Стильний Луцьк. Портрет дня: Анна Шкіндер

Стильний Луцьк. Портрет дня: Анна Шкіндер
Анна Шкіндер, 17 років, студент-художник

На диво рідкісний мінімалізм в одязі: на Анні була лише однотонна сукня та кеди.

Попри те не виникає враження, ніби чогось не вистачає. Блакитний верх і низ, відсутність будь-яких аксесуарів. Все виглядає просто і довершено водночас.

"Найпопулярніший серед молоді "бутік" - це секонд-хенд. Я теж найчастіше купую одяг саме там. Люблю взуття фірми - Nike, Adidas і Vans. Оригінальне взуття від Adidas якісне і носиться довго", - каже Аня.

"Звичайний одяг, в якому я найчастіше ходжу - це футболка, шорти, мокасини Vans. Він легкий і в ньому комфортно пересуватись. А ще, не доводиться постійно думати про те, щоб не порвався чи не вимазався", - зізнається дівчина.

І додає: "Продовжую купувати нові речі, хоча в шафі місця для них вже не вистачає".

Улюблена на цей момент річ у Ані - нова блуза. Найдорожча покупка - взуття за 700 гривень. Найдешевша - футболка за 5 гривень.

Секрет оригінального стилю від Анни Шкіндер: "По-перше, не потрібно одягати все і відразу. Верх в клітинку і низ в горошок разом виглядатимуть не гарно. По-друге, не купуйте речі на ринку. Я гадаю, що кожен може одягатись стильно".

На фото:
Сукня - SUNSET, взуття - Vans
.



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 55
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
После трех удачных персонажей......
Відповісти
А мені сподобалося. Бо просто і гарно. Хто сказав, що "стильно" - це начепити на сабе багато всього? Стиль - це гармонія. Тут вона є
Відповісти
Плаття акуратне, зручне. Під такий фасон найкраще звичайно підійшли босоніжечки на каблучкові. У таку спеки кросівки лише ноги парять. Вцілому нормально.
Відповісти
Спека? Ви на вулиці були? Нормальна комфортна температура.
Відповісти
Достатньо того, що зараз літо. Це по-перше. По-друге, стримане плаття і кросівки між собою не поєднуються ніяк.
Відповісти
Ви в середині весни цієї по весняному вдягались? А на рахунок плаття і кросівок і не поєднувальності, Ви експерт?
Відповісти
Я вдягався і в лютому :))). Спека і духота неймовірна. Кросівки на босу ногу?..... Їй ще би шапку на голову.
А ВП експерти??? Як сказав VSC. вони мають право на власний погляд. Просто видно який в них погляд :))))

PS. дівчина в нормі просто що це за стиль коли то в шапці, то кофта стирчить з під куртки, то кросівки на босу ногу.....
Відповісти
ой госпаді розвели тут.нормальна чювіха
Відповісти
Гарненька дівчина. Плюсую
Відповісти
Стиля нет, Секонд - вперед!
Відповісти
Згідна. Щось всі персонажі фанати секонду. Якась у нас циганська філософія.
Відповісти
А що...в Луцьку настільки багаті, щоб по бутіках вдягатись??
Середня зарплата по місту 2500 грн., стипендія в універі - 720.
Це розумна філософія, а не купити шмотку і голодним потім сидіти.
Відповісти
В Луцке появились "бутики"? Что-то мы пропустили ))))
Відповісти
і де ви таких набираєте? де тут стиль? просте і ніяке плаття і кеди як тиць-пе*диць...шо тут має подобатись?
Відповісти
Ох і "смаки" в цього "не скажу"! "Стиль полягає в покусаних комарами ногах і дешевих тапочках для престарілих дачників? Якщо людина взялась щось показати, то повинна сама мати смак. Тим паче, що в Луцьку справді є жінки, які стильно одягаються. Стиь - це не мода, це смак. А мода - це те, що швидко вихидить з моди. Мода - це навіть валянки можна одягнути на голову.
Відповісти
цілком погоджуюсь! стиль, як і смак - він на все життя, він або є, або його немає!!! а мода інколи буває дурнуватою, ідіотською, непослідовною!
Відповісти
Ничего стильного... Никакой фантазии. Либо у авторов нет вкуса, либо не из кого выбирать.
Відповісти
Більшість негативних коментарів тут лишають або дівчата, які вдягаються як баби в селах.. багато непотрібних "гламурних" речей!
Думаю мода міняється і вже давно застаріло поначіплювати на себе незрозуміло що і вважати при цьому себе королевою
а в статті хороша і гарна дівчина
справжні "ценители" оцінили ;)
Відповісти
Рубрика про стиль, а не про моду!
А красота и хорошесть девушки к этому не относится. Все по своему хороши и красивы. И как-то нелестно отзываться о комментирующих не корректно с вашей стороны. Ибо вы их не знаете и кто как выглядит, и что носит представления не имеете!
Відповісти
епта
да головне шоб зручно було
а те шо думають луцькі гламурні кози насрать
Відповісти
Сергію, віддайте рубрику тому, хто розуміє, що таке стиль.
Відповісти
Пофотографуйте Віку Семенюк-Денисюк та Вікторію Стадницьку, обидві з "Волинських новин" – ось це стильні дівчата.
Відповісти
Кеди і сукня - теж саме, що риба і парасолька. Авторе, не прищеплюйте молоді те, що росіяни називають "дурной вкус". Дайте нарешті кось стильного і чогось дійсно гарного.
Відповісти
Для кого ВП вигадує ці всі рубрики? Та цьому полішуцькому бидлу лише конкурси про картоплю проводити. Який стиль!? Яка мода!? Де?!? У Луцьку?!?
Відповісти
та їм простіше з фотіком по луцьку погуляти чим зробити якийсь репортаж чи розслідування. це рівень і смак наших журавлістів, судячи з цього посту,.
Відповісти
Розумашка, як сказав! Супер!
Відповісти
Підтримую Ольгу. Найкращі дівчата - у "Волинських новинах". Усі решта - що манна каша, що смажена капуста.
Відповісти
Оу, єврейка?
Відповісти
Ты чо, слепой? И близко нет.
Відповісти
А чого тоді вона Шкіндер? Збіги? Викапана єврейка європейського типу. Просто мішана.
Відповісти
Дівчина вдягнена у яхтові одяг та взуття. Мода 2012 року, яка у Луцьк прийшла зараз і то ще не повністю. У наше село приходить через рік, правда спідниці до підлоги такі добігли до нас минулого літа. Але де стиль? Панянька минулого року побувала десь в "сталіце" і купила те що модно. Гірше те, що решті дівуль ведучий рубрики каже: ось стільненько.
Відповісти
Боюсь, что с таким обсуждением, желающих засветиться на страницах ВП не останется совсем. Выбор персонажей для статьи и фото станет для авторов непосильным трудом. Ребята, вам там худсовет впору создавать, можете пригласить парочку комментаторов в "эксперты")))))
Відповісти
Ви праві. Кожен учасник проходить моральну підготовку перш, ніж потрапити сюди.) Зате після цього його можна вважати офіційно прокачаним. Так, шановні коментатори?
Відповісти
та тут не так критикують цю дівчину як вашу "роботу"....
Відповісти
Дівчинко, попри все ти гарненька.
У тебе виразні очі і чуттєві губенята.
З часом прийде відчуття стилю. Важко бути стильною у сімнадцять, а елегантною неможливо взагалі бути в такому віці.
Автор, шукай трошки старших панянок.
Відповісти
Проста, прикольна дівчина.
Носить що подобається, одяг чистий, акуратний, зручний.
А ідіотки нехай ламають ноги на 12см шпильках, чи бороздять калюжі у ботфортах, чи ще якысь варіації на тему гламурного шмаття.
Аня - гуд, вері гуд, гни свою лінію
Відповісти
Два предыдущих женских персонажа тоже на шпильках не стояли.
Відповісти
Було порівняння вцілому з мадамами, що не знають міри і виглядають неприший-кобилі, кидаються в око своїм роздутим чсв і пафосом...
Відповісти
Але і гострі у нас на язик деякі коментатори! Народ, а якби замість цих героїв були би ваші: сестра/брат, подруга/друг, а то й безпосередньо ви тощо? Вам би напевно не дуже приємно було читати "сальні" коменти. Будьте толерантними, правда.
Відповісти
Поддерживаю. Редакции надо очень жестко модерировать комменты под этой рубрикой. Здесь простые люди, а не политики и бизнесюки, которые без мыла готовы влезть в любую задницу, абы попасть в СМИ.
Відповісти
кожен вдягається як заманеться. "на вкус і цвет все фломастери разние", але коли людина літом ходить в шапці, в штанах (якщо робота не вимагає), чи з кросівками на босу ногу то це не стильно а тупо. Нєгри теж з півспущеними штанами ходять що труси видно. Стильно?
Стиль має абсолютно кожен. Хтось туфлі і спортивні штани одягає......
Відповісти
Якщо у когось є претензії до чийогось зовн. вигляду, то їх все-рівно треба виказувати цивілізовано. Всі ж ми люди. Ясне діло, людина вдіваєтся так, як може і хоче. Може навіть ті самі труси поверх штанів вдівати, якщо не соромно.
Відповісти
я розумію вашу цивілізованість. Але я маю право на власну думку. І якщо я бачу літом людину в шапці то на мою думку вона виглядає тупо! Таке в мене бачення стилю. І якщо гопнік одягає туфлі і спортивні штани, то я цивілізовано думаю що він мудак.

Відповісти
Природно, що людина не для себе вдівається, а для оточення. Був би ти, приміром, на безлюдмому острові. Тобі було все-рівно як ти вдітий, бо ж нікого нема. Нормальна людина завжди буде так вдіватись, щоб люди на неї не дивились з подивом, по-ситуацыъ. Ну, а той, хто хоче, щоб йому у слід плювались...
Відповісти
не спорю, о_0 :)))
Відповісти
Мої сестра/брат, подруга/друг, а то й безпосередньо я на це не погодилися б
Відповісти
ще порада авторам сюжетів - обирайте об'єктами і хлопців-чоловіків і дівчат-жінок різного віку. і нехай кожен поділиться власним рецептом стилю-смаку. Так буде цікаво і розмаїто!
Відповісти
У рубриці було троє нормальних дівчат, кожна з яких має свій стиль. Для різноманіття хотілося б побачити дівчину на шпильках,з трьома шарами штукатурки, гламурними китайськими шмотками. Думаю, це був яскравий приклад поширеної Луцької моди і це потішило б деяких дописувачів / дописувачок.
Відповісти
ВП !!! просто поміняйте назву рубрики "Стильний Луцьк" на "Стиль Луцька".
Відповісти
А що, ноги зафотошопити слабо? ці рани геть зовсім їй не личать.
Відповісти
пять человек это еще не весь Луцк, чтобы называть рубрику "Стиль Луцька". в Луцке есть множество людей, которые одеваются действительно со вкусом. надо искать.
пока что - не то. рубрике "Стиль" это не соответствует.
Відповісти
чудова
Відповісти
Плаття і кросівки на гармонійно,це не є вдалим поєднаням, а дівчина гарна
Відповісти
Ну, звичайно ж, секонд вже рахується за щось жахливе і прирівнюється до циганської сім'ї. Це банально та примітивно, адже яка різниця, де люди купують речі, якщо вони дійсно гарні?
Як таак, що сукня не поєднюється з кросівками, кіл мі пліз, луцькі критики моди.
Відповісти
Чим вам не подобається секонд? На секонді можна купити не тільки зношені речі, але й нові(та ще й бірками)
Відповісти