Переїхав лампадки і посміявся: на Замковій площі у Луцьку влаштували варварський дрифт

Переїхав лампадки і посміявся: на Замковій площі у Луцьку влаштували варварський дрифт
У Старомі місті молодики влаштували дрифт просто поседед Замкової площі, під час катання потрощили лампадки, які напередодні там запалили у пам'ять про жертв голодоморів. Очевидці викликали поліцію.

«Вирішили з Katherine Tesliuk пройтись подивитися на перший сніг в Старе Місто. Дійшли до Замкової площі, а там на нас чекало розчарування», – написав у фейсбуці Arthur Gautama.

Чоловік обурився, що для когось «серце Луцька» перетворилося на місце, де часом влаштовують дрифт.

«Молодики вирішили, що серце Луцька чудове місцпе аби показати своїм кралям як вони круто дрифтують. Нагадаю, що замкова площа все ж виконує роль пішохідну, а вже тоді як парковка чи дорога. Тобто тут не те що дрифтувати не можна, тут і їздити треба лише повільно надаючи перевагу пішим. Ну але цих молодиків це не дуже цікавило. Вони настільки були в захваті від такої можливості там поганяти, що коли один з їхніх колег переїхав лампадки запалені в згадку про жертв Голодомору, то решта компанії просто посміялися з цього. Звісно, цього вечора він не перший і не останній це робив», – йдеться у повідомленні.



«На жаль, приїзд поліції не надто змінив ситуацію. Просто всі роз‘їхалися після дискусії в якій ніхто себе винним не вважав. «А де ж нам кататись?», «Та то нас трохи занесло», «Та ніхто ж не катався», «Я взагалі не знав, що сьогодні День пам‘яті жертв Голодомору», «Та тих лампадок зовсім не видно». Останнє сказав і один з поліцейських», – пише, що одне авто навіть проїхало через ці лампадки на очах у поліції.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бидло.
Відповісти
їх виховував тирнет..
Відповісти
От і бидло...
Відповісти
Бидлоття
Відповісти
а що мажорові за те може бути? тато мама відмажуть і скажуть що він на голову больний
Відповісти
Напевне цілком справедливим було би спалити пару/трійку автівок тоі дрифто-худоби
Відповісти
Пожиттєве лишення ПВ і 3 роки "строгача"
Відповісти
щось на мажорів поліція не збирається наручники вдягати і не вбвчає ніякого порушення, а от за те, що чоловік з дитиною в супермаркеті АТБ був без маски... ото злочин... і підмогу викликали і наручникі діставали.. А тут так... наче і нічого не сталося..
Відповісти
Це перший тест на громадянську повноцінність новообраному меру
Відповісти
Прохання встановити та оприлюднити прізвища цих поліціянтів та "автогероїв"
Відповісти
Що робили лампадки на проїжджій частині?
Хто має прибирати після таких акцій? Чому не прибрали за собою?
В Європі після кожної акції за собою прибирають ;)
Відповісти
Зачинити те бидло в їхніх драндулєтах і переїхати БєлАЗом!
Відповісти
До чого тут Європа? В Європі за таку наругу автодебілів знеславили б на все їхнє життя разом з їхніми батьками та вчителями, бо таке саме бидло щодня збиває людей на переходах
Відповісти
Тебе явно зробив якийсь комуніст, або енкеведіст, а виховали тебе вчителі-комсомольці. Ти удаєш з себе щось, а насправді є ніщо
Відповісти
що там їздили чуваки з пятої автоколони! Наші так не можуть...
Відповісти
Я можу прямо сказати, що це нагла брехня. Автор, навіщо ця дурна мова?! Лампадки переїхав якийсь кадр на сірому Мерседесі А-Класу, і побачивши потім, що наробив, швиденько звідти підстав. Свідків цієї ситуації тьма!
Відповісти
Всіх учасників і так званих поліцейських - на Мамсурова і каструвати ! Щоби в наступних поколіннях не плодилися ви&лядки !
Відповісти
Як мешканець старого міста, хочу сказати що вони там постійно збирають «шабаш» А дріфтують вони там постійно! Я так розумію що патрульна поліція там не патрулює?
Відповісти
ти очевидець чи винуватець? З якого місця на площі ти очевидив?
Відповісти
ти не здоровий.чув,глузд?
Відповісти
Дрифт на передньому приводі це злочин).
Відповісти
А навіщо розкладати їх в такому місці, збоку було багато вільної території.
Відповісти