На стіні волинського вишу хочуть намалювати Степана Бандеру

На стіні волинського вишу хочуть намалювати Степана Бандеру
На стіні одного з корпусів Волинського національного університету імені Лесі Українки хочуть намалювати мурал із зображенням Степана Бандери.

Про це йдеться на сайті Волинської обласної ради.

У вівторок, під час спілкування голови Волинської облради Ірини Вахович з волинянами, на телефонну "гарячу лінію" надійшов дзвінок від представників громадської організації "Бандерштат".

Активісти просили погодити ескіз пам'ятного муралу з образом Степана Бандери, який пропонується розмістити на фасаді факультету політології та національної безпеки Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Фууу! Ми проти цих неоднозначних політичних фігур на стінах нашого вишу! Хай Лесю намалюють, но тільки не бендеру.
Відповісти
Університет носить імя Лесі Українки. Не робіть вінігрет. При чому тут Бандера? Можливо, Леся ходила з ним на "спецзавдання"? Смішно, правда? Не загаджуйте стіни університету!!!
Відповісти
А при чому облрада до Луцька? Хай ОДА розмалюють,бажано з тильної сторони. Тим більше через пару місяців вони вже ніхто.
Відповісти
Зеленка, йод чи чи лак для нігтів?
Яку пляшечку розбити в лобі кішкодава, щоб важче відмивався?
Відповісти
Зеленка, йод чи чи лак для нігтів?
Яку пляшечку розбити в лобі кішкодава, щоб важче відмивався?
Відповісти
Краще кошти на закупку фарби передайте пирожику і вітіву на добудову страхіття-трампліну перед РАГСом. Або сам "трамплін" розфарбуйте в квіточки, вже людям веселіше буде.
Відповісти
і в кожному туалеті. Заслужив!
Відповісти
Матчастину вчити добре треба :) Через пару місяців ніхто то рада буде, а не ОДА :) От неуки... :)
Відповісти
Той "трамплін" знести давно треба - позорисько! От така ціна тим неробам зі "Сволоти", так шанують свого кумира, що досі гроші назбирати не можуть, а якщо щось з'являється то Вітів з Пирожком по кишенях швидко розсовують :)))
Відповісти
Є купа нетрадиційних його зображень, наприклад, посмертна маска. Взяти найстрашніше і підписати :"Хто буде погано вчитись, то стане подібним!!!"
Відповісти
Скоро до Куєва приїде президент Дуда... і по вулиці Бандери і по проспекту Шухевича та інших "поціновувачів" ляхів!!! І мовчки.
Відповісти
Скоро до Куєва приїде президент Дуда... і по вулиці Бандери і по проспекту Шухевича та інших "поціновувачів" ляхів!!! І мовчки.
Відповісти
в Луцьку неукраїнців.В Росію їх до путлера!
Відповісти
Скільки московських потів набігло. Їх аж трусить від однієї тільки згадки С.Бандери...
Відповісти
хто дозволяє так знущатись з закладу імені Лесі Українки ?!! Активісти - не значить - адекватні. Не дозволяйте поширювати ці бредові ідеї!!!!
Відповісти
якщо активісти такі патріоти то нехай краще постирають рекламу наркоти по місту
Відповісти
І ви ще хочете побудувати Україну? Один одному очі повиймаєте з радістю. Причина посваритись завжди найдеться. То за Путіна. то за Бандеру. Потім галичани з волиняками. Потім село на село. Потім в сім'ї брат на брата. А потім прийде чужинець з нагайкою і поставить всіх в стойло. Але українці і там гризтись будуть.
Відповісти
Бандера - не герой і не постать. Визвольний рух України від совєтів з його ідеями дався дорогою ціною. З путами і колючим дротом на шиї. Він би, як історична закономірність, відбувся б і без Бандери і набагато дешевше, з меншою кількістю крові і страждань. Нехай він залишиться символом лише для вузьколобих типу пирожика і вітіва. Слава Україні!!!
Відповісти
Бандера это как лакмус-показатель кацапская ли у тебя душонка или украинская.
Відповісти
Ви уявляєте, скільки з того корпусу кгбешників вийшло. Приміщення не підходяще. Дзержинського - да!
Відповісти