Стильний Луцьк. Портрет дня: Павло Гіль

Стильний Луцьк. Портрет дня: Павло Гіль
Павло Гіль, 19 років, студент-дизайнер

Молодіжний стиль, якому характерний джинсовий одяг та аксесуари типу ланцюжків, перстнів чи браслетів? Павло не є прихильником останнього.

Для нього - це привілей жінок. Тож ми не виявили на ньому жодного аксесуару.

"Одяг купую здебільшого на секонд-хенді та в інтернет-магазинах. На секонді речі дешеві та індивідуальні. Навряд чи побачиш надворі ще десять людей у тій самій футболці. В інтернет-магазинах теж інколи знаходжу те, що хочеться купити. Хоча ціни там інші", - розповідає Павло.

Хлопець каже, коли вибирає одяг, не звертає особливої уваги на бренд. "Але маю в гардеробі багато речей таких фірм, як H&M, Levi's, Mishka, Supreme; взуття - Adidas, DC", - додає він.

"На кожен день ношу кросівки або мокасини. Зараз я вийшов прогулятись, тому це фактично мій повсякденний одяг: джинсова куртка, футболка, кросівки. Туфлі одягаю вкрай рідко. Взуття має бути комфортним", - вважає хлопець.

"Всі джинси в мене завужені. Аксесуари не люблю взагалі. У мене немає всіляких там годинників, браслетів, ланцюжків на шию. Це все тільки заважає", - пояснює Павло.

Моя найдорожча покупка - кросівки за 600 гривень. Це моя "стеля" у витратах на одяг", - каже він.

Секрет оригінального стилю від Павла Гіля: "Сьогодні є набагато більше можливостей, щоб купувати хороший одяг, ніж раніше. Можна придбати все, що хочеш: на секонд-хенді, в інтернеті, чи в магазині. Стильно виглядати сьогодні - не проблема взагалі".

На фото:
Кепка - Supreme, джинсова куртка - Urban Stone, взуття - DC, джинси - невідомо.




Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 50
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Совок...в осінніх сапожках.. і б/у куртці...
Відповісти
НЄ ну шо таке! Не пиши під моїм ніком. Зробив так щоб я тебе шукав 4 дні.

Нормальний хлопець. Пригожий і все-таке
Відповісти
то ти я бачу щей збоченець... мужик а пишеш під ніком "баба Пріська оригінал" мабудь це ти "сЕРГІЙ НЕСКАЖУ" треба булор назватись "Сергій Нездара писати "
Відповісти
Ах ти сраний рукоблудник за мене себе видаєш...
не фіга не вийде...
так як я гадити ти не зможеш..
Відповісти
Совок...в осінніх сапожках.. і б/у куртці...
Відповісти
Ота друга фотка, де хлопчина стоїть навпроти поштового стовпа - це щось, повеселили: )
Відповісти
+100. Все секонд и ящик тоже)))
Відповісти
Нє ,по-сучасному то називається ВІНТАЖ :)
Відповісти
Вінтаж- це доглянуті речі, а це ношені шматки
Відповісти
Як для поштальйона то сумка замала.
Відповісти
Молодець хлопець
Відповісти
Ти знов за своє?
Відповісти
Діду а ти зареєструйся, як я і всьо... хай сосуть... всякі плагіатчики... бо від мого імені теж якейсь рукоблудник пише...
Відповісти
Бабо Пріська, я вже старий дідок, чогось не розумію, а шо вони мають смоктати? Чупа-чупса чи як ведмеді "лапу"?
Відповісти
Гарно.
Відповісти
Гарно і зі смаком)
Відповісти
та яким ще смаком...гуманітарка якась
Відповісти
Caramelka, це ти гуманітарка)
Відповісти
Сергійко, це ти су..а пишеш
Відповісти
Такоє собі... нічого цікавого!
Відповісти
сірих пацик, шо тут стильного, ніхрена, ноги паряться в суконках.. курточка облізла з загорнутими рукавами, і кофточка сіроко кольору від старості. і розтянута та кофточка, секондхендовський пацен...
Відповісти
баби і діди, - ви лучани? Ви мене потішили ще дужче, ніж той "Стильний Луцьк" - в особі не так героя, як кольвек Нескажу. А хлопчина симпатичний і виглядає чудово. В цьому віці усі нахабнуваті і дуже впевнені. Це норма
Відповісти
Ти точно підмітила, що ми лучани...
Відповісти
Таке собі все заношене, несвіже.
Реклама сеонд-хенду
Відповісти
Здесь очень заметно, что "гуманитарка". Из толпы бы не выделил его, такой как миллион других...
Відповісти
Люди, ото ви будете чорний піар героям робити, так ведучий рубрики більше гороїв не знайде - ніхто ж не захоче. Пишіть якось делікатніше, чесне слово.
Відповісти
Дід Кіндрат - ти не підпільник?
Зміни нік
Дивись як класно - підпільник Кіндрат, підпільник Кіндрат... і далі потексту
Відповісти
Бармалєй, ти шось таке написав - не зрозуміло нічого ))))
Відповісти
Пісня така класна колись була про підпільника Кіндрата.Послухай.)))
Відповісти
жах, шо за село тут в коментарях пише? це рубрика молодіжних луків, а не для підстаркуватих особин і дотого ж не вихованих. недумала, шо може бути так стидно за старше покоління.як можна коментувати те, в чому не розбираєшся?
Відповісти
До речі, саме так колись вдягались ці підстаркуваті років 25-30 тому.
Відповісти
як на мене це пише купка закомплексованих і заздрісних дюдей, от і все
Відповісти
так, це дуже стильно коли кофта стирчить з під куртки, коли носиш осінні чи зимові черевики (я в таких в -25 ходжу), коли зачіска майже як в дівчинки, коли шапку в спеку одягаєш....
Відповісти
Ти це серйозно чи шуткуєш?
Відповісти
діду, у вас вже старческе слабоуміє? іроніїї не доганяєте?
Відповісти
Іронія - це коли дотепно і оригінально. А коли "з претензією не зрозуміло на що" - зовсім не смішно. Я ж не знаю, може ти тоже шапку носиш при +25 і довгі коски маєш. Хто тебе зна?
Відповісти
кросівки круті!
Відповісти
Цей хлопець найгірший з усіх (я лише про одяг). Я б на нього в полі уваги не звернула. Ні, він не страшний, не поганий, просто абсолютно нічого цікавого і особливого. Звичайний собі хлопчина.
Відповісти
експерти по моді з ВП так не думають :)))
Відповісти
Они имеют право на свой взгляд и суждение)))
Відповісти
Джинсова куртка це вже не модно. Це 90-ті.
Відповісти
Ошибаетесь...
Відповісти
Судячи з виразу обличчя цього юнака, його життя дуже вимучило. Чи, може, просто сесія замучила. Ну дуже мрачний вигляд має.
Відповісти
я думаю не хватает резиновых тапок,и футболки из тамтама Ди-Джей или Даб степ
Відповісти
ето бы подчеркнуло стиль
Відповісти
Виглядає "поношеним",і якомось замученим.Нічого особливого.
Відповісти
Ця його куртка просто відстій.
Відповісти
вот убрал бы кепку - и отлично порадовал бы !
Відповісти