Ще один в'їзний знак «ЛУЦЬК» став різнокольоровим. ФОТО. ДОПОВНЕНО

Ще один в'їзний знак «ЛУЦЬК» став різнокольоровим. ФОТО. ДОПОВНЕНО
Невідомі ентузіасти продовжують розмальовувати знаки «ЛУЦЬК», які розташовані перед в'їздом в місто.

Цього разу об'єктом їхньої уваги став знак з боку Львова.

Його розмалювали в ніч з 9 на 10 липня.

Як відомо, раніше змінили "обличчя" в'їзні знаки з боку Ківерець та Ковеля.

Цього разу ентузіасти проявили більше креативу та розмалювали кожну літеру геометричними фігурами. А посередині кожної літери провели рожеву смугу.

Вранці 10 липня на електронну скриньку ВолиньPost прийшло анонімне повідомлення від невідомих ентузіастів, у якому вони пояснили, чому знак з львівської сторони став настільки строкатим.

"Всі знають, що Львів - це мистецьке місто. Розмалювавши в'їзний знак, наче вітраж ми передали своєрідний привіт сусідньому Львову. Тепер усі, хто їхатимуть до Луцька зі сторони Львова, усміхатимуться, минаючи цей знак. Ще б дорогу на Львів зробили такою гарною, як тепер наш в'зний знак, то взагалі було б чудово", - йдеться в повідомленні.

Також аноніми повідомили, що знак світитиметься вночі, адже на ньому - світловідбиваюча фарба.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 62
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
МОЛОДЦІ!!!! Хвалю за ідею. Виконання з кожним разом все краще
Відповісти
Не займайся плагіатом... чого пишеш від мого імені... скотино?
Відповісти
Тобто??!!! Це хто плагіатом займається???
Відповісти
скотино...)))))))я під столом.
Відповісти
І я так само думаю бабо. так само
Відповісти
+100000000000000000000
Відповісти
Розмалювали в колір прапора підарасів і всім добре всі задоволені, придурки..
Відповісти
Шоб ти луснуло від своїх фобій, скотина. Бидло сільське. Їдь коровам хвости крути, ірод.
Відповісти
Денис- ти підараст?, чого тебе так образили мої слова, ти сексменшина?
Відповісти
Помоєму лише Ви знаєте прапор "підарасів",адже окрім Вас ніхто не написав такої фігні))) сидите там перед комп ютером з не задоволеним фейсом людей серите.Краще б теж щось для міста зробили корисне.Люди старалися,думали,витрачали власні кошти,час і зусилля,аби НАШЕ місто яскравіше стало і привітніше. Зробіть,щось краще і покажіть усім,цікаво як вас осуддять?!
Відповісти
Просто такі зомбодави те й роблять, що тролять якісь адекватні дії людей. Такі як він хворі не тільки на гомо чи ще якісь фобії, а на астенічний синдром хворі. От воно сидить тролить і тішиться від того, що воно хоч через ком"пютер енергії потягне в людей.
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
Підтримую Василя та людей, які роблять наше життя яскравішим!
Відповісти
От ти мені поясни з якого часу веселка стала підарастичною, можливо ти ще й на небо недивишся, бо се якось не ПОПОНЯТІЯМ))))
Відповісти
А трава біля знаку не викошена... Так!!! Куди дивляться мої комунальники???
Відповісти
альо, а ви хоч в курсі який колір підарасів?)
Відповісти
Слово підарас допіру не в моді,кажіте просто геї.
Відповісти
Нє-нє, геї - то коли багаті, а якщо бідні, то підари ))
Відповісти
різнокольогрового
Відповісти
прапор ЛГБТ - кольори веселки. а тут ЗОВСІМ ІНШІ відтінки!
Відповісти
Фотографу треба заборонити фотографувати на законодавчому рівні. Як можна бути таким нездарою?
Відповісти
та то в волиньпоста нема бабла аби найняти нормального фотокора з редахтором
Відповісти
ууууу кльово!!!внесли ранообразіє)
Відповісти
СУПЕР.
Відповісти
Респект, хлопці! Дуже круто!!! Лишилося ще 2 ;)
Відповісти
ще три
Відповісти
Дуже гарно!Хлопці, ви умнічки!!!
Відповісти
Красота)))
Відповісти
тут можна пройти опитування vk.com/lovelutsk
Відповісти
до речі пройшов опитування в цій групі, переглянув ще пости, то сама цікава група про наш Луцьк в соцмережах
Відповісти
Дуже класно... молодці....
Відповісти
молодці. дякую їм
Відповісти
та наш народ такий дивний, що не зроби все погано) усім не вгодиш))
то якомусь гею здаєтся що розмалювали букви в честь його прапору, чи шось таке)
хоча зроблено діло, і це гарно і позитивно, а то ті букви ну такі сірі, в*їзджаєш в місто і поглянеш на ті букви ну геть радянщиною нагадує...так що давайте малюйте ще, не тільки й букви) !
Відповісти
Красавцы!!! Одна беда все нормальные ездят во Львов через Дубно, а через Горохов в основном жлобы.
Відповісти
Фотограф був п'яний, чи що? Натверезо так споганити "проізвідєніє" невазможно!
Відповісти
Хай ще розмалюють зі сторони Володимира-Волинського)))
Відповісти
хм.а з боку ківерець-фіолетовий знак
Відповісти
гарно)
Відповісти
я з вами згідна. потрібно тільки поспівчувати ботанам, які всім не задоволені і згризають самі себе.))))
Відповісти
Майстрам щиро дякую за прекрасні і креативні роботи. Хотілося б щоб літери з боку Польщі вказували на європеський вектор Луцька.Творчих Вам успіхів.
Відповісти
ФарбоМази мають можливість встигнути на останній осінній призив в Армію! Роботи непочатий край - скільки трави ще не пофарбованно!!!
Відповісти
Модоці!)
Відповісти
І навіть тут є незадоволені. Така вже троляча натура в людей.
Відповісти
Молодці, тільки львів"яни, зважаючи на якість дороги у Радехівському районі, в"їжджають у Луцьк зі сторони Дубна ))
Відповісти
Ентузіасти молодці, так веселіше. Цікаво, а хто їм фарбу спонсорує?
Відповісти
Самі купуємо! Щоразу по 300 грн йде на це благе діло, але є ще незадоволені!)) порахуйте. що вже майже тисячу гривень витратили заради яскравості нашого міста!
Відповісти
Певно, Ви якось скидаєтесь компанією і купуєте? Діло то красиве, але по кишені вдаряє.
Відповісти
зате Ви самі класні і популярні!
Відповісти
Та панятне діло шо партія регіонів)
Відповісти
Чудово!!! Чуваки молодці, мені подобається цей знак і що після Зміінця, а вот з сторони Ківерець там якась темна фарба(
Відповісти
Чудово,які молодці)Дуже гарно і кольорово
Відповісти
А хто спонсує ці проекти? Мабудь хтось з волинських олігархів.
Відповісти
ну та, тож палиця на рідний луцьк вікинув трохи кровних. він таємний учасник руху ЛГБТ. а ви не знали?
Відповісти
Дорогі друзі, та ніхто нас не спонсорує! Ми хочемо що б було гарно) тому ми і не шкодуємо грошей з власних кишень, тим паче на хорошу справу))))
Відповісти
Успіхів Вам і натхненя!!!..Молодці...креативно...цікаво....і саме основне красиво...прорлдовжуйте й надалі творити!!!
Відповісти
Люди, дякую вам за красу :-).
Відповісти
Будь-ласка;-)
Відповісти
Вносите позитив, МОЛОДЦІ !!!
Відповісти
Мені дуже подобається) Умнічки
Відповісти
Гарно! Приємно! Неординарно! Молодці!
Творчих Вам надхнень!
Відповісти
На мій погляд,ідея не заслуговує уваги як заслуговувала би перед тим,ну в опшем до того як було страхування тут,у Луцьку.
Відповісти