У Луцьку обвинувачений втік із зали суду. ФОТО

У Луцьку обвинувачений втік із зали суду. ФОТО
У Луцькому міськрайонному суді з-під варти втік обвинувачений.

Про це Інформаційному агенству Волинські Новини повідомили очевидці.

Подія сталася об 11.25. Чоловік був беззбройний. Зі слів свідків, він вирвався із зали суду та почав тікати. Його кинулися доганяти конвоїри, які відкрили попереджувальний вогонь. Проте це не зупинило втікача.

Як з'ясувалося, обвинуваченого вдалося-таки спіймати.

У коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost голова Луцького міськрайонного суду Анатолій Пахолюк підтвердив цю інформацію.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так тобі і треба. Жизь паднаказала))))
Відповісти
Хай посидить за все шо начворив. Не людина, а виродок!!!
Відповісти
Горохове. Бігло так шо аж сундалі позлітали))))
Відповісти
А хто це? Назви прізвище, бо знайоме обличчя, ала не можу пригадати.
Відповісти
а шо він натворив?
Відповісти
Син директорки луцького цнапу. Карпяк Лесі Володимирівни!
Відповісти
Денис карпяк
Відповісти
Це не конвоїри, а хлопи з судової. Молодці! А його вже давно пора за грати.
Відповісти
Нормальний хлопець особисто знаю його! Ніколи не відмовить коли потрібна допомога. А міліція йому життя недає. Це все через діяльність мами,вибори скоро... одним словом "заказуха"))
Відповісти
Вибори, та посада мами Дениса- ось основне в цій історії. Це дуже хороша сім'я, бо знаю особисто, тата, маму, і Дениса. Чому так сталося, не скажу, але оприлюднення імен у даній ситуації це не випадковість. Адже Леся Володимирівна користується великим авторитетом, повагою і шаною від людей,це -чудова людина, яка завжди порадить, вислухає і допоможе. Скоро вибори, а тут такий" Джек-Пот", тож чому не скористатися,а то ще не Дай Боже, після виборів,відданий, чесний та авторитетний директор ЦНАПУ,залишиться на своїй посаді. Ось така в нас справедливість....
Відповісти
Ніхто не знає, що чекає кожного з вас! І не потрібно сюди вмішувати Ларису Карп'як. Якщо на високій посаді, то не означає, що така, як всі. Чудова людина, яка порадить і допоможе.
Відповісти
Фарту и Масти..!
Молодчага что на ,,РиВок,,пошол !!
Відповісти