Волинські спортсмени здобули 2 медалі на кубку України з вільної боротьби

В Києві 15-18 жовтня відбувся кубок України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок. Участь у ньому взяли спортсмени з усієї України.

На змаганнях волинські спортсмени здобули 2 медалі. Зокрема, срібну медаль виборола Алпеєєва Анастасія у ваговій категорії 72 кг. Бронзове місце посіла Остапук Анастасія у ваговій категорії 62 кг, - інформує Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Четверте місце посіла Бідзюра Олена у ваговій категорії 68 кг, п’ятою стала Савенюк Тетяна у ваговій категорії 62 кг.