Стильний Луцьк. Портрет дня: Володимир Трофімчук

Стильний Луцьк. Портрет дня: Володимир Трофімчук
Володимир Трофімчук, 19 років, студент

Володимир носить те, що йому довподоби. Обирає одяг за показниками якості та комфорту. Слідкує за модою, та не наслідує її.

Ми зустріли Володимира, коли надворі вже починав падати дощ. Тож його куртка та кепка цілком себе виправдали і виявились не просто доречними, а цілком необхідними.

"Фактично весь мій гардероб - це речі з секонд-хенду. Купую одяг на секонді, бо там найпростіше знайти хороші речі за найнижчою ціною. Принаймні два рази в тиждень заходжу подивитись собі щось нове.

Найцікавіший елемент одягу для мене - це сорочки. У мене їх назбиралось уже досить багато. Можна вважати, що я почав їх колекціонувати.

У виборі одягу головне, щоб річ мені пасувала і була якісною, тоді я її візьму. На бренди не звертаю уваги взагалі. Хоча є фірми, чий одяг мені подобається більше, це: Fred Perry, H&M, Denim, Vans.

З аксесуарів ношу тільки кепки і окуляри. Хочу ще купити годинник.

З взуття нізащо не одягнув би туфлі та еспадрильї. Не бачу у них ні стилю, ні зручності.

Улюблена річ з мого гардеробу - це футболка-поло від Fred Perry.

Найдешевша покупка - взуття фірми Vans, що сьогодні на мені, купив за вісім гривень. Найдорожча - куртка House за 800 гривень".

Cекрет оригінального стилю від Володимира Трофімчука: "Немає ніякого секрету. Просто потрібно носити те, що подобається і пасує особисто вам".

На фото:
Кепка - Rebel 8, куртка - no name, рубашка - Y.Two jeans, штани - Denim, взуття - Vans.




ДУМКА ЕКСПЕРТА

Оцінює дизайнер одягу Ольга Шипелик:

Важко конкретизувати, що за стиль у Володимира. Віднесемо його до спортивного.

Трекер, кеди Vans і сережки в вухах серйозно заявляють про хіп-хоп культуру. Сьогодні мода дозволяє додавати в свій образ тільки один елемент стилю хіп-хоп, що дуже тішить. Адже в одязі цієї субкультури є класні елементи, але коли все це разом то виглядає не надто заворожуюче. Тому варто зауважити, що наш герой зробив правильний вибір, коли використав в одязі лише деякі деталі.

Невдале, як на мене - це штанці. Вони занадто світлі для цієї куртки. Та й в дощову погоду в них далеко не зайдеш.

Загалом, Володимир одягнений неідеально, але все досить стримано і витримано в стилі. За "луцькими мірками" - на тверду четвірку.



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА
Консультує дизайнер одягу Ольга ШИПЕЛИК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 70
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Черговий вар"ят з дірками у вухах
Відповісти
Как-то нее очень....
Відповісти
Хлопець не носить туфлі. Цілий рік - у кросівках?
Відповісти
Є такі. Спортивний журналіст "ВН" Андрій Коваль також носить кросівки навіть взимку
Відповісти
Штани - кошмарні!
Відповісти
Воно і видно, що щіблети вартують аж вісім гривень, і ще на ноьму ЖІНОЧА куртка, бо застибається не з тієї сторони, що сорочка... У мого діда є схожі штані, це його улюблені кальсони, які він одягає зимою під свої штани
Відповісти
твову діду 180 років:)?
Відповісти
У американских брендов мужские пуговицы и собачки на замках с другой стороны.
Відповісти
шота ви тута прідумиваєтє
Відповісти
Ото скажіть , редактори, де ви таких "стиляг" підбираєте?
Місто завжди милує око гарно вдягнутими лучанами і лучанками!!!!
Ні одної вдалої підборки дійсно стильної людини я не побачила.
Оці щоденні фрази типу "я вдягаюся в секонд-хенді" і ведуть до того що людина виглядає в тій мішковині відповідно до одягу, яке придбано за 2 грн!!!
І ще, чому фоткаєте тільки людей до 27 років(Коритнєва сама "стара" виходить)). Є стильні жіночки в нашому місті кому за ...надцять, пліііііііз наступні рубрики відшукайте відповідних.
Відповісти
Просто " жіночки,яким за ...надцять" не захочуть світитися тут, щоб їх обс...ли, тому йдуть на "растерзание" малолєтки
Відповісти
В якого токаря втулки точив?
Відповісти
Не розумію, чому хлопців тягне на "експерименти" зі своїм зовнішнім виглядом. Для кого оті "колеса" у вухах? Чоловік вдітий по ситуації, без гламуру і пафосу, чисто та акуратно - ось що гарно!
Відповісти
ну, "не сидит" оно на нем, "не сидит".
Відповісти
Все правильно, не сидить. Я не про нього писала. Я писала про те як взагалі має бути вдітий чоловік!
Відповісти
А де ВОЄНКОМ, хочеться почути його думку...
Відповісти
І знову стиль бомжа. Де ви тільки берете такий непотріб?
Відповісти
Я і не знав що зараз стильно і модно одягатись в лахміття з секонхенду???? нема є за що одягтись в армію там бузкоштовно і накормлять і одягнуть і короткі курси як стати справжнім мужикои проведуть...
Відповісти
А що на вулиці осінь, що всі так тепло вдягнулися!?!
Відповісти
Ваша ціль- реклама секонхенда? Просто складаєтся таке враження.
Відповісти
секонд-хенд не має потреби в рекламі. там і без цього всі купують одяг.
Відповісти
Мене дивують чоловіки, які готові довго бігати по секондах, ринках, магазинах у надії підібрати собі щось підходяще. Ну хіба то заняття для чоловіка? Працювати треба!
Відповісти
Це нормальне явище, що чоловік дбає про свою зовнішність. А ні краще ходити чипорадлом, вдягненим на Старому ринку дружиною, яка купує синтетичні сорочки на 2 розміри більші!!!
Відповісти
Перш ніж відповідати - вникни у суть питання. Якщо не вмієш чоловікові вибирати сорочки - учися.
Відповісти
Шановна теблетко! ми не знайомі, що ви мені тикаєте!! Це раз. По друге, мій чоловік має гарний смак і сам одягається!
А я мала на увазі таких ось критикантів, як ви, які одягаються в Юванті в кращому випадку!!!!
Відповісти
Ну да, носіння жіночої куртки говорить про неординарність і вишуканість натури
Відповісти
У Вашого, пані Тетяно, чоловіка 100 футболок, Ви самі писали. Я його не знаю, але це дивно для мужика ТАК любити лахи. Тому я не здивована, що коментар Аскорбінки викликав у Вас такий гнів :)
Відповісти
Хай вона свого благовірного одягне - і сюди у рубрику. Ми оцінимо.
Відповісти
Чи можна на Вас глянути? я думав ткаих дівчат вже немає. Б округом залишилися тільки ті, які самі з ними по секондахх лазять.
Відповісти
А да краще ж напялити на себе непотріб перший якій попався під руку і носити це.І так виглядає більшіть,що не піклується про свій вигляд.
Відповісти
Парень приходит домой с серьгой в ухе. Отец смотрит на него и говорит: - Знаешь, сынок, испокон веков, сережки в ушах носили либо пираты, либо пи%арасы. Я сейчас выгляну в окно, и не дай Бог, там не стоит твой корабль...
Відповісти
ахахахахахахахахаха, розсмішила, +100
Відповісти
то то стиль
Відповісти
Щодня читаю цю рубрику з великим задоволеням! Задумка дуже цікава ,і цікаво спостерігати за молоддю, яка одягається яскраво:)
На мій суб*єктивний смак, не усі герої, що тут публікувалися, є стильними. але я не дозволяю собі анонімно обгаджуватиї х у коментарях.
Кожен одягається так, як подобається йому. І невже ото цікаво сидіти і цілими днями обсирати незнайомих вам людей????

п.с. думаю, що думка дизайнера у цій рубриці зайва:) Адже дизайнер теж осуджує субєктивно.

п.п.с. Дійсно варто було б залучити до рубрики старших людей, навіть літнього віку :)
Відповісти
думку дизайнера просило 90% коментаторів
Відповісти
Вона сама мабуть експертом хотіла бути
Відповісти
мені 25 - так шо не про себе пишу;)
Відповісти
Саме цікаво - обговорення цього дня в осоновному не стилю молодика, а злидених проблем суспільства (гомосекі, бідність, що спонукає наше село вдягатися в секонд-хенд тощо) видно, що нікого не зачепив - сіреньке мишеня
Відповісти
якщо знати куртку і замінити кеди на нормальні черевички та зняти ті тунелі, хороший і стильний хлопчина вийде)
Відповісти
фууу...ну шо за рівень?! га?!!
Відповісти
А що не так? Головне - доніс задумане до читача
Відповісти
А шо то тебе так це цікавить?
Відповісти
Так, дуже
Відповісти
Секонд конкретно видно...
Відповісти
Та краще б в Спортзал і на Протеїн гроші тратив би, а не на Секонд.
Відповісти
Ну зря вы так, народ. Тут все гораздо проще, парень хочет выглядеть неординарным, бабок на шмотье у него просто нет, приходится покупать на секонде самое дешевое. Похвалите его хоть за желание выделиться.
Відповісти
Ну да, жіноча куртка і штани не по розміру говорять про неординарність і вишуканість натури.
Щоб класно виглядати хлопу треба ходити в спортзал і вибирати шмотки по розміру, а щоб бути неординароною і тонкою натурою треба іноді чита ти
Відповісти
Очі в хлопця добрі, от і все) Хай хоч мішка одягне) Яка різниця, чесне слово.
Відповісти
ну да стіляга ще той!!!!
Відповісти
Дивує те, що рухає автором писати про таких людей. Я певен, що стиль, то якесь загальне поняття а не суб"єктивне. А тут ми дійсно бачимо людей, які просто хочуть виділитись з масси, але ж це не стиль - це кітч.
Китч, кич (нем. Kitsch — халтура, безвкусица, «дешевка») — одно из явлений массовой культуры, синоним псевдоискусства, в котором основное внимание уделяется экстравагантности внешнего облика, крикливости его элементов.
Відповісти
Звертаюся до шанувальників рубрики: не хочте, аби рубрику закрили - кінчайте хамити. У мене все
Відповісти
Більше не буду...
Відповісти
от скажіть,якого минулого ви тут зараз радите людині витратити гроші на протеїн, якщо ви не бачили цю людину в іншому вигляді. ви тут всі такі стильні поціновувачі, шо аж ригати хочеться. по вашому, то як людина на секонді одягається так бомж, підар і тд. ювант, цум та більш круті магазини та бутіки не зробили ще ні з одного чма нормальної людини.
Відповісти
Хлопець хороший, у нього ще все попереду, хай йому щастить.
Відповісти
ато ви тут прямо всі такі круті та стильн
і, ще тут смієте висловлюватись типу от якби...то був би файний хлопець. Та половина з вас крім лахміття брендового так більш нічим і не виділиться. закривайте свою рубрику, бо або пишете не про те, або просто в нас люди такі, що їм аби обісрати бомжа, що на секонді одягається. ганьба
Відповісти
Не треба ці коменти сприймати близько до серця. Коментаторам - аби язики почесати і пальці на клавіатурі розмяти. А як хлопець одягається це другорядне, головне - щоб людиною хорошою був.
Відповісти
просто люди вважають що протеїн, круті шмотки і грошики зроблять з тебе мега людину. а по суті, головне щоб дійсно була людина! сприймаю близько до серця, бо вже інколи просто з себе виводить примітивізм деяких індивідуумів.
Відповісти
тоді краще назвати рубрику не стильний луцьк, а неординарний луцьк чи щось в тому дусі. менше буде висловлень, хоча...не впевнена)) або p.s. писати, що на думку автора означає стиль. бо для кожного стиль - це інше. тут розраховують побачити людей в гламурі, тренді, бренді та іншій фігні, при грошах з айфоном п'ятим чи що вони там хочуть...
Відповісти
Чувак, ты не прав
Відповісти
взагалі то я дівчина, а не чувак. там навіть пише "...не впевнена".
Відповісти
Да, тады - ты не права))))
Відповісти
Побрити налисо і в армію.
Відповісти
"Трекер, кеди Vans і сережки в вухах серйозно заявляють про хіп-хоп культуру." так провінційно звучить))) експерти з вас ніякі)))
Відповісти
Я б з таким хлопцем не зустрічалась...лише одна сорочка сподобалась)
Відповісти
Залякали бідного...
Відповісти
Ольга ШИПЕЛИК не зовсім розуміється в подібному одязі, щоб судити про щось тут. Найбільш вбило "спортивний стиль" і трекер, якого немає.І тим більше це не сережки, а тунелі.
Відповісти