«Волинь» повернулася в Луцьк і готується до «Динамо»

Луцька «Волинь» зіграла перший контрольний поєдинок після повернення зі Словенії.

Вперше команда з`явилася перед численними вболівальниками після тренувальних зборів у Євпаторії та Словенії, - повідомили у прес-службі клубу.

У понеділок тренерський штаб головної та молодіжної команд дав відпочити гравцям після повернення зі зборів відповідно у Словенії та Закарпатті.

Метою сьогоднішнього спарингу було окрім тренувального процесу остаточно вирішити питання заявки команди на чемпіонат 2013-2014 роках. Саме у середу стане відомим список гравців, які захищатимуть честь «Волині» у новому сезоні.

Основа та дубль «Волині» зіграли у кожному таймі двома різними складами. Головна команда, звісно, переважала молодь й вже у першому таймі швидко забила чотири голи. Особливо виділимо ігрову зв’язку двох ймовірних новачків команди, які організували перші два взяття воріт «дубля» та гол зі штрафного у виконанні Ерік Бікфалві.

Відзначився також, і це вже стає традицією для останніх контрольних матчів, захисник Ян Масло. Утім, дубль встиг у першому таймі таки розмочити рахунок – 4:1.

У другому таймі за основу забивали двічі Олексій Бабир та Петро Петрук, за «молодіжку» відзначився Ярослав Кінаш.

Цього тижня «Волинь» готуватиметься до стартового матчу чемпіонату України в Луцьку, а 14 в Києві зійдеться у поєдинку зі столичним «Динамо».