Коморовський у Луцьку не дотримав слова, ‒ нардеп

Коморовський у Луцьку не дотримав слова, ‒ нардеп
Нардеп від ВО «Свобода» Анатолій Вітів стверджує, що президент Польщі під час візиту до Луцька 14 липня 2013 року не дотримав слова бути пілігримом.

Про це він заявив, коментуючи виступ Броніслава Коморовського у Луцьку в соборі Петра і Павла, ‒ повідомляють у прес-службі партії.

«У мене склалося двояке враження від візиту польського президента. Президент Польщі не дотримав свого слова, в якому обіцяв, що їде до Луцька як пілігрим, щоб помолитися про памʼять жертв військового конфлікту. На жаль, Броніслав Коморовський під час свого виступу кілька разів вжив образливий та неприпустимий термін «етнічні чистки на Волині», повторюючи позицію Сейму та Сенату. Вважаю, що глава Польщі не мав права робити таких заяв, перебуваючи на волинській землі», ‒ зазначив нардеп.

«Також обурює те, що Броніслав Коморовський не сказав жодного слова про вбивства поляками українців на Холмищні, Підляшші, Надсянні, Лемківщині. Навпаки, з вуст президента Польщі прозвучала невдала спроба виправдання акцій геноциду поляків проти українців на наших етнічних землях. Така позиція не відповідає історичній правді та не сприяє порозумінню між двома народами», ‒ прокоментував виступ президента Польщі Анатолій Вітів.

«На жаль, представник України віце-прем’єр Костянтин Грищенко не зумів зайняти чітку проукраїнську позицію, змовчавши про трагічну долю українців, які загинули від рук поляків на українських землях та не засудивши операцію «Вісла», ‒ додав народний депутат від ВО «Свобода».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нічого страшного. Так завжди було: вони починають, ми закінчуємо.
Відповісти
Унтерменшам завжди щось привиджується...
Відповісти
Польська нація вирізнялась у всі часи тим що не вчилась на власних помилках. Це до речі і Черчіль говорив. Завжди вони сварились з сусідами і лізли до них. Тому й мали чотири розділи Польщі. Зараз у них тертя з литовцями, росіянами, німцями. Тепер розгортають тертя з Україною. Каятись вони не будуть ніколи. Є в них паршивеньке слово "гонор" які всі мабуть памятають з історії. Схоже що ще можем побачити і пятий?
Відповісти
взуття.завтра на плацу хвалити будуть..
Відповісти
УПА - герої України! Їх слід вшанувати, вони гнали поляка-загабника зі своєї власної землі. І хлопці-бандерівці воювали не під Москвою і не під Варшавою, а на своїй Богом даній землі! СЛАВА БАНДЕРІ, СЛАВА БАНДЕРВЦЯМ!!!
Відповісти
пан Анатолій Вітів - молодець, повністю його підтримую. Свободівці займають єдино правильну проукраїнську позицію! ВСтавай Україно! Час настав будувати українську Україну! Геть агентів кремля калєсніченків, сіманенків та інших красних прихвостнів!
Відповісти
був на тій святій месі і скажу чесно, слова Президента Польщі приємно вразили. Президент говорив про примирення, говорив про те, що у справи примирення може втрутитись хтось третій, говорив про страждання як українців так і поляків, і що важливо, наголосив також на тому, що дякує українцям, які в страшні воєнні часи допомагали своїм сусідам, захищали їх. Раджу почитати в оригіналі ухвалу сейму РП і вже тоді робити радикальні висновки.
Відповісти
пантуєшся.там тих ухавл гора за рік була..в оригіналі..ти її зукраїнської нам на українську не переводь..
Відповісти
http://www.istpravda.com.ua/articles/2013/07/10/129988/
Відповісти
http://www.istpravda.com.ua/digest/2013/06/21/126752/
Відповісти
хто хоче по польські там є посилання на сайт.через гугл переводим.хто поляк чи спецвідділ вже читали..http://www.pravda.com.ua/news/2013/07/12/6994143/
Відповісти
збірка виданна українцями польщі .2009 рік.http://books.google.com.ua/books?id=S9NPT1wrIYkC&pg=PA104&lpg=PA104&dq=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0&source=bl&ots=22Es9cFVXl&sig=THcD7jDLrIBW925L3KkZF5l8-Wc&hl=uk&sa=X&ei=WdDiUcwehvGyBorggaAB&ved=0CDcQ6AEwATgK#v=onepage&q=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0&f=false
Відповісти
http://books.google.com.ua/books?id=S9NPT1wrIYkC&pg=PA104&lpg=PA104&dq=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0&source=bl&ots=22Es9cFVXl&sig=THcD7jDLrIBW925L3KkZF5l8-Wc&hl=uk&sa=X&ei=WdDiUcwehvGyBorggaAB&ved=0CDcQ6AEwATgK#v=onepage&q=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0&f=false
Відповісти
Був 1943 рік. Була ІІ світова війна. В цей час фашисти знищили тисячі поляків.
Був 1944 рік. Була ІІ світова війна. В цей час червона армія знищила тисячі вояків АК.
А вони досі про Волинську трагедію.
А ЩО КРІМ УКРАЇНЦІВ ПОЛЯКІВ БІЛЬШЕ НІХТО НЕ ВБИВАВ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Їдьте до Німечини помоліться, визнайте ганоцид німців щодо поляків.
Їдьте в москву помоліться, визнайте геноцид росіян щодо поляків.
СКІЛЬКИ ВЖЕ МОЖНА. ВОЛИНЬ ЩО ВАМ ПОЛЬСЬКА ТЕРИТОРІЯ? ЯКЩО УКРАЇНЦІ І ВБИВАЛИ ПОЛЯКІВ - ТО НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ, А СКІЛЬКИ УКРАЇНЦІВ УБИТО ПОЛЯКАМИ У ВЛАСНИХ ДОМІВКАЗ НА ХОЛМЩИНІ, ГРУБЕШІВЩИНІ, Я ВЖЕ НЕ КАЖУ ПРО ВОЛИНЬ...
ХВАТИТЬ ВЖЕ ГЕНОЦИДИТИ....
МОСКАЛІ ВСЕ ЖИТТЯ ДУШАТЬ ІЗ СХОДУ , А ПОЛЯКИ ІЗ ЗАХОДУ. ТА СКІЛЬКИ ВЖЕ МОЖНА. я
Відповісти
Я теж у шоці! Підтримую Вас!!!!!!!!!!
Відповісти
Дрімучість націоналізму інтернаціональна!
Відповісти