Опублікували промо-відео «Бандерштату»

Опублікували промо-відео «Бандерштату»
На сайті фестивалю "Бандерштат-2013" опублікували промо-відео фестивалю.

Нагадаємо, що дійство проходитиме у Луцьку 3-4 серпня цього року.

Хедлайнерами фестивалю стануть «Тартак» та «Скрябін», а учасником гутіркової програми стане екс-міністр МВС Юрій Луценко.


ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО "БАНДЕРШТАТ-2013"



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Могли б вже хоча б фотки нормально повирізати ато кончяно дивиться
Відповісти
пропоную відмінити цей шабаш через «яєчний теракт»
Відповісти
После такого примитива, мы решили в этом году игнорировать это позорище. В таком позорище стыдно испачкаться!
Відповісти
І правильно, бо знову машину хтось розіб'є)))
Відповісти
Я думаю що кацапам там не місце... Правильно зробиш, Здоровя дорожче!!
Відповісти
Дебілоїди, мля
Відповісти
Молодці, ви справжні українці! Так тримати, а всякі хохли і малороси нехай гавкають. Саме ви - справжні продовжувачі справи українських героїв!
Відповісти
Мені здається що ти дурницю говориш, так як справжні українці як на мене, не характеризуються, певною суб культурою, а з Бандерштату зробили паршивенький рок-фестиваль, що зовсім ніякого відношення немає до Бандери УПА...
Відповісти
І повір у мене в родині по жіночій лінії була друга людина після Бандери і болію я за країну, а ваше поганеньке свято і його прихильники і захісникі ніякого відношення до "Молодці, ви справжні українці!" ніякого відношення немають...
І прочітай нижче коротку історію про хохлів і малоросів, темнота ти бура
Відповісти
Бандерштат (шо це взагалі таке) = патріотизм = справжні українці(???) Хохли і малороси збудували нашу державу, а ви, бандерштати, тільки фестивалити здатні.
Відповісти
Взагалі можливо ми і хохли, але аж ніяк не малороси, дотого ж Бандерштат це як я розумію свого роду дань руху УПА і Бандері які відіграли не абияку роль у встановленні України як самостійної країни, але аж ніяк не з роком, а з цього зробили поганенький рок фестиваль який навіть в загальному виконують звичний сценічний репертуар нічого особливого! (Наскільки знаю хохол пішло з древньоруської і означало бриту голову козаків, так вивчали по історії в університеті, Кацапи тобто росіяни тому що бояри і простий люд носили довгі бороди чім і були схожі на цапів, москалі стара назва росіян коли ще Росія була Московією, а тобно на початках Кацапськії історії) а малороси на скільки знаю нас називали кацапи так як вони вважали що саме українці пішли від кацапів а кацапи з Київської русі, хоча якщо спитати любого 5класника він скаже що саме українці це нащадки Київської русі і вона юула на території України, і ніякого відношення до вшивих кацапів немає, а назву русь вони в нас поцупили в період , якщо не помиляюсь Катерини коли козаків примусили будувати Санкт-Петербург! Так що ми аж ніяк не малороси,скоріше кацапи недороси, навіть нероси ніж ми, малороси...
Відповісти
Ось у мене питання чому Бандерштат асоціюється з рок музикою??? Чому немає Репу Прикладом можу назвати хотру - партізанська, Чорно-білі - Війна!
Відповісти