Луцьк зустрів віце-прем’єра свіженьким асфальтом. ФОТО

Луцьк зустрів віце-прем’єра свіженьким асфальтом. ФОТО
До приїзду віце-прем’єра Олександра Вілкула у луцькому ОСББ «Біном» помітно готувалися, принаймні асфальт на прибудинковій території завершили вкладати у переддень.

Про це розповіли самі мешканці, які, проте, задоволені своїм будинком і тим, що кілька років тому створили ОСББ.

У рамках робочого візиту до Луцька Олександр Вілкул 11 липня оглянув дев’ятиповерхівку на проспекті Перемоги, 10.

Мешканці цього будинку, а це 144 квартири, наприкінці 2009 року створили ОСББ. Його назва – «Біном».

Люди розповідають, що задоволені тим, як діє об’єднання, мовляв, із жеком було значно гірше. До створення ОСББ у будинку було чимало проблем: протікала покрівля, труби водопостачання, водовідведення та опалення були дуже зношені, постійно затоплювало під’їзд, не працювали засувки на системі водопостачання.

З часу утворення ОСББ багатоповерхівку утеплили ззовні, встановили й налаштували індивідуальний тепловий пункт, в чотирьох під’їздах зробили ремонт. Крім того, на сходових клітках, у підвалі, на технічному поверсі встановили металопластикові вікна, а у місцях загального користування старі лампи замінили на енергозберігаючі.

Як повідомила керівник Асоціації ОСББ «Лучани» Юлія Сабатюк, за кошти пільгового кредиту триває ремонт ліфтів. Сума кредиту – 1 мільйон 232 тисячі гривень. Термін користування тривідсотковою позикою – 10 років. Середньомісячний платіж складає 14 тисяч 108 гривень, це відсотки і кредит. Погашення кредиту здійснюється з ремонтного фонду будинку.

Як відомо, на місцевих виборах у 2010 році дев’ятиповерхівка на проспекті Перемоги, 10 фігурувала у політичній агітації кандидата у мери Луцька, екс-губернатора Волині Володимира Бондаря. Тоді Бондар рекламував термомодернізацію в будинку як зразок того, що він планує впроваджувати у сфері ЖГК, якщо стане мером.

Олександр Вілкул схвально оцінив роботу ОСББ і навіть зробив комплімент Юлії Сабатюк, зазначивши, що жінки бувають навіть кращими керівниками, аніж чоловіки.

До слова, Олександр Вілкул прибув до Луцька, аби, зокрема, провести засідання Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ. На цю подію прибули в Луцьк деякі мери та інші посадовці з багатьох міст України, які слідували за Вілкулом по всіх об’єктах, які демонструвала міністру місцева влада. Першим таким об’єктом стала новобудова на вулиці Федорова.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Слава Богу! Почаще бы в Луцк приезжали вице-премьеры, я сначала даже не понял что это за двор! Приехал бы он год назад в этот двор, там был просто тихий ужас!!! Климчук и Романюк на правильном пути! Сделаем Луцк конфеткой!!!
Відповісти
пализать "конфетку" в приїзжого зібралось.спасібо вам рєбята за хлєб і за воду.нє забивайтє нас.почащє прієзжайтє .дуракофф здєсь много..
Відповісти
Правильно, вот ты и дурак! С такими мыслями тебе жить в каменном веке и ныть что всё только плохо! А у нас в Луцке всё хорошо и будет ещё лучше! Просто ты, наверное, не видел что такое плохо!!!
Відповісти
колись була війна..я не бачив..а ти ще там?в цьому світі крім уусскіх та батька ще люди живуть..не знав?
Відповісти
70 роки.вам гріша тварям дрожащім.. — Громадяни, дотримуйтесь тиші, —

вимагають чотири щити навколо високої вежі,

де великими літерами зазначено

"Всесоюзний науково-дослідний центр

по акліматизації картоплі на Марсі".

— Колись вона буде дешевша за сірники, —

патетично вигукує високий дідусь,

гладячи рукою кота,

що визирає з-під пальто,

яке бувало в бувальцях.

— Ви бачили, в них ніколи не гасне світло,—

підносить догори пальця

облисілий пенсіонер у пенсне

(тільки тепер він відривається від

фоліянту).

— Да-а,— докидає літній чоловік

у пожмаканім костюмі,

і важко второпати, про що він думає.

— Героїчна, подиву гідна робота,—

компетентно протягує людина в штатському,

при цьому він владно обдивляє численний гурт,

що зібрався перед брамою,

і жде, коли ж нарешті

можна буде пекти картоплю на вулицях.

— Ось де повчитися, як треба служити народові, —

мрійливо виспівує білява дівчина,

для якої любов до народу

означає тільки плотську любов.

З виразом облич, як на сповіді,

люди побожно прислухаються

до врочистого гамору за муром.

Раптом звідти долинає хтивий дівочий вереск.

Високий дідусь витягує суху шию,

вуха його нашорошені, як у зайця.

Інтелігент, втупившись у читання,

мало не носом водить по сторінках.

Зніяковілий чоловік у пожмаканім костюмі

починає старанно пригладжувати руками

пасмуги на лацканах.

Людина у штатському відходить у тінь

і там, ніби свічки, запалює очі:

спочатку починає жевріти одне, потім друге.

Білява дівчина стає схожою на весталку.

Натовпом ходить організований кашель,

настільки страшний, що обличчя деяких

скидаються на сині баклажани.

Дівочі верески не вщухають.

Вони ростуть і ростуть,

починається дика оргія,

тлусті мури заходяться сміхом,

що збігає із них, як тісто.

Люди нишкнуть, похиляючи голови,

ні пари з уст.

Тимчасом на мур видирається гарна гейша

і показує натовпові язика.
Відповісти
а до чого туту Клімчук і Романюк? це все жителі, які об'єднались в ОСББ, а керівникам є можливість попіаритись перед київським начальством!
Відповісти
Ну про ОСББ і асфальт у дворі - це ві комусь іншому розкажіть!!!
Відповісти
вітаю з поверненням в срср. іде великий дядько з столиці - ану траву пофарбувати, транспоранти роздати і посмішки одягнути. дякуємо вам дядьку з столиці - ура !!! всі аплодують.
Відповісти
Цікаво :-хто заплатить за асфальт,використаного як "показуху"-?
Відповісти
самий хто за меморіальну доску щербицькому в києві..на початку року вілкул,попов та ще товаріщі откривали разом з ріднею гонителя українського з України.
Відповісти
Що то за китаєць на фото , хтось знає?
Відповісти
З ЗАПОРІЖЖЯїх мер.пройшов по бют.зараз крепкій гаспадарник..
Відповісти
Китаєць править запоріжжям, то це якось і неправельно..
Відповісти
карєєць.ти кітайця бачила чи тобі його тоже вадік калісніченко описав?
Відповісти
8 фото вниз.як думаєте скільки робочого часу потратили ці павлиністі держслужбовки на зовнішній вигляд?більше фото таких..народ має знати своїх ...
Відповісти
А шо то за опудали на фото №8. це може агенти які снайперів відволікають )))
Відповісти
сто підов це агенти покликані відволікати увагу від гостя.
Відповісти
Да, тьотки зачотні,Вєрка Сердючка нервово курить збоку
Відповісти
на ремонт 4-х ліфтів 1200000 грн... це 300000 грн.. на один ліфт... ахуєт... просто... новий коштує 400000 грн... оце миють державні кошти...
Відповісти
Не на ремонт, а на повну заміну кабін і механізмів. І купили новий не за 400000 грн., а за 300000. І гроші не державні, а кредитні, які треба повертати. Державна допомога в тому, що відсотки малі. Щоб щось коментувати, треба спершу розібратись, а інакше себе дураком виставляєте
Відповісти
асфальт прокладали вночі, аж до 23.00 - так спішили, аби порадувати гостя. Вперше за кілька років вималювали-вилизали прибудинкову територію будинків, що поруч, постригли навіть траву,підремонтували аварійні стовпи для білизни і поставили новий дитячий майданчик, засипали асфальтом ями! пазітіф! стільки двірників жильці не бачили ніколи!шкода, що це одноразова піар-акція....
Відповісти
той асфальт зіму перезімує?накривайте царатою коли дощ..
Відповісти

По степи, зноем раскалённой,
В густом высоком ковыле
Семён Михайлович Будённый
Скакал на сивом кобыле.
Носил он кожану тужурку,
Ходил он в плисовых штанах
И пел народну песн. "Мурку",
Да со слезами на глазах.

И в месте том, где наша Мурка
Уже убитою быола -
Была мокра его тужурка,
Навзрыд рыдала кобыла.

И вот, когда штаны промокли,
И белый свет уж стал не мил,
Ещё два белых эскадрона
Семён Михайлыч поубил.
Відповісти
Шановні дописувачі - для того , шоб реально щось обговорити - необхідно хоча б розбиратись. Так , ми самі хазяйнуєм . а ви сидіть у га.ні і нас критикуйте. Великий начальник поїхав , а з усіма цими +. Завидки беруть? Бо ви нічого не вмієте , а наша Юлька все доб"ється і це не перший його візит на наш будинок.Порівняйте . що у вас , а яке житло маємо ми!!!
Відповісти