Волинські спортсмени здобули 3 «бронзи» на чемпіонаті України з дзюдо. ФОТО

16-17 вересня у Харкові відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років, на якому змагалися 345 спортсменів з 22 регіонів України. На чемпіонаті дзюдоїсти боролися за титул чемпіона у 14 вагових категоріях та за місце у збірній команді, яка візьме участь в чемпіонаті Європи серед молоді.

На чемпіонаті волинські спортсмени вибороли 3 бронзові медалі, повідомляє управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Серед чоловіків у ваговій категорії 66 кг третє місце посів Чернов Вадим.

Бронзовими призерами серед жінок стали Ляшук Дарина у ваговій категорії 57 кг та Онищук Алла у ваговій категорії 63 кг П’ятою у ваговій категорії 48 кг стала Пилипюк Катерина. Усі спортсмени - вихованці ВОШВСМ СК «Континіум», тренер-викладач Сікорський О.А.