Як «Свобода» виганяла з Києва Путіна та Кіріла. ФОТО

Як «Свобода» виганяла з Києва Путіна та Кіріла. ФОТО
На Європейській площі у Києві пройшла акція протесту проти візиту в Україну Володимира Путіна та патріарха Кіріла з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі.

Близько 50 активістів ВО «Свобода», серед яких народні депутати Андрій Іллєнко, Юрій Сиротюк, Ігор Мірошниченко провели мітинг біля готелю «Дніпро», ‒ пише ТСН.

По сусідству з ВО «Свобода» зібралися активісти Української народної партії, Народного Руху України та «Нашої України».

Зазначимо, суд заборонив акції в центрі Києва під час святкових заходів з нагоди 1025-річчя хрещення Русі.

Як повідомлялося раніше, у Києві зранку відбувся урочистий молебень, в якому взяли участь Віктор Янукович, Володимир Путін та ієрархи з усього світу.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
придурки по другому нескажеш
Відповісти
всім покаятись..русській мір то наш істаріческій вибор.підтримаєм російській партійний патріархат..дмітрій-наливай поки начальник на плацу!
Відповісти
це ти про тих, хто тут пише? згоден. писати треба на транспорантах, щоб не кортіло московським масонам сюди їздити.
Відповісти
І шо, вигнала??
Відповісти
але довго не протяне тут..савєтскій народ "трезвіє"..будуть питання на які "тверезим" відповіді не дадуть..не похмиляйся!
Відповісти
маленька купка придурків!!!
Відповісти
Черговий пук від ВО "Свобода". Вони тільки це і вміють. Як завжди...
Відповісти
від канонічних.посібник http://www.youtube.com/watch?v=o8UT8gnE3YE
Відповісти
бо всі нормальні у цей день Богу дякують!! а ці біснуюються!!!!!
Відповісти
....і не можуть ніяк надякуватись гундяєву-окупанту.
Відповісти
А це правда що штатному тролю ВО Свобода, по суботам як за два робочі дні доплачують?
Відповісти
мама правда что Пушкін наше всьо?правда ,синок,всьо другоє унас уже укралі..то чи є той усській мір?чи в вітівах діло?
Відповісти
Пане ви трудоголік))) Давайте вашу коронну фразу"..страну сруин.." і гарантовано отримаєте премію від начальства.
Відповісти
що мої фрази вже крилаті.я безпартійний .просто тупість ваша адянська вже дістала.ви точно те все повторяєте що було при брєжнєві і що діма та вова продукують десятками років.і ці наші зараз на халяву підсіли..але вова періодично мишеловочкою хлопає..халява тяжкою буде..партії сталіна..мудрій партіїїкпсс-"Найхарактернішою рисою тролінгу є те, що його постійна кінцева мета — привернути увагу до власної персони. Троль хоче відчувати свою значущість і популярність, справити незабутнє враження, і для цього застосовує будь-які засоби. Існує думка, що це люди, які страждають комплексом меншовартості, розчаровані чи стомлені повсякденною рутиною. Але слід пам'ятати, що крім цілком суб'єктивних проявів тролінг взято на озброєння бійцями інформаційних воєн. У цьому випадку мета застосування тролінгу — це, зокрема, відвернення уваги від гострих тем і переведення конструктивного обговорення в перепалку, а також один із методів нападу шляхом агресивного вкидання наклепу, компромату, чуток тощо."
Відповісти
http://kp.ua/daily/270713/405782/ може біснуються ті що тягнуть в тайожний союз..кісточка з барського столу в горлі не стане?мєдвєдчудіки..
Відповісти
що російського царя 20 хв. як завжди всі чекали..а потім вже дякували..
Відповісти
таки ти "похмилився"..чи ще "там"..товарісссч
Відповісти
нормальні люди не в курсі що за час хрещення було знищено 9 з 12 мільйонів тодішнього населення Русі. "Дякувати" Богу.
Відповісти
якщо тоді було 12 міліонів населення то ти точно незовсім адекват!!!
Відповісти
гугл в домомогу.
Відповісти
А позаду професійних протестунів все написано"..неслухнянники..смуфрики.." повеселило))) Клоуни вони і в будь якому місці клоуни)))
Відповісти
Хоч одна політична сила ще залишилася в Україні, що чинить опір Москві! Молодці!
Відповісти
гузю тягла дали?
Відповісти
а що пропонує свобода в економіці який вихід нуль
Відповісти
то не казка і не чарівне дійство парочки тігіпків..без люстрації ні економіки ,ні науки ні медецини не буде..вкрадуть все що можна..кінуть кістку таким як ти..а робочим хлібця сухого щоб бунту не було..не більше..нащо щось розвивати мучитись думати..схеми..схеми..постав робітника за найновіший станок-а ззаді всерівно тігіпкі та кіпри..вникайте полішуки в суть нарешті а не в загортки простєцко-дибілуваті,але які залишають вам гордість про світлий минулий брєжнєвскій рай..бумагою знов замість туал.бумаги
Відповісти
Які "переобтяжені інтелектом" у сволотівців фейси! Аж страх бере....
Відповісти
А що ж така "публіка" не креативна зібралась підтримати сволотівців?! Одні бідні пенсіонери, яким треба до пенсії щось заробити, а тому їм всерівно - з ким стояти , за що "ганьба! кричати - лишень би платили! Ось така підтримка Сволоти уже і в Києві - "прозріли" чи стали боятись зв*язуватись із "відморозками"?! FEMENкам морди понабивали і собак розігнали, а ці і самі обі....!
Відповісти
ссср.путін в києві.чи адекватний російський цар навіть з точки зору поміркованих толерантщіків?http://glavcom.ua/news/143399.html#rate
Відповісти
Серйозна увага глєб-павловської кантори до волинських нет-ресурсів. Ростемо, блін! Аж з Рашки спонсорам тролів видно.
Відповісти
А чого ж не "радієте" такому успіху нацсвідомих?! Тут і тролем російським не треба бути щоб бачити, що з таким креативом краще б не виходили - чергове позорище "смурфиків і неслухняників" (так над ними на бігборді написано!)!!!
Відповісти
Якщо так розібратися, Путін серйозний чоловік. Завжди входив у ТОП-5 найвпливовіших людей планети.
Відповісти
весь світ потішається,амфори,літаки,боцюни,щука недавно...супермен..а росія супер країна по розвитку..качають..ти з БССР пишеш?
Відповісти
Путіну абсолютно все-рівно, що ти про нього думаєш і пишеш. Так що не трать час.
Відповісти
тим менталітетний совок відрізняється від цивілізованого світу..і вам пофіг що ви в лайні лежачи посміхаєтесь та бісики пастухам вашим пускаєте..такій асобий мір усскій..
Відповісти
всіх правсославних з святом !!!
Відповісти
ви помітили що свободівців так мало стоять як кучка баранів)))
Відповісти