Ще один в'їзний знак «ЛУЦЬК» змінив «обличчя». ФОТО

Ще один в'їзний знак «ЛУЦЬК» змінив «обличчя». ФОТО
Невідомі ентузіасти розфарбували знак "ЛУЦЬК", розташований при в'їзді в місто з боку Володимира-Волинського.

Це сталося в ніч на 20 липня.

Нагадаємо, раніше змінили "обличчя" знаки з боку Ківерець, Ковеля та Львова.

Тепер черга дійшла і до володимир-волинського знаку. Цього разу ентузіасти розмалювали чотири літери кольорами державного прапора, а м'який знак стилізували під герб Волинської області.

У повідомленні, надісланому на електрону скриньку ВолиньPost, вони пояснили, що обрали таку кольористку, аби іноземні гості, які їдуть з боку Володимира-Волинського, не забували, де перебувають.

Також в ніч на 20 липня ентузіасти змінили розмальований раніше ківерцівський знак. Вони додали на кожну літеру кілька білих смуг.

Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Володимир-волинський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак
Ківерцівський знак

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ентузіасти - молодці
Відповісти
Прикольненько...
Відповісти
Так усі вже знають, що ви самі їх розфарбовуєте
Відповісти
При совєтах вночі ходили красти, а при зеках працювати...
Відповісти
грамотії журналісти! "В'їздний" пишеться з буквою Д!
Відповісти
От для чого демонструвати власну неграмотність?
http://sum.in.ua/s/v.jiznyj
Вчіть матчастину!
Відповісти
Украънською мовою як промовляється так і пишеться.
Дуже легка граматика навіть для двієчників...
Відповісти
лучанка всралась!
Відповісти
невістка всралась
Відповісти
Красавцы вы наши, свой искрометный юмор вы можете продемонстрировать в новостях и статьях, а комменты оставьте нам :))))))))
Відповісти
пані Пахайчук попалилась слєгка зі своїми занудними коментами і матчастю.
Відповісти
дякую, відмінники! а в кожному тексті помилок!!!!
Відповісти
знов в архітехтора не спитали?
Відповісти
Помилки справді проскакують частенько. Але помиляються усі. Навіть аси.
Відповісти
навть аси? це ви кого мали на увазі?
Відповісти
Невідомі ентузіасти... А невідомим ентузіастам зібратися і сміття позбирати в парку або щось корисне зробити для суспільства? Хай в себе в хаті стіни розмальовують в колір папуги. Нема куди енергію подіти? В колгосп хай їдуть, більше користі буде. Дебілоїди.
Відповісти
а якого біса, наприклад я, буду збирати сміття якого я не викидав? Совдепська логіка у вас.
Відповісти
З матчастиною лучанка вср...сь, а з колористикою - редакція. Вона пишеться без м'якого знака. Учіть матчасть, аси!
Відповісти
Вася, ти такий Вася! Чого доброго для суспільства і міста ти зробив? Чи ти вмієш тільки давати поради і людей, яким не важко підняти свою дупу з дивану і щось зробити, дибілоїдами називати! Хотілося мені б тобі щось сказати, але і без того, мені тебе просто шкода! Іди броди, Вася! Ганьба тобі і гріш ціна твоїм словам!
Відповісти
Чимало Охочих Жадібно Знайти Бажають Схованку Фазана
Відповісти
Молодці Дуже подобається як розмаальовують знаки, за роботу РЕСПЕКТ!!! Стало по сучасному виглядати (а то ссср пахло)Велечезне спасибі що прикрасили хочаб в'їздні знаки...!!!
Відповісти
шановні художники, розмалюйте нам ще Рівне)))
Відповісти
Низький уклін Вам ентузіасти. МОЛОДЦІ! Браво! Я пишаюсь такими лучанами які ТВОРЯТЬ КРАСУ, а ця КРАСА приносить ВЕЛИЧЕЗНИЙ ПОЗИТИВ!

А Романюк хай випише допомогу цим людям. Вони як ніхто заслужили щоб їх заохотити ще на більші ПОДВИГИ з боротьбою СОВКА!
Відповісти
Цей знак вийшов самий симпатичний!!! Молодці! І подяка за те, що "удосконалили" ківерцівський знак. Стало краще і веселіше.
Відповісти
Молодці друзі! Послухали і зробили, мій Вам респект!!!
Відповісти