Відомо, коли відбудеться другий тур виборів Луцького міського голови

Відомо, коли відбудеться другий тур виборів Луцького міського голови
У неділю, 15 листопада, відбудеться другий тур виборів Луцького міського голови.

Про це повідомив кандидат у мери Ігор Поліщук, який буде одним з учасників другого туру виборів.

Нагадаємо, 25 жовтня відбулися місцеві вибори. Жоден з кандидатів на пост мера не набрав 50% голосів виборців, тож відбудеться другий тур між лідерами голосування – Ігорем Поліщуком та Богданом Шибою.

Зауважимо, що, за результатами паралельного підрахунку голосів, Ігор Поліщук набрав понад 32%, тоді як Богдан Шиба – приблизно 13%. Відрив Богдана Шиби від ще одного учасника виборів – Юрія Моклиці – незначний.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якби у Богдана Павловича було хоча би декілька грамів совісті та елементарної господарності, він би, бодай, заради економії громадських коштів відмовився би від подальшої боротьби на користь молодого суперника, який реально набрав значно більше. Так ні, видно, ці поняття йому просто не властиві(((
Відповісти
ти не розум народу,а навпаки.
Відповісти
Кажуть що це найгірші вибори за весь час. І найнижча явка... Можливо це із-за короновірусу, а можливо людям вже все одно
Відповісти
Походу на Шибу за цей тиждень вильють тонни бруду. Я йому по людські навіть співчуваю.
Відповісти
Цей молодий суперник вже показав себе в якості керівника міста аж на протязі чотирьох місяців.Давайте тепер виберіть його аж на цілих П"ЯТЬ!!! років і тоді цілих п"ять років будете локті кусати.Палиця вам покаже де раки зимують.
Відповісти
Мусово голосувати за Шибу, бо Поліщук знесе всі забудови в центрі Луцька і повиселяє людей в Прилуцьке і на ГПЗ.
Шиба хоя м'якша людина, а за Поліщуком Коломойський і Палиця - олігархи, громадяни Швейцарії.
Відповісти
Не можу повірити, Луцьк знову голосує за олігарха палицю, який живе у Швейцарії...Люди, де ваш розум??? Це вже діагноз якийсь, комплекс раба буде з вами завжди
Відповісти
сподіваюсь, що Шиба не зніме свою кандидатуру на користь можливої пропозиції у кільканадцять млн. зелених
Відповісти
тільки шиба якщо хочете нормально жити тільки не палиця
Відповісти
Тут вибір між телям Шибою і гієною Коломойського-Паплиці.
Доведеться голосувати за теля Шибу, бо гієна не погидує згризти тебе з потрохами.
Відповісти
Вистачить нам ставлеників сумнівних олігархів. Тільки ШИБА !!!
Відповісти
Кому відомо,поліщуку і його "братії".Не було ще ніякої офіційної інформації,а поліщуцькі паралелі нікому не цікаві.І коли буде 2 тур також невідомо,бо ще і КС "начудив".Країна дурості і нехлюйства,але лучани повинні зробити правильний вибір,зваживши все,феодалізм нам не пасує...
Відповісти
Зараз Шибу будуть боти паплюжити.
Але я особисто за Шибу. Ставленика Палиці навіть порівнювати з ним не варто
Відповісти
Головне щоб кожен громадянин зрозумів,шо не можна голосувати за олігархів, за їх ставлеників і маріонеток. Лучани, тільки за Шибу. Проголосуйте проти поліщука-палиці-коломойського
Відповісти
У хлопців і дєвочек, які стоять за кількістю голосів нижче Шиби (Моклиця, Бондарук, Федік, Чебелюк, ) є всі можливості домовлятись і віддати свої голоси Шибі. Через ЗМІ, звичайно. Тим паче, що перемога Поліщука в першому турі не переконлива. Якби було хоч 40-42%, інша справа. Шиба має всі шанси виграти, а потім розрахується з хлопятами посадами заступників. Тільки Романа треба відкинути або взяти на посаду начальника ЖЕКу. А Глазунова санітаром у вбиральню міської ради. Або до Лариси Духневич прибиральником операційних приміщень.
Відповісти
Ох як Шибо-боти вихваляють того вусатого чмошніка. Скільки він Вам заплатив?
Відповісти
Вол новини і під прицілом будуть лити бруд по другому кругу чи щось нове придумають
Відповісти
поняття оплати за накручені голоси властиве Палиці, у нього і гроші є, і команду готових на все за гроші посіпак має
Відповісти
Щодо підручного Палиці, який є підручним Коломойського все зрозуміло. Але де гарантія, що за пару місяців Палиця не купить мера Шибу? Шиба немає команди ні в Луцьку, ні з числа обраних міських депутатів. Шиба колись співпрацював з людьми Палиці. За Шибу не поручилась жодна політична партія. Буде такий собі мер на видані.
Відповісти
А ти звідки гавкаєш, як червива собака, з якої нори? Шиба ніколи нікому не продавався. І партії йому непотрібні. Він без партій буде мером.
Відповісти
Про червиву собаку чую вперше. А ось про червиву рибу, яка гниє з голови, чув і навіть бачив. Бачив, як розкладається луцький виконком під головуванням Шиби, як отупіло він приймає одне за одним безглузде, або просто популярне рішення. Безглузді приводили до втрат, а популярні – до їхнього невиконання. Досить згадати як чомусь занедбаній та глухій вулиці дали назву Степана Бандери, а мав би бути проспект. Меморіальна дошка під балконом. Постамент без пам’ятника. Про земельні оборудки можна пропустити, бо це вже аксіома. І все це вдавалось, бо мер Богдан був поза партіями.
Відповісти
А Ти постав памятника бандерi,а нам вiн нафiга?!Що народу памятники вашi дають?хай його фанати скинуться,а не за бюджетный кошт.Я хочу вулицю i памятник Вiктору Цою i що...
Відповісти
В Шиби дві ліві руки і ті з с..ки ростуть. Спочатку розвалив Турійськ потім Луцьк, а зараз вдруге хоче за Луцьк взятись.
Відповісти
Звертався до Шиби з проблемою коли він був мером,дякую допоміг і команда в нього була гарна не корупційна,грошей не взяла,і проблему з землею вирішила. Не знаю яка він людина зараз,а тоді була хороша і до простих людей ставлення було добре.А олігархам і їх ставленикам не довіряю,допоможуть на копійку,а вкрадуть на мільйон
Відповісти
Виборці, боріться за Богдана Шибу. Не голосуйте за тих, для кого Україна - ніщо, порожній звук. Не голосуйте за тих, хто "любить" Україну з вікна австрійських Альп.
Відповісти
Будемо голосувати за Шибу чи проти ставленика Палиці? А нічого, що у 2025 році Луцьк знову, як у 2010-му, перебуватиме в бруді та бур'янах. За що голосуємо? Проти Поліщука чи за бур'яни, не вивезене сміття, пивні намети на вулиці Лесі Українки, базар, замість театральної площі
Відповісти
Те, що Палиця купить Шибу це просто ржака)))
Подивіться як Шиба живе, в яких умовах, якби він був з тих, кого можна купити, то до цього часу він і його сім'я мали б серйозні статки.
Виглядає, що він справді ідейна людина, і йде на мера не заради своїх інтересів, а щоб щось змінити.
Відповісти
Багато критики поганий Поліщук, жахливий Шиба.

А може варто кожному почати з себе ??? Сміття-в смітник! Через дорогу-на зелений та на зебрі! За кермо-тверезий і за правилами! У ковбасу-м'ясо! В молоко-молоко! Хабар просять-не давай! Дають-не бери! Місце в транспорті-літньому, вагітній, дитині! З балкона-не плювати! Собачка насрала-прибери! На ногу наступив-вибачся! Не вкради! Чи не осуди! Не убий! ..... Може варто почати кожному з себе, без оглядки на іншого ??? Створити навколо себе зону комфорту??? І коли ці зони об'єднаються вийде щось комфортне для всіх?
Відповісти