Певно обчитався якоїсь літератури. І при чому тут м'язи на чоловічому хазяйстві?
Відповісти
Ой, розсмішив:)) Дуже оригінально підмітив
Відповісти
да.хорошо.

отдельное спасибо за часы))). сегодня мужчина с часами - редкость. такие - моя слабость))). +10 очков со старта))
Відповісти
Не всі чоловіки мають змогу, бажання і час вдягатися "стильно". Якими критеріями вимірюється стильність? Є багато прикладів, коли заможні чоловіки дуже скромно вдіваються - і це не "поза", це їхній вибір. І що таке "стильно"? Чоловік має випромінювати впевненість, бути акуратним, чистим, вдітим "по-ситуації", щоб на нього приємно було подивитись, поговорити і провести з ним час - ось це стильно! Причому, така стильність буде завжди у моді і ціні такому стилю немає. Тому, шановні чоловіки, будьте стильними!
Відповісти
Смак - він або є, або його немає.
Відповісти
Це розум - є або немає, а смак - ситуативно.
Відповісти
Я тоже стильний дід, дід у "самому розквіті сил". Я акуратний, чистий і пахнючий. І своїй бабі завжди віники з ромашок приношу.
Відповісти
У парня, наверное времени, свободного много, раз на примерки бегает, по-магазинам ходит. Вот повезло!
Відповісти
"Я не розумію людей, які ганяються за брендами і вибирають речі за фірмою виробника. Це не правильно", - каже Юрій Положевець.
В той же час на хлопцеві: Сорочка - George, брюки - пошиті на замовлення, взуття - Salamander fussarzt, сумка - brunotti, годинник - Dalas.
Відповісти
Рецепт:
1. Купляєш зеркалку.
2. Фоткаєш купу будь-якого лайна чи сміття.
3. Вінтажний фільтр, надпис якоїсь вконтаченої цитати на пів фотки.
...
4.Профіт!
Получай родіна професійного фотографа з глибоким внутрішнім світом!
Відповісти
годинник - Dalas - ЦЕ ЛАЙНО КУПЛЕНЕ НА ІБЕЇ У КИТАЙСЬКИХ ПРОДАВАНІВ, ЦІНА 4-5 БАКСІВ.
Лузери тільки їх носять
Відповісти
сказали ж, не носить брендових речей...
Відповісти
Цей хлопець схожий на гея.
Відповісти
як на мене ця рубрика, це просто лишній раз заакцентувати увагу на всіх понтових молодих людях нашого міста....аж противно читати це все, про ці секонди та бренди...відчуваєш себе замість нормальної людини, недопалком який купує нормальні речі в нормальних бутіках і чомусь не має годинника далас і сумки від гучі і секондовського капелюшка за 4 грн...це що за пропаганди????ей молоді люди хіба це головне в твоєму житті???
кому потрібний цей одяг??? можна бути ззовні як завгодно одягнутим а всередині мати лише порожні пусті нотатки!!! Що ви прагнете донести? краще показали внутрішнє..те що красить людину, те що вона є, що вона робить а не цю безглузду непотрібну обгортку!
Сергію що ти скажеш на це???
Відповісти
Справді, Сергію...

Хоча й вигадав хтось, що "зустрічають за одежиною", але внутрішній світ не підмалюєш різними Гучі-Мучі. Гламур по-волинськи?)
Відповісти
"найбільш вдало". Суржикомани!!!!!!!!!!
Відповісти
Смотрится неплохо все в куче.
Відповісти
Пам'ятаю Юрка в кардинально іншому стилі) Цікаве відкриття)
Відповісти