вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Ще один в'їзний знак «ЛУЦЬК» став різнокольоровим. ФОТО. ДОПОВНЕНО

Ще один в'їзний знак «ЛУЦЬК» став різнокольоровим. ФОТО. ДОПОВНЕНО
Невідомі ентузіасти продовжують розмальовувати знаки «ЛУЦЬК», які розташовані перед в'їздом в місто.

Цього разу об'єктом їхньої уваги став знак з боку Львова.

Його розмалювали в ніч з 9 на 10 липня.

Як відомо, раніше змінили "обличчя" в'їзні знаки з боку Ківерець та Ковеля.

Цього разу ентузіасти проявили більше креативу та розмалювали кожну літеру геометричними фігурами. А посередині кожної літери провели рожеву смугу.

Вранці 10 липня на електронну скриньку ВолиньPost прийшло анонімне повідомлення від невідомих ентузіастів, у якому вони пояснили, чому знак з львівської сторони став настільки строкатим.

"Всі знають, що Львів - це мистецьке місто. Розмалювавши в'їзний знак, наче вітраж ми передали своєрідний привіт сусідньому Львову. Тепер усі, хто їхатимуть до Луцька зі сторони Львова, усміхатимуться, минаючи цей знак. Ще б дорогу на Львів зробили такою гарною, як тепер наш в'зний знак, то взагалі було б чудово", - йдеться в повідомленні.

Також аноніми повідомили, що знак світитиметься вночі, адже на ньому - світловідбиваюча фарба.

Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 62
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
МОЛОДЦІ!!!! Хвалю за ідею. Виконання з кожним разом все краще
Відповісти
Не займайся плагіатом... чого пишеш від мого імені... скотино?
Відповісти
Тобто??!!! Це хто плагіатом займається???
Відповісти
скотино...)))))))я під столом.
Відповісти
І я так само думаю бабо. так само
Відповісти
+100000000000000000000
Відповісти
Розмалювали в колір прапора підарасів і всім добре всі задоволені, придурки..
Відповісти
Шоб ти луснуло від своїх фобій, скотина. Бидло сільське. Їдь коровам хвости крути, ірод.
Відповісти
Денис- ти підараст?, чого тебе так образили мої слова, ти сексменшина?
Відповісти
Помоєму лише Ви знаєте прапор "підарасів",адже окрім Вас ніхто не написав такої фігні))) сидите там перед комп ютером з не задоволеним фейсом людей серите.Краще б теж щось для міста зробили корисне.Люди старалися,думали,витрачали власні кошти,час і зусилля,аби НАШЕ місто яскравіше стало і привітніше. Зробіть,щось краще і покажіть усім,цікаво як вас осуддять?!
Відповісти
Просто такі зомбодави те й роблять, що тролять якісь адекватні дії людей. Такі як він хворі не тільки на гомо чи ще якісь фобії, а на астенічний синдром хворі. От воно сидить тролить і тішиться від того, що воно хоч через ком"пютер енергії потягне в людей.
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
Підтримую Василя та людей, які роблять наше життя яскравішим!
Відповісти
От ти мені поясни з якого часу веселка стала підарастичною, можливо ти ще й на небо недивишся, бо се якось не ПОПОНЯТІЯМ))))
Відповісти
А трава біля знаку не викошена... Так!!! Куди дивляться мої комунальники???
Відповісти
альо, а ви хоч в курсі який колір підарасів?)
Відповісти
Слово підарас допіру не в моді,кажіте просто геї.
Відповісти
Нє-нє, геї - то коли багаті, а якщо бідні, то підари ))
Відповісти
різнокольогрового
Відповісти
прапор ЛГБТ - кольори веселки. а тут ЗОВСІМ ІНШІ відтінки!
Відповісти
Фотографу треба заборонити фотографувати на законодавчому рівні. Як можна бути таким нездарою?
Відповісти
та то в волиньпоста нема бабла аби найняти нормального фотокора з редахтором
Відповісти
ууууу кльово!!!внесли ранообразіє)
Відповісти
СУПЕР.
Відповісти
Респект, хлопці! Дуже круто!!! Лишилося ще 2 ;)
Відповісти
ще три
Відповісти
Дуже гарно!Хлопці, ви умнічки!!!
Відповісти
Красота)))
Відповісти
тут можна пройти опитування vk.com/lovelutsk
Відповісти
до речі пройшов опитування в цій групі, переглянув ще пости, то сама цікава група про наш Луцьк в соцмережах
Відповісти
Дуже класно... молодці....
Відповісти
молодці. дякую їм
Відповісти
та наш народ такий дивний, що не зроби все погано) усім не вгодиш))
то якомусь гею здаєтся що розмалювали букви в честь його прапору, чи шось таке)
хоча зроблено діло, і це гарно і позитивно, а то ті букви ну такі сірі, в*їзджаєш в місто і поглянеш на ті букви ну геть радянщиною нагадує...так що давайте малюйте ще, не тільки й букви) !
Відповісти
Красавцы!!! Одна беда все нормальные ездят во Львов через Дубно, а через Горохов в основном жлобы.
Відповісти
Фотограф був п'яний, чи що? Натверезо так споганити "проізвідєніє" невазможно!
Відповісти
Хай ще розмалюють зі сторони Володимира-Волинського)))
Відповісти
хм.а з боку ківерець-фіолетовий знак
Відповісти
гарно)
Відповісти
я з вами згідна. потрібно тільки поспівчувати ботанам, які всім не задоволені і згризають самі себе.))))
Відповісти
Майстрам щиро дякую за прекрасні і креативні роботи. Хотілося б щоб літери з боку Польщі вказували на європеський вектор Луцька.Творчих Вам успіхів.
Відповісти
ФарбоМази мають можливість встигнути на останній осінній призив в Армію! Роботи непочатий край - скільки трави ще не пофарбованно!!!
Відповісти
Модоці!)
Відповісти
І навіть тут є незадоволені. Така вже троляча натура в людей.
Відповісти
Молодці, тільки львів"яни, зважаючи на якість дороги у Радехівському районі, в"їжджають у Луцьк зі сторони Дубна ))
Відповісти
Ентузіасти молодці, так веселіше. Цікаво, а хто їм фарбу спонсорує?
Відповісти
Самі купуємо! Щоразу по 300 грн йде на це благе діло, але є ще незадоволені!)) порахуйте. що вже майже тисячу гривень витратили заради яскравості нашого міста!
Відповісти
Певно, Ви якось скидаєтесь компанією і купуєте? Діло то красиве, але по кишені вдаряє.
Відповісти
зате Ви самі класні і популярні!
Відповісти
Та панятне діло шо партія регіонів)
Відповісти
Чудово!!! Чуваки молодці, мені подобається цей знак і що після Зміінця, а вот з сторони Ківерець там якась темна фарба(
Відповісти
Чудово,які молодці)Дуже гарно і кольорово
Відповісти
А хто спонсує ці проекти? Мабудь хтось з волинських олігархів.
Відповісти
ну та, тож палиця на рідний луцьк вікинув трохи кровних. він таємний учасник руху ЛГБТ. а ви не знали?
Відповісти
Дорогі друзі, та ніхто нас не спонсорує! Ми хочемо що б було гарно) тому ми і не шкодуємо грошей з власних кишень, тим паче на хорошу справу))))
Відповісти
Успіхів Вам і натхненя!!!..Молодці...креативно...цікаво....і саме основне красиво...прорлдовжуйте й надалі творити!!!
Відповісти
Люди, дякую вам за красу :-).
Відповісти
Будь-ласка;-)
Відповісти
Вносите позитив, МОЛОДЦІ !!!
Відповісти
Мені дуже подобається) Умнічки
Відповісти
Гарно! Приємно! Неординарно! Молодці!
Творчих Вам надхнень!
Відповісти
На мій погляд,ідея не заслуговує уваги як заслуговувала би перед тим,ну в опшем до того як було страхування тут,у Луцьку.
Відповісти