Лучани – срібні призери чемпіонату України з пляжного гандболу

Команда гандболістів з Луцька виборола срібні медалі на Чемпіонаті України з пляжного гандболу 2013 року серед чоловіків.

Змагання відбулися у місті Южний, пише сайт Rе пост.

Змагання відбувалися з 26-го по 30-те червня на базі санаторію-профілакторію «Портовик». Загалом у чемпіонаті взяли участь дев’ять чоловічих команд.

Свої колективи «пляжників» представили Полтава, Вінниця, Луцьк, Хуст, Тернопіль, Нетішин і Южний. Причому господарі майданчика вийшли на турнір трьома командами: «Портовик», «Портовик-2» і Збірна Південного.

Протягом перших трьох ігрових днів учасники двох підгруп зіграли матчі попереднього етапу. До чвертьфіналу визначилися два фаворити чемпіонату, які йшли без поразок: команда«Портовик-2» (Южний) та лучани.

Здобувши перемоги в четверті та півфіналах турніру, ці колективи стали фіналістами, і в завершальному поєдинку боролися один з одним за звання чемпіона країни.

З абсолютною перевагою, з рахунком 2:0, перемогу здобув «Портовик-2».

Команда з Луцька, володар Кубка України з пляжного гандболу, який відбувся напередодні у Києві, на чемпіонаті в Южному стала другою. На третьому місці - Збірна Південного, у складі якої грали колишні гандболісти «Портовика» різних поколінь.

Нагадаємо, лучани виграли Кубок України з гандболу наприкінці червня.