Стильний Луцьк. Портрет дня: Андрій Литвин

Стильний Луцьк. Портрет дня: Андрій Литвин
Андрій Литвин, 21 рік, регіональний менеджер

Андрій - прихильник лаконічності та мінімалізму в одязі. Його стилю близькі однотонні поло та футболки без принтів.

Серед безлічі аксесуарів він обирає лише годинник, без якого майже ніколи не виходить з дому.

"Купую одяг на секонд-хенді. Там можна знайти речі багатьох відомих і якісних світових брендів за смішною ціною. Хоча за покупками я ходжу рідко. Раніше замовляв одяг в інтернет-магазині Asos - це британський магазин з безкоштовною доставкою в Україну. Тепер уже не замовляю.

Мені подобається стиль сучасних британських музикантів таких як: Алекс Тернер (вокаліст гурту Arctic Monkeys), Том Чаплін (вокаліст гурту Keane), той самий Ліам Галлахер (вокаліст гурту Beady Eye). Кожен з них має власний та впізнаваний стиль. Можливо, навіть в дечому я намагаюсь їх наслідувати.

Надаю перевогу таким брендам, як: Сonverse, H&M, Scotch & Soda, Ben Sherman, також подобаєься Fred Рerry, Pretty Green - засновником якого є британський музикант Ліам Галлахер. Ці фірми роблять якісний молодіжний одяг.

Не люблю носити шорти і футболку, хоча в спеку без цього ніяк. Мені більше подобається осінній одяг - кеди, штани, куртка.

Крім того, я завжди обираю прості та зручні речі.
Часом можу вранці вдягнути одне, а потім поїхати в обід додому і переодягнутись. Настрій, звичайно, впливає на те, як я одягаюсь.

З аксесуарів постійно ношу годинник Swatch. Це одна з моїх улюблених речей, купував два роки тому в інтернеті. Поки що - єдиний годинник, який у мене є. Інколи, якщо не забуваюсь - беру з собою окуляри.

Найдорожча моя покупка - зимові кросівки Vans за 1100 гривень".

Секрет оригінального стилю від Андрія Литвина: "Потрібно носити те, що тобі подобається, а не те, що диктує мода і тимчасові тенденції. Одягатися просто і не навантажувати себе зайвими речами".

Фото:
Куртка - Fred Рerry, футболка - невідомо, годинник - Swatch, пасок - невідомо, штани - DC, взуття - Converse.




Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пойдет)))
Відповісти
"первый нах"? :))
Відповісти
В армію!!!)))
Відповісти
Біля директорії фоткали.
Відповісти
перший гарний хлопець. симпатяжка. і вдягнутий хороше
Відповісти
На першому фото, мені хлопець схожий на якогось голівудського актора. А третє фото, пардон, здалось, що хлопець, по-потребі, ну того :))) Хороший хлопець, мені сподобалось.
Відповісти
Хлопець вдітий гарно - просто, зоучно і зі смаком. А що ще чоловіку треба? Без зайвого пафосу і мішури. Серйозний - працює, гроші заробляє. Молодець, Андрійко!
Відповісти
Цікавий хлопчина, нічого зайвого, не піжониться.
Відповісти
Регіональний манагер це хто?
Торговий агент Рошена?
Відповісти
дуже стильно носити руки в карманах...
Відповісти
І це стильно?
Відповісти
Щось вцьому є... Простенько, спортивненько, йому підходить)
Відповісти
Знала, що дівчата заздрісливі, але щоб пацани так відкрито заздрили герою. Це капець. А що від нього хотіти? Хлопець нормальний, серйозний, працює. Не заздріть, пацани.
Відповісти
Самый обычный в мире человек :) Из серой массы лучан абсолютно своим стилем не выделяется. Но с его "секретом оригинального стиля" согласен, хотя это не секрет :))
Відповісти
А герой ще і качається! Видно, що спортивний. Ще йому один +.
Відповісти
.....носить Сватч, мінімалізм, а ще любить читати книжки для мотивації, розвитку бізнесу та кар'єрного росту і мріє стати крутим манагером.
Відповісти
Чорний ремень з білими кедами? я рахую це зовсім не стильно, якби до мене завітав регіональний менеджер в такому одязі, я б його гнала під три чорти..
Відповісти
В армію його...Підтримую воєнкома
Відповісти
Давайте вже когось серйозного, в якійсь дивакуватій шапці та в шортах, в сандалях на носок
Відповісти
гопота зелена
Відповісти
а розовая резиночка на правой руке означает что?
Відповісти
Це так на всякий випадок ЩОБ НЕЗІВРОЧИЛИ...
Відповісти
Нічого зайвого. Красунчик.
Відповісти
Да таких хлопців пів-України ходить) нічого суперового там нема)))
Відповісти
Згідний абсолютно нічого модного!!!!давай відомих а бо щось цікавіше сьогодні глянув на цього і навіть писати бажання відпвло.... рубрика втрачає аудиторію...
Відповісти
на четвертій фото "чоткій взгляд і сложное ліцо"
Відповісти
перший нормальний персонаж в цій рубриці
Відповісти
фу, буе. полугопнік, полуемо. Заточ і рожева резинка робить його дуже стильним.
Відповісти
Ты смешон , не к чему просто придраться ? неплохо он одет .
Відповісти
молодець андрій!)
Відповісти
найкращий зі всіх, кого описали в цій рубриці!
справді гарний і зі смаком, а не як кожний в сорочці в клітинку і дико завужених штанах.
Відповісти
Ви його декілька років назад не бачили...)
Відповісти
Подобається дуже, стильний))
Відповісти