Стильний Луцьк. Портрет дня: Олена Шмігель

Стильний Луцьк. Портрет дня: Олена Шмігель
Олена Шмігель, 23 роки, аспірантка

Її образ навіює античні асоціації. Схоже одягалися поважні дами у Греції і Римі часів Цезаря і Спартака.

Довга однотонна сукня, яка переходить у кофту, антична зачіска з підібраним волоссям та золотавою резинкою-обручем.

Ми помітили в Олени специфічний та водночас цікавий стиль. Тому й запросили стати сьогоднішнім Портретом дня .

"Купую одяг на стоках, та у брендових магазинах, які трапляються у нас в центрі. На ринку буваю дуже рідко, іноді можу зайти на секонд-хенд.

Подобаються речі від Mango та Zara - їхній одяг підходить мені по стилю. Крім того, у них є як класичні, так і сучасні речі.

Настрій однозначно впливає на те, що я одягну в конкретний момент. Якщо в мене романтичний настрій, відповідно я одягну якесь романтичне вбрання. Якщо мені захочеться когось спокусити, наприклад, свого чоловіка, то це буде щось екстравагантне (сміється).

Я не часто ходжу по магазинах. Майже ніколи спеціально цього не сплановую, у мене все виходить спонтанно. Можу навіть зайти у магазин по дорозі на якусь важливу зустріч.

Найулюбленіша річ з мого гардеробу - це яскравий піджак в смужку. У ньому важко залишитись непомітним на вулиці. А ще є вельветова куртка, яка живе зі мною уже сім років. Не викидаю тому, що вона досі в хорошому стані.

Найдешевша покупка - в'єтнамки за 18 гривень. Найдорожча - сукня за 800 гривень".

Секрет оригінального стилю від Олени Шмігель: "Потрібно мати гармонію у собі. Якщо ти розумієш, що хочеш, то відповідно і знатимеш, який одяг тобі потрібен, щоб виглядати стильно".

На фото:
Сукня - Bershka, сумка - Mango
.



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 48
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
гарно!)
Відповісти
Файно!
Відповісти
яка стильна бруківка! 0-О
Відповісти
Гарна і стильна дівчинка, без сумніву:) Люблю рудих!
Відповісти
А що стильніше, потріскана бруківка чи пошарпані долею заржавілі дорожні знаки?? Тому що, не знаю що саме хотіли показати автори у розіділ "Стильний Луцьк"?
Відповісти
Ох, як ви змучили придиранням до фігні різної.. Пропонуйте і фотографуйте краще. До діла!
П.с. Не зацікавленмй в піарі будь-кого.
Відповісти
Ця найкраща.
Відповісти
Прикольно)))
Відповісти
А їх не холодно в тому одязі?! Кажеть на вулиці зараз літо і трохи підпарює.
Відповісти
Щось у Вас всі заміжні дівчата трапляються? Точно якісь знайомі знайомих. І це точно.
Відповісти
Ви ,Шановний,не там ходите,що Вам заміжні трапляються!!)))
Відповісти
завжди цікавило - як з такими нігтями жінки займаються домашніми справами,а особливо по догляду за маленькими?
Відповісти
Я ношу довгі нігті, в мене маленька дитинка, вдома чоловік.
Я перу руками, готую їсти, печу тістечка пиріжки і т.д., тобто маю справу з тістом, доглядаю за дитиною (2 роки).
І всі задоволені, ніхто не подертий, нігті цілі))))
Відповісти
Якось однотонно.Не вистачає якогось яскравого акценту,який би розбавив цю каву з молоком
Відповісти
так нігті на ногах яскраві.) от вам і нотка яскравості
Відповісти
Крута сукня!
цікавий образ!
Відповісти
Чудова!Тільки жаль, що вже заміжня)
Відповісти
перша серед цієї рубрики справді стильна та витримана в одязі. респект
Відповісти
Хороший пример!
Відповісти
Тримайте мене семеро!!!!
Відповісти
А ти перебірливий, певно великий поціновувуч жіночої краси і принад????
Відповісти
це мені одній здається, що після виходу цієї рубрики , люди перш ніж вийти на вулицю, одягають кращий свій наряд , в надії , що вони можуть сюди потрапити.
Відповісти
та просто напишіть на мейл редакції і вас сфоткають ;)
Відповісти
А на фото ззаду вигляд такий, ніби мішок... Що мені у цій дівчині подобається так це манікюр і педикюр і сережечки у вигляді метелика.
Відповісти
Не розумію оцих довгих спідниць. Відкрий ноги, не всі, то хоч від коліна ("міді"). У неї те ж плаття по дорозі совається - може наступити і впасти.
Відповісти
ну порівнюючи з попередніми, це ще нормально)
Відповісти
Зі всіх героїв рубрики мені найбільше сподовались Ю.Положевець і М.Зайцева.
Відповісти
По-моєму, було би правильно дякувати усім героям за сміливіть і учать у рубриці. Сьогоднішня учасниця не є вийнятком. Якщо вона так одягається - значить їй так добре. Правда, третє фото невдале - видно, що плаття було б добре підкоротити і дуже спірно воно "сидить" на героїні.
Відповісти
а що значить фраза із статті:"Довга однотонна сукня, яка переходить у кофту..."? автор уже зазіхає на відомого стиліста ВасільЄва?
Відповісти
Нормально. Сукня мені подобаться) З усіх попередніх найкраще...
Відповісти
Гарна дівчина, хороший смак) мені сподобалась)
Відповісти
Помила б голову краще...
Відповісти
називається аби шось ляпнути...
Відповісти
Де Пріська?
Відповісти
Бабу Пріську в студію!!!!!!!!!
Відповісти
Пріська - де ти є???
Відповісти
Шкіндер, Шмігель, Зайцева, Кучера - типові українські прізвища :)))
Відповісти
Кучера - неукраїнське прізвище???
на рахунок інших нічого не маю проти.
Відповісти
зачіска не зовсім їй пасує,а кольори платя хороші. Ну тае собі на 4.
Відповісти
Ну, напевно, їй і її чоловіку подобається
Відповісти
секонд
Відповісти
Ну так, може бути, але не найгірший варіант з усіх,що був представлений тут,але стилю не відчувається, все однотонно, не літньо, нема якогось "блиску", цікавинки, захоплення-плаття непогане, але це не модно, це буденно...
бежеве плаття, сумка, чорні з бежевим босоніжки на платформі-це так, та зачіска вже не в моді, до такої зачска йдуть сандалі легенькі грецького стилю, легеньке плаття, не нарощені нігті..., але, не це..., це суміш "ядерна".
Проте, для полішуків-піде!
Може досить з тими Заразми- якщо вона справжня, 1 сукенка коштує 1000грн. нова, тому достатньо брехати!
Аспіранти,де ж Ви такі грші маєте в наш час?
Відповісти
По перше, в Зарі сукенки можна іноді купити дешевше ніж на ринку, якщо вдало попасти на розпродажі, тому я вірю, що це можна собі дозволити. Стиль не поганий, молодець.
Відповісти
Платье обувь - хорошо, но СУМКА!!!
Відповісти
Под такое лучше клатч
Відповісти
Файно! подобається, дуже ніжно і дійсно відчувається стиль=)
Відповісти
Нічого особливого, але в такій сукні виділилася і все! Виділитися з натовпу легко, але чи відмінним смаком...не завжди?!
Відповісти
Дуже симпатична дівчина...підтримую...зі смаком все ОК)
Відповісти