Смертельна аварія на трасі Луцьк-Ковель. ФОТО. ДОПОВНЕНО

Смертельна аварія на трасі Луцьк-Ковель. ФОТО. ДОПОВНЕНО
В інтернеті опублікували перші фото смертельної аварії на трасі Луцьк-Ковель.

Вони з'явилися на сайті обласного управління ДСНС.

Нагадаємо, зранку 11 липня поблизу села Воля Любитівського зіткнулися два автобуси.

Один з автобусів здійснював перевезення громадян Республіки Білорусь на відпочинок до Болгарії у кількості 50 чоловік, з них 40 підлітків віком до 16 років, 8 дорослих та 2 водії. Другий автобус здійснював перевезення пасажирів за маршрутом Луцьк-Шацьк. Наразі загальна кількість пасажирів в автобусі встановлюється.

За попередніми даними, в результаті автопригоди загинули 8 чоловік (з них одна дитина – громадянин Республіки Білорусь, 2000 р.н.), 30 чоловік травмовано. Потерпілих госпіталізували до Ковельської центральної районної лікарні, з них 21 громадянина Республіки Білорусь.

Інших учасників пригоди доправлено до міста Ковеля у санаторій матері та дитини «Турія», де їм надається необхідна допомога.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 43
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це просто ЖЕСТЬ якась(((
Відповісти
Жесть....
Не розумію, навіщо потрібно два водія в автобусі якщо один з них засинає за кермом....
Відповісти
Болгарські водії - це особлива розмова. Мав нагоду декілька разів їхати з Болгарії автобусом, яким керували болгари - таке враження, що вони вперше за кермом і не зовсім розуміють що роблять.
Відповісти
Цілком згідна!
Відповісти
це просто жах...аварія за аварією...
люди!!!будьте уважнішими!
Відповісти
Алекс, де тут написано, що він заснув?
Як бабка сплєтні пускаеш.. гоу до підїзду там розказуй
Відповісти
Слиш умнік, ти дальше носа бачиш??? Вчись гуглом користуватись, а тоді висновки роби. Почитай що на інших сайтах пишуть....
Відповісти
А які ще варіанти коли везе автобус дітей і виїжає на зустрічну... чи обгону захотілося... або спав або ШумаХЕР.
Відповісти
наприклад яма на дорозі, хтось перебігав, темна пора доби і відсутність розмітки, неадекватний водій на зустрічній....
Відповісти
Блиииин. Слов нет, после таких фото нет никакого желания садиться за руль. Соболезнование семьям погибших.
Відповісти
Куди ти такий рєзкій? палєхчі
довірливий
через годину писатимуть що за кермом їхав наркоман-алкоголік в якого стався серцевий напад і я не сумніваюсь що ти повіриш
від ДТП кілька годин пройшло бабкі (твої подруги) на місці аварії "ляпнули" а такі "умнікі" як ти повірили
Відповісти
тоже мені сайт "довірливий" знайшов, я це знаю не від "бабок", а від очевидців... Якщо не компетентний то не...й еб..лом ....
Відповісти
да...ето жесть,что ж осталось от Еталона..жалко людишек!
Відповісти
Вже і консул Білорусії виїхав на місце ДТП, а наші "начальнички" бігають сьогодні біля Вілкула та розповідають як в нас все добре........Нехай Вілкула завезуть на місце аварії та покажуть стан дорожнього покриття!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Писали, що Вілкул разом з губернатором поїхали на місце події
Відповісти
Ну вже вони сьогодні вручили ключі від квартир, покатались на тролейбусі на автозаводі і поїхали туди піаритись...
Відповісти
це точно!!! сьогодні їхав автобусом зі Львова, це ужас, ямка на ямці. якби президента цілий день покатати по таких дорогах, може хоч тоді він почав щось робити з нашими дорогами, а то сидить у кріслі і трандить, як у нас все зашибісь в країні!!!!
Відповісти
Мати навчись норм писати або не вживай взагалі, компетентний)
не найшов від твоїх очевидців жодної інформації про те, що водій заснув.. Що ти і кому хочеш доказати?
Я наприклад те, що ти дворова пліткарка.. нормальні чоловіки таким не займаються.
задумайся тепер яким образом ти знаходитимешся тепер в туалеті, думаю сидячому..
Відповісти
Слиш ти, "нормальний чоловік", думай що і кому ти пишеш, будеш своїй мамі сарказмічати щенок недоделаний...
Відповісти
ти слова спочатку навчись правильно писати ерудит
немає сенсу тобі щось доказувати ти мені пишеш образи прямим текстом але я не ображаюсь на душевно хворих
бажання немає продовжувати цю розмову бо розумна людина давно зрозуміла б що їй хочуть пояснити в тебе не виходить, ок
всього найкращого
Відповісти
І тобі не хворати... "душевно хворий" :))))
Відповісти
Читай статтю: "Трагедія на ковельській трасі: водій міг заснути за кермом, – ЗМІ". Так хто з нас "базарна піздюлька"???
Відповісти
Придурки ви, в людей трагедія, горе, а ви тут хочете один одному доказати хто з вас крутіший...ідіоти. Загинули ні в чому не винні молоді люди, а ви тут балаган розводите...
Відповісти
Всюди пишуть шо невідома кількість жертв в Еталоні. була б це 3 година дня загиблих було б в 2 більше бо водії по дорозі набирають в селах людей і везуть концервну банку, дихати немає чим
тому і взнають тільки по тому скільки невстановлених загиблих осіб буде
Відповісти
За словами начальника обласного управління ДСНС Володимира Грушовінчука, серед загиблих - водій та п'ять пасажирів українського автобуса та водій і дитина - з "болгарського".

В Ковельській ЦРЛ наразі перебуває 32 людини: двоє - в реанімації, 10 - у важкому стані, 15 - в стані середньої важкості, решта - у задовільному.
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=DFniHvJzhTU&feature=c4-overview&list=UU1Sy3eRwwxfYN9ENaLBHBTQ
Відповісти
Сколько стоит отбойник?сколько жизней?если б был бы отбойник два автобуса встретились?власть дырявая!
Відповісти
Даааа хлопці (Алекс,Пантелеймон ) у людей трагедія, а ви виясняєте відносини, думаю суперечками не допоможеш погибшим, а тільки нагніваєте Бога. Думаю саме за гріхи наші така смертність висока, ажде люди взагалі перестали рахуватися один з одним , то що уже говорити про духовні матерії. "Любіль ближнього свого, як самого себе" і все буде в нас добре.
Відповісти
як можна любити ближнього якщо він убив 8 людей?
PS. можливо тут причина трагедії і не в людському факторі....
Відповісти
Сьогодні довелося побачити асе на власні очі, - цне був жах...
Відповісти
В мене в Еталоні їхав племінник-спішив до нас на Свитязь зранку позвонив був в шоці але сам вибрався з Еталону-пощастило-мав 12 місце розказав страшну картину трупи крики коли йго привезли в Ковель то знов дзвонив не помнив шо вже звонив перед цим,добре шо лікарі грамотні попались обнаружили внутрінню кровотечу видалили селезінку але хвала Богу шо живий!Клімчук кричав шо йго фонд виділив гроші на постраждалих але все сестра купувала сама та й чорт з ними з тими грошима ще заробим -але такі гади шо піаряться на чужій біді -їм хочеться побажати пережити таке саме як пережили ми з родиною сьогодні,а нормальним людям сказати щоб не спішили і були уважні за кермом.....
Відповісти
про владу то правда\ їм людське горе.....хлопчику скорішого виздоровлення.
Відповісти
слава Богу хоч живі. А решта хай трясуться, що і за їх здоров'я свічку поставлять, ніби то і просто, але сама знаю як декому діє, не позаздриш. Вічна память загиблим. Здоровя, живим....

Відповісти
це просто жах...
Відповісти
Да, це жах ...Саме в цей час прямували в Луцьк...Майже на наших очах сталася ця аварія. Дивно, чому дітей не супроводжували працівники ДАІ???
Відповісти
Памятаю років 10-13 тамже була аварія легкових авто.,теж жуть я ще малим був.Але подивіться на той гамняний "ЕТАЛОН"і на Болгарина... хіба можна такі автобуси виробляти??? Пів салону немає ,,,,де захистні засоби??? -як довбана "Газель"консервна банка.один баран виробляє інший купує .а третій в рейс випускає....._Співчуваю рідним)))
Відповісти
У меня в этом автобусе ехала двоюродная сестра с мужем,ребенком и свекровью!Свекровь погибла на месте,у мужа черепно-мозговая травма,у ребенка ушибы и ссадины,а сестра после нескольких операций в коме!!!!!Очень надеюсь что она выкарабкается.Соболезную родственникам погибших!!!!!!
Відповісти
Выздоровления
Відповісти
Власть дырявая
Відповісти
співчуття рідним та близьким. тримайтеся! на все Божа воля.
п.с. мене одну дивує чому і на відео і на фото - діти з болгарського автобуса усміхаються?!
Відповісти
Це дуже страшно.Всім терпіння,швидкого мдужання.Хочу сказати,що ця аварія людей нічого ненавчила.На другий день їхала маршруткою,в якій біля шофера сиділа дитина з татом,хлопчику десь 4 роки.Шофер сам запропонував сісти біля нього.
Відповісти