Фотоконкурс від ВолиньPost: виграй фотоапарат і телефон

Фотоконкурс від ВолиньPost: виграй фотоапарат і телефон
Інтернет-видання ВолиньPost оголошує фотоконкурс «Моє літо». Переможцям дістанеться фотоапарат Canon від інтернет-магазину Lazeika, а також два смартфони HTC від інтернет-видання ВолиньPost.

Фотоконкурс триває з 23 липня до 2 вересня 2013 року.

Фотоконкурс проходитиме паралельно на сторінках видання ВолиньPost в соціальних мережах Facebook та ВКонтакте.

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ ВОЛИНЬPOST У ВКОНТАКТЕ

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ ВОЛИНЬPOST У FACEBOOK

У фотоконкурсі можуть брати участь фотографії на літні теми. Тематика може бути різноманітною: відпочинок на морі чи в горах, «дачні», міські і будь-які інші теми «з літнім присмаком».

УВАГА: просимо учасників бути чесними і розуміти, що фотографія має бути справді «літньою». Себто на ній не повинно бути жовтого листя чи людей на фоні інтер’єрів (коли просто не зрозуміло – в липні зроблена фото чи у грудні). Якщо ж ви, до прикладу, вирішили надіслати на конкурс фото вашої літньої мандрівки в гори, де лежить сніг - поясніть це в описі до фото.

ЯК ВИЗНАЧАТИМУТЬСЯ ПЕРЕМОЖЦІ

Головний приз - фотоапарат Canon
Головний приз - фотоапарат Canon
Головний приз – фотоапарат Canon EOS 650d 18-55 IS від інтернет-магазину Lazeika – отримає автор фото, яке визнають переможцем члени компетентного журі.

У журі ввійдуть професійні й авторитетні фотомайстри. Серед них - Віктор Чухрай, Микола Комаровський, Володимир Стельмах, Юрій Косюк, Ярослав Близнюк, Богдан Гончарук.

Журі обиратиме переможця з 20 фотографій-фіналістів. У фінал вийдуть по 10 фотографій з кожної з соцмереж, які наберуть найбільшу кількість «лайків».

Окрім того, автори двох фоторобіт, які наберуть найбільшу кількість «лайків» у кожній з соцмереж, отримають «призи глядацьких симпатій» - телефони HTC Desire C.

(В разі, якщо журі назве переможцем фото, яке й так набрало найбільшу кількість лайків, «приз глядацьких симпатій» отримає автор роботи, яка за кількістю лайків посіла друге місце).

УМОВИ УЧАСТІ У ФОТОКОНКУРСІ

Кожен учасник має право подати на конкурс не більше трьох фото, автором яких він є.

Учасник має право одночасно брати участь у конкурсі в обох соціальних мережах. При цьому фото, подані на конкурс, не повинні повторюватися.

Учасник, який подає фото на конкурс, мусить вказати:

- ім’я та прізвище автора фото (саме він в разі перемоги отримає приз);
- дату та місце зйомки;
- короткий довільний опис того, що зображено на фото (зверніть увагу, опис це не те саме, що дата і МІСЦЕ зйомки!!! Не лінуйтеся описати фото: за яких обставин його зробили, що саме зображено на фото тощо);
- в яку з соцмереж треба помістити фото для участі в конкурсі (Facebook, ВКонтакте), а також адресу сторікни автора фото у цій соцмережі.

ОБМЕЖЕННЯ

Кожен учасник має право додати максимум три фотографії у кожну з соцмереж.

Учасникам забороняється «накручувати» лайки: при найменших ознаках такого накручування фото зніматиметься з конкурсу.

Редакція залишає за собою право не допускати окремі роботи до участі у конкурсі. Причиною може стати неякісне фото чи невідповідність тематиці. (При цьому редакція обґрунтовуватиме відмову).

ЯК ВІДПРАВИТИ ФОТО НА КОНКУРС

Аби додати фото на фотоконкурс, учасник повинен надіслати свої роботи на пошту [email protected]. При цьому у темі листа вказати: "На фотоконкурс "Моє літо".

Нові фото додаватимуться в альбом фотоконкурсу в соцмережах максимум протягом доби після того, як їх отримає редакція.

За добу до закінчення конкурсу (9:00 понеділка 2 вересня) редакція припинить приймати фото для участі в конкурсі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 64
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
О, а то не той телефон, що комуністи вашій кореспондентці побили?
Відповісти
Опередил)))
Відповісти
Один смартфон НТС наверняка будет от Иры Качан. Это та труба, которую выбил из ее рук сам кананович. За такой трофей стоит посоревноваться. Аппарат проверенный, работает надежно даже после падения на асфальт.
Відповісти
Ні, будуть нові ))) Але себе зарекомендували, да
Відповісти
100% !!! У мене також вже рік телефон "ХаТуСик" - жодних претензій, хоч і падав неодноразово! То якби умів фоткати, то взяв би участь неодмінно ))
Відповісти
Не-а, если бороться, то за ту - "легендарную" качановскую)))
Відповісти
Ніколи не розумів конкурсів в соцмережах. В 99% перемагають ті хто має більше друзів які і лайкнуть.
Відповісти
Саме тому переможця визначатиме журі
Відповісти
Головного - журі. Власників телефонів та фіналістів - за лайками. Тобто дійсно нормальне фото, людини яка не проситиме всіх знайомих за неї лайкати, має всі шанси в список фіналістів не потрапити
Відповісти
Чим оригінальніше фото - тим більше шансів, що воно потрапить у десятку.

А шанси не потрапити у десятку і не виграти приз є завжди. особливо, якщо нічого не робити, а тільки критикувати ;)
Відповісти
Интересный состав жури - кто выбирал то???
некоторым из них еще самим нужно учиться фотографировать, а не в жури сидеть...
Відповісти
Крута, компетентна, вбивча характеристика членів журі. Особливо, якщо врахувати, що її автор - "Колян". Повірте - вас цитуватимуть )))))))
Відповісти
Думаю главному редактору ВолыньПоста не следовало бы пользоваться правом и закидать фото первым. или как?
Хотите характеристик - можна организовать. только для начала хотя бы представили публике кто есть кто среди жури.
у нас, в Львове - подобные конкурсы проводят более компетентнее, и в жури выбирают тех, в ком публика не будет сомневаться, хотя возможно в Луцке немного авторитетом, поэтому берут из тех, кто есть. )))
Відповісти
Представлення журі - справа найближчого майбутнього.

Щодо моїх фото в альбомі - це суто "для затравки". Невже ви думаєте, що я всерйоз претендую на перемогу? )))

І головне: не робіть столь авторитетних заяв під ніком "Колян". Назвіться - і поговоримо з вами нормально. Поки ж що ваші заяви виглядають смішно
Відповісти
Представлять жури нужно во время оглашения конкурса, или вообще не представлять.
Поинтересуйтесь как проводят конкурсы вообще.
Відповісти
Колян, німа базара, поінтересуюся
Відповісти
Юра, на мою думку, головний ЧЛЕН жюрі.
Відповісти
Знов хочеш тут бути сирливим котиком, за яким коментарі-какашки підчищають? Твоя відповідь на це мій коментар дозволить мені це зрозуміти
Відповісти
Це рівень головного редактора? Тебе тролять, а ти кипішуєш як школярка у 16 років
Відповісти
Ти знаєш, Exaboto, ще з початку твоєї паршивої діяльності на цьому сайті твій нік мені був співзвучний з російським словом "озабоченный". Таки щось у цьому є
Відповісти
твоя фамілія не Фурман?
Відповісти
такі да, такі да...
Відповісти
Колян - "Интересный состав жури - кто выбирал то???
некоторым из них еще самим нужно учиться фотографировать, а не в жури сидеть..."
Деяким з них і навчання не допоможе
Відповісти
А хто небудь може вже закидати фото в альбом у ВК чи то у мене глюки?
Відповісти
Фото в альбоми і у ВК і у ФБ закидають тільки адміни. Учасники повинні висилати їх на редакційну пошту.
Відповісти
"У фінал вийдуть по 10 фотографій з кожної з соцмереж, які наберуть найбільшу кількість «лайків». " - От Поясніть, як можливо набрати "ЛАЙКІВ" власникам дійсно красивих світлин, якщо у них не більше 10 "фанатів" у соц мережах? Тобто, конкурс завідомо неправильний. Як і минулого року. Шкода.
Відповісти
Підтримую. Є журі. Зберіться. Оберіть серед тих нещасних кількох сотень фотографій ті які заслуговують на увагу. Нехай їх буде 20-30-50 і тоді дайте голосування на лайки. Визначиться таким чином 10-ка. Серед тієї десятки і вибирайте.
Відповісти
Юра,що означає "Моє літо"???Кого я літом фотографував,де я був чи відпочивав літом і тп.Подивись,як проводять такі фотоконкурси професійні агенції.Там є спеціальні розяснення.Тут такого немає.Люди будуть слати на фотоконкурс усе що наклацали за літо:)І половині точно забракують фотографії...
Відповісти
літні фото це кайфово! пропоную ще: раз у тиждень вибирати "оратора"(топ 10 коментарів) хай самі читачі вибирають "коментар тижня", за це приз кружка))) То ЯК????
Відповісти
Нецікаво. Баба Пріська все виграватиме
Відповісти
Зараз хтось нафоткає оголених дівчат і лайків отримає хоч відбавляй:)Треба,щоб переможців визначало лише журі.Так буде правильно...
Відповісти
Вважай, відповів
Відповісти
аби тільки свєта зозуля свої фото сюди не пхала-опозориться однозначно
Відповісти
щось на ФБ мало фоток
Відповісти
а фото має бути "без людей", тобто лише пейзажні фото?
Відповісти
Ні, чому. Можна і з людьми )
Відповісти
Чи можуть приймати участь у конкурсі фотороботи (відповідно й автори) з інших областей України?
Відповісти
Круто! Дякую за шивдку відповідь!
Відповісти
а у мене зявляється таке, і я не можу відправити фото:
Ошибка
Недопустимый адрес
Адрес [email protected]. не существует или заблокирован. Письмо не было послано. Исправьте ошибку и отправьте письмо еще раз.
Відповісти
то що робити?
Відповісти
Яна, просто трошки уважнішими бути: приберіть крапку вкінці адреси. ;)
Відповісти
А підкажіть: копірайт можна ж лишати на фото? (чи неможна) Бо якось не люблю в мережу викладати немарковані фото.)
Відповісти
Можна з копірайтом
Відповісти
А коли останній термін для подання робіт? І, якщо це кінець серпня, то скільки триватимуть відбуркові етапи?
Відповісти
Можете хоч 1 вересня. тільки тоді врахуйте, скільки за вас проголосує...
Відбіркових етапів не буде: голосування закривається о 9:00 2 вересня. Ще 3-4 дні на роботу журі - і стане відомий переможець
Відповісти
Дякую за роз"яснення.
Відповісти
А буде проведена чистка фотографій з накрученими голосами? (таких вже вистача) Чи вони будуть відсіюватись по завершенню конкурсу перед поданням журі?
Відповісти
Невже важко зрозуміти, що усі ці конкурси з голосуванням лайками - це просто змагання хто краще попросив за нього проголосувати, знайшов більше людей. Цікавість робіт, їх краса - відходять на другий план , а значить це вже не фотоконкурс. На мою думку потрібно щоб журі обирало переможців з усіх заявлених робіт.
Відповісти
Тарасе, повністю з Вами згоден. Й запитання поставив саме тому, що редакція прописала в правилах, що накручені роботи будуть зняті. От і поцікавився, коли саме.
Відповісти
коли видалять роботи з накрученими лайками??? так не чесно...цікаві роботи не проходять по кількості лайків,а банальні фото зроблені на телефон набрали по 500...ну це ж смішно...Нехай журі обирає 20...
Відповісти
Ірина, я розумію Вашу точку зору, але ж якщо людина фотографує на телефон, то, мабуть, їй же потрібен фотоаппарат, якого в неї нема!!! Не бачу сенсу оцінювати фото, зроблене на фотоаппарат як краще, ніж на телефон!
Відповісти
я не дискриміную людей,які на телефони фотографують...скоріше мала на увазі,що фото пусті за змістом та нецікавою картинкою набирають нереальну кількість лайків...Ось ,що на днях мені прислала людина,якої в мене навіть у друзях немає:
Вітя
привіт, підтримай будь ласка фото мого брата, просто лайкни і залиш комент)))

http://vk.com/im#/volynpost?z=photo-31904926_30737950..

http://vk.com/im#/volynpost?z=photo-31904926_30737950..

http://vk.com/im#/volynpost?z=photo-31904926_30737950..

а ще буду дуже вдячний, якщо зробиш репост цього повідомлення)))

Переможців просто повинно обирати ЖУРІ...Лайки-річ дуже відносна...і коли у групі , де до постів на стіні ставлять в середньому по 10 лайків в день до фото ставлять 600,це просто абсурд!!!Альбом з роботами вже недоступний...По суті,навіть поскаржитись немає кому...Сама брала участь...Дуже прикро,бо мала непогані шанси,так як дуже багато незнайомих мені людей оцінили мою роботу...дуже прикро...втім,я з самого початку знала,що так буде...
Відповісти
якось взагалі дивно, що повністю видалені/закриті альбоми й нема окремого альбому "фналісти" й прибрана контактна інформація з групи.
Відповісти
можливо, модерують, щоб не відволікав ніхто й якраз видаляють накручені.
Відповісти
Коли ж справді видалять накручені фотографії? Де ж взятися тим 1200 лайкам, якщо в групу, мабуть, і 1000 людей не заходить!
Відповісти
Тимофію, річ таки, більше про художню цінність фотографій. особливо "доставляє", коли на фото песик+пара котиків на дивані й це асоціюється з літом (???), або псинка в саду і набирає "неочікуваних" лайків.)
Відповісти
Так, а ще посміхають ненакручені фото, що за добу набирають за 600 голосів.) Так, нічогенькі є фото, однак Ви в це вірите?
Відповісти
Я теж за справедливість конкурсу,але в будь-якому разі якщо в умовах вказано,що обиратимуть переможця з тих,хто набрав найбільше лайків,то це вже не справедливо-всі це чудово розуміють. Отже,враховуючи умови,і те,що сказав editor:"...А шанси не потрапити у десятку і не виграти приз є завжди. особливо, якщо нічого не робити, а тільки критикувати ;)" я розмістила фото на своїй сторінці,і на сторінці своєї групи.А в останюю добу побачила,що і цього мало - попросила друзів,щоб проголосували (в мене їх 557 вк). Ще в перед-останню нічку мені виповнилось 22 рочки і двоє моїх друзів вирішили,що найкращим подарунком для мене буде потрапити до фіналу,тому пів ночі ще просили своїх друзів за мене голосувати. Так-це не справедливо,але не забороняється умовами конкурсу. Тоді чому роботи зняті??? Ну наче одна лишилась;) І на тому дякую! 600 лайків НАПРОСИТИ;) цілком реально без будь-яких програм. Просто організаторам варто було б від самого початку про це подумати і ставити інші умови конкурсу-без лайків.
Відповісти
Оля, це, власне, і є накрутка голосів. ;)
Відповісти
я ж запитувала. Сказали не можна лише користуватись програмами для накручування.
Відповісти
А коли результати будуть?
Відповісти
Ці конкурси є не що інше- як просто такий собі маркетинговий хід для популяризації сторінки. Кому цікаві у даному випадку самі фото? Головне-щоб більше народу зайшло на сторінку. Може це було б і нормально, якби це все не носило назву "Фотоконкурс"...Я теж виставляла своє фото у конкурсі, хоча ілюзій в мене не було на рахунок змагань...Але такого результату я не очікувала, бо ця фотографія крутилась в популярних на Яндекс-фотках, без жодних спроб з мого боку накрутити оцінки. А тут всього 6... Можна сказати, що просто перевіряла свої підозри і отримала підтвердження. Я би рекомендувала просто не називати ці "ігрища" фотоконкурсом, так буде справедливіше.
Відповісти
Була дуже здивована, що фотка, яка обійшла цього літа всі інформаціні канали України і за її межами- заплив двох лучан у велику зливу 30 липня по проспекту Соборності, має всього 16 ( може чуток більше) лайків. Ну це неправда...Навіть в Однокласниках лайків до цієї фотки велика кількість.
Відповісти