Стильний Луцьк. Портрет дня: Дарина Сінчук

Стильний Луцьк. Портрет дня: Дарина Сінчук
Дарина Сінчук, 15 років, учениця

У Дарини присутні всі елементи відмінного літнього одягу: легка сукня підперезана тонким коричневим паском. Зав'язана на руці хустинка, що перегукується з сукнею квітковими візерунками. Відкриті сандалі на плоскій підошві. І капелюх, як невід'ємний атрибут і захист від палючого сонця. Що ще потрібно, коли надворі неймовірно спекотний день?

Дарина каже:

"Я обираю одяг, який підкреслюватиме мою красу та відповідатиме моєму настрою. Річ повинна просто візуально мені сподобатись, тому не має значення якої фірми цей одяг. Зазвичай я абсолютно не звертаю на це уваги.

Мій повсякденний одяг це шорти, футболка, кросівки, або босоніжки. Обов'язковий елемент - капелюх. Їх я обожнюю найбільше.

З біжутерії дуже люблю носити різноманітне каміння. До того ж це може бути маленький камінчик, який підкреслюватиме і доповнюватиме те, що на мені вже є.

Ходжу купувати одяг, коли є на це настрій. Тобто я не влаштовую собі шопінги і покупки у мене виходять дуже спонтанними. Інколи можу побачити в магазині щось цікаве, а потім прийти і купити ту річ. Найчастіше купую речі в "Юванті" та магазині "Colin's".

Секрет оригінального стилю від Дарини Сінчук: "Щоб виглядати стильно, потрібно проявляти фантазію і не соромитись того, що про тебе подумають інші. Одягатись так, як ти цього хочеш і не наслідувати когось".



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 56
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вперед естети, відро попкорну переді мною :)
Відповісти
Даринка ти задоволена коментами?)))
Відповісти
Нормальний підліток, нормально вдягнута.
мені подобається
Відповісти
ще молода і зелена.
Відповісти
Бабу Пріську в студію
Відповісти
Привіт, я вже тут, думаю як нагадити, нічого на думку не приходить. Одне мене засмутило, що на останьому фото вона за руку з якоюсь подружкою, їй же не 8 років, а так все гуд... Перша нормальна дівчина яка мені сподобалась у цій рубриці.
Відповісти
Очки не идут, и, опять же, ничего сверхестественного, обычная одежда..
Відповісти
Щоб вас здивувати треба вдіти костюм кролика?
Тоді ви будете задоволені і назвете це незвичайним одягом?
Відповісти
ні.!!! треба мати поняття стилю і смаку. а тут лише повсякденість...
Відповісти
Нет, просто что-нибудь оригинальное... Если по-Вашему костюм кролика будет достаточно оригинален для данной рубрики, то - все в Ваших руках, пробуйтесь и посмотрим что напишут про Вас :)
Відповісти
Крім капелюха немає ніфіга оригінального. Звичайне платтячко, пару мотузочків на руки і все.
Відповісти
Гарно. Литньо. Гармонійно.
Відповісти
Класна мала)
Відповісти
а мені не сподобалась дівчина, окуляри і капелюшок зайві і не підходять
Відповісти
Фу. "Как некультурно" коли дві молоді дівчини йдуть і тримаються за руки. Ви ж не на параді в підтримку ЛГБТ
Відповісти
Мені це теж на сподобалось... а так нормально не скажу , що супер та мені сподобалось...
Відповісти
Дивлюсь на дівчат, які ходять у таких сандаліях - і хочу їх застерегти. Таке пласке взуття шкодить зв'язкам склепіння стопи. Не закликаю, щоб усі одразу переходили на підбори. Ні! Але взуття має мати хоч мінімальний каблук 3-4см., тоді стопі буде комфортно.
Відповісти
Тобі подобається ти і ходи, лікарка - травматолог знайшлася, чоловікам теж порадиш ходити на підбарах 3-4 см. ЩОБ БУЛО КРМФОРТНІШЕ...
Відповісти
На рахунок того, що ти хочеш стріляти всіх хто обуває сандалі пропоную звернутись у психологічну допомогу, підозрюю у тебе не все в порядку з мізками. Сидиш мабудь дома товста і не красива, і думаєш як ти будеш людей вбивати. Номер телефону психологічної допомоги пошукай в мережі, і звернис туди поки не пізно.
Відповісти
Судя по твоим комментариям, тебе нужно туда обратиться, и чем быстрее, тем лучше.
Відповісти
Пішло ти до біса... Я там працюю..
Відповісти
А якщо більший каблук я ношу (7-10см)? Це краще як на пласкому чи для ноги погано?
Відповісти
а шо значить "взуття має мати хоч мінімальний каблук 3-4см."? без максимуму? історично так склалось, що наші предки бігали босими тисячі років, відповідно до цього еволюція зробила їх такими якими вони є зараз. Ходіть дівчата на низькому ходу - зручно, практично та гарно. А Малинка певно виряджається у виключно диби так під 15см, і прагне виправдатись за таке "самомучєніє"
Відповісти
крім капелюха, нічого достойного уваги там немає. з яких пір стильні люди Луцька почали вдягатися в "Юванті"?
Відповісти
Цікаво, а народ який фотографують знає що їх тут будуть обсирати?
Відповісти
Чогош не знає, знає прекрасно, вони ж підписують згоду про розголос персональних даних, їм повідомляють, то є відповідно до чинного законодавства
Відповісти
Ну про те де буде розміщено то вони знають, а от чи читали вони про своїх попередників? Чомусь мені здається, що прочитавши хоч одну статтю з "стильного Луцька" більшість просто відмовилися б виставляти себе на обсиралово.
Відповісти
Ну не всіж осирають, є що пишуть гарні відгуки, можливо це і самі герої... А можливо їх знайомі, як сказав сЕРГІЙКО нЕСКАЖУ "Луцьк-це село, де один одного знає"
Відповісти
ну якщо б це їм не подобалось вони не були б згідні)))
а так всьо звЬОзди Луцька)))
Відповісти
Неинтересный персонаж. Давайте что-то посложнее!
Неужели невозможно найти какой-то интересный образец стиля?
Где вы ходите?
Відповісти
вже й коменти стало не цікаво читати ))
Відповісти
Такі да....
Відповісти
Моя сестра так вдягається
Відповісти
Авторе, далі будеш фоткати жовтенят?
Відповісти
А мені Баба Пріська подобається)) Бабо, а може ти нам свій стиль покажеш? Нехай тебе пофоткають,а ми прокоментуємо... Ну як?
Відповісти
Та ні це немоє. Я не клоун щоб свої фото на обсералово показувати...
Відповісти
Якщо зі стилями напряжно, то назвіть цю рубрику "Смачний Луцьк". Бо тут йдеться про смаки. Причому смаки молодих і не заможних, тому смаки демократичні. Молоді обличчя,загадкові чи зачаровані погляди... Мені наприклад сподобався загально колор одягу усіх учасників, таки собі синьо-зелено-золотисто-солом"яний.Для мене ця рубрика несподіваний погляд на рідне місто. А коменти справді вже пріснуваті...
Відповісти
Баба пріська засрала всі коменти.
Відповісти
В якому розумінні?
Відповісти
В прямому :)
Відповісти
що це за фігня зі стильний Луцьком?зараз половина Луцька одягаються так як і вона..нічого особливого я на фото не бачу.
Відповісти
А й справді!!! Авторе, досить дітей фотографувати!!!
Знайди якусь стильну кралю, котрій за 25 хоча б. Впевнений, що у Луцьку і жіночки є стильні;))
Відповісти
Баба Пріська - 17 річний безробітний, прищавий пацан, мій сусід.
Відповісти
Ти не вгадав...
Відповісти
Нехай краще піде десь повчиться чи роботу знайде, щоб не сидіти у батьків на шиї. Зранку і до вечора сидить в неті. Аби ще розумне щось писав, а то пише всяку єрунду, яка прйде в голову.
Відповісти
Фіг Вам!!!
Відповісти
і Фіг Вам!!!
Відповісти
Коли коментар не в тему і написана єрунда, модератор нехай їх просто видаляє. Це ж суперечить правилам грамотного коментування
Відповісти
ЛЕ В ДУПУ ТУТ СТИЛЬ, В НАС ЩО СТИЛЬНИХ ЛЮДЕЙ НЕМАЄ???? ТА ВІЗЬМІТЬ ВІДОМИХ ЛЮДЕЙ, БРОВІНА, БАШКАЛЕНКА, ІВАНЕНКА
Відповісти
Куди їх взяти?
Що ті підстаркуваті дядькі можуть показати\росказати, і перед ким?
Відповісти
Ничо так, но ЭТИ очки явно не в тему.
Відповісти
це точно
Відповісти
Не стоит выглядеть так, чтобы оглядывались все. Стоит выглядеть так, чтобы оглядывались те, у кого есть вкус.
Відповісти
А що стильні люди лише одягаються у секонд-хендах, Ювант дуже класний магазин, головне не загубитись, де був, а де ні. Мала не дуже, могли б і покраще кого знайти, босоніжки страшні, сумка лише класна, окуляри не пасують до цього капелюха по стилю і фактурі, і тобі треба терміново худнути!
Відповісти
хорошо подобрано выражение "нормально вдягнена".
просто нормально, больше сказать нечего.
Відповісти