Волинський виш придбав сучасну бурову установку для досліджень. ФОТО

Волинський виш придбав сучасну бурову установку для досліджень. ФОТО
У Луцькому НТУ придбали сучасну бурову установку в рамках реалізації проєкту «Визначення та оптимізація фізико-механічних властивостей ґрунтів у Волинській області при будівництві в складних інженерно-геологічних умовах». Роботу виконуватимуть під керівництвом к.т.н. Панасюка Я.І.

Про це йдеться на сайті Луцького «політеху».

Метою проєкту є забезпечення конструювання основ і фундаментів будівель та споруд із максимальним використанням ресурсоощадних технологій.

Вартість бурової установки STORM 20S на базі легкового причепу сягає 420 тисяч гривень. За її допомогою можна буде виконати такі завдання:

- дослідження зміни фізико-механічних властивостей ґрунтів, залежно від глибини залягання (від 0 до 60 м);
- встановлення впливу рівня ґрунтових вод на несучу здатність ґрунтів;
- отримання експериментальних даних про дійсний стан ґрунтів для надання рекомендацій щодо покращення їх фізико-механічних властивостей у складних інженерно-геологічних умовах.

Таким чином, вперше визначать розрахункові характеристики ґрунтів в складних інженерно-геологічних умовах при будівництві та експлуатації будівель та споруд в окремих населених пунктах Волинської області.

При дослідженні властивостей ґрунтів відбудеться розширення бази геологічних вишукувань у Волинській області та суміжних областях України.


Результати дослідження дозволять підготувати висококваліфіковані кадри для будівельної галузі з-поміж студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра. Дані отриманих досліджень застосовуватимуть у бакалаврських та магістерських роботах.

На основі проведення досліджень удосконалять лекційні курси для студентів денної та заочної форм навчання Луцького НТУ за спеціальністю Будівництво та цивільна інженерія із дисциплін «Інженерна геологія», «Механіка ґрунтів», «Основи і фундаменти».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Будуть бурити скважини)))
Відповісти
Ну Панове взагалі то така установка вартує 210 000, грн .
Відповісти
https://gidropress.com.ua/p86934863-malogabaritnaya-gidravlicheskaya-burovaya.html ціна 212 250 грн. Є в наявності.
Відповісти
Дивні ви люди не розумієтеся але лізите коментувати... за цю ціну моднв придбати тільки установку сам бур а університет купив бур на базі легкового прицепу...пояснюю для особливих бур коштує більше чим 200 000,00 а ще прицеп який реєструється в мрео а ще доставка...люди ну думайте ж трошки...
Відповісти
Але всі розумні бачу.Якщо там такий сир з маслом, то чому двічі зголошували тендер і не було жодного бажаючого. А Ви не в курсі що то габарит і його перевезення вартує, а ще установка йде гола в виробника, а там далі вагон труб, шнеків і т.д. Бачу всі , йо, геологи, бізнесмени і т.д. Відчепіться від людей, на Доззоро сотні тендерів з націнкою 50+, наприклад на папір А4, і тиша...а тут не знаєте що, але вже гвалт, зрада, корупція....і це при тому, що ще і ректора міняють....
Відповісти
Але всі розумні бачу.Якщо там такий сир з маслом, то чому двічі зголошували тендер і не було жодного бажаючого. А Ви не в курсі що то габарит і його перевезення вартує, а ще установка йде гола в виробника, а там далі вагон труб, шнеків і т.д. Бачу всі , йо, геологи, бізнесмени і т.д. Відчепіться від людей, на Доззоро сотні тендерів з націнкою 50+, наприклад на папір А4, і тиша...а тут не знаєте що, але вже гвалт, зрада, корупція....і це при тому, що ще і ректора міняють....
Відповісти
А нічого що там навісне обладнання на 60 м глибини ще треба, і прицепи виробник не продає, а вони теж не безкоштовні!
Відповісти
Петро, Заспокойся!!! І пиши під власним ніком, а не Тетяна Констянтинович чи Сергій. Звичайно ліпше за 400 000 грн купити чим за 200 000 . Просто , як би за 800 000 то вже геть підозріло було б , а так нормально) Вперед!!
Відповісти
Я 20 років підприємець і 10 в тендерах. Все зараз йде через Прозорро і не вуз шукає поставщиків, а вони самі. Тут бачу що виробник чомусь не схотів приймати участь, а посередник що по Вашому мав то по ціні виробника продати, чи мо дешевше? Ви того не пробували, а я до сих пір борги роздаю, бо то курс в двічі скочив, то поставив обладнання, а вуз за пів року віддав гроші, а ти крутись як хочеш. Якщо такі розумні і тут пишете, то гайда в підприємці, спробуйте. Тендер один з десяти виграєш, а працівники зарплату постійно вимагають, і то не копійки разом з податками. 30% відходить зразу від ціни в повітря. Повірте мені! І ще одне, важливе, я до цього тендера, жодного відношення не маю....Але зачепило за живе, і до речі за 20 років не особняка не джипа, одні гіморої!
Відповісти
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
«15.07.» 2020 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «UA-2020-07-15-002139-b» Проте станом на «30.07.» 2020 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому «30.07.» 2020 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю «UA-2020-07-30-004589-c». Проте знову ж таки станом на «17.08.» 2020 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом ДК 021:2015-43130000-3 Бурове обладнання (Бурова установка STORM 20S на базі легкового прицепу.) через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року.
Відповісти