Стильний Луцьк. Портрет дня: Володимир Ольховик

Стильний Луцьк. Портрет дня: Володимир Ольховик
Володимир Ольховик, 26 років, бізнесмен

Володимир не соромиться одягати те, що йому подобається, навіть якщо це не збігається з думкою інших. У нього, безумовно, є власне розуміння стильного вигляду. Він любить експериментувати, шукаючи таким чином нові елементи, які доповнюватимуть його власний стиль.

Зовнішній вигляд Володимира близький до стилю кежуал, визначальним чинником якого є практичність.

Здається, що наш герой одягався нашвидкоруч і не надто піклувався про те, як виглядатиме. Ефект поспішності наче залишився: неохайно заправлені у взуття штани, розстебнуте пальто. Одягнений для зручності, та не позбавлений стилю.

«Я купую одяг за кордоном, тому що доводиться там часто бувати. Там нові речі відомих брендів, наприклад H&M, River Island, коштують небагато. Можна купити фірмову річ і за 5, і за 25 євро. Тобто, цілком доступні ціни. Якщо купую одяг у нас, то тільки на секонд-хендах. Через якість. І, відповідно, теж помірні ціни. Я не сприймаю ринок і абсолютно проти ринкового одягу.

Принаймні раз у місяць купую щось нове. Залежно від того, чи є на це час і можливість.

У мене є близько шістнадцяти пар взуття, більшість з яких я просто не ношу. Є дві-три улюблені, які постійно взуваю. Дуже зручні черевики River Island. А взагалі останнім часом почав купувати спортивне взуття: Nike, Adidas, Reebok. Вони займають золоту серединку між зручністю і хорошим зовнішнім виглядом.

Надаю перевагу фірмам H&M, Polo, Zara, River Island, Converse.

Мій звичний літній вигляд ‒ шорти, майка, кепка, окуляри і якесь біле взуття.

Завжди хочеться мати гарний вигляд, незалежно від настрою. Настрій абсолютно не впливає на те, що я одягаю.

Улюблена річ з мого гардеробу ‒ оригінальна кофта Fred Perry, зроблена у Португалії. Я купив її в Бостоні за 70 доларів. Мене навіть погрожували побити за цю кофту, хотіли забрати собі. Я її дуже рідко одягаю, тому вона виглядає, як нова, хоча вже пройшло пʼять років з того часу, як я її купив.

Серед аксесуарів люблю сережки і шкіряні браслети.

Нізащо не одягнув би капці зі шкарпетками або спортивні штани з туфлями.

Найдешевша покупка ‒ бордовий піджак за чотири гривні. Найдорожча ‒ годинник Swatch за дві тисячі гривень».

На фото: Шапка ‒ H&M, пальто ‒ Jasper Conran, штани ‒ H&M, годинник ‒ Swatch, взуття ‒ River Island.

Секрет оригінального стилю: «Не потрібно боятись експерементувати. Необхідно робити те, що вважаєш за потрібне, одягати те, що подобається, і не слухати того, що про тебе говорять інші».



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 91
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
напялив літом пальто)) може шубку ?
Відповісти
Панти, як каже один хльоп, в селі - хороша штука. Надаю перевагу фірмам H&M, Polo, Zara, River Island, Converse.
Відповісти
Йому в такому одязі ЛІТОМ, не соромно ходити по вулиці, на термометрі +30 а він в шапці та пальто? Щей штани з Радянського прапора. мабудь пожежником хоче стати?
Відповісти
фото не сьогодні зроблені.тоді надворі була зовсім інакша погода)
Відповісти
Та яка різниця сьогодні несьогодні, бдін на вулиці літо яке може бути пальто і шапка, я сорочку на довгий рукав не вдягав а тут пальто, БРЕД!!!!Літо навулиці +18 це що холодно??? ВАСИЛЬ його призвання)))
Відповісти
Воєнком, тобі написали, що фото зроблено раніше .... не обов'язково літом ...!!!! люди вам робити немає що ?! знавцям і коментаторам цієї рубрики потрібні такі молоді люди у яких все ідеально .... щоб одягались не на секондах, а в дорогих магазинах ... завжди були з "укладочькою " .... !!! вам не насрати хто як одягається ?! не у всіх такий " ідеальний стиль " як у вас ....!!!!ви б свої фото виставили в цю рубрику .... під обстріл таких самих як ви ...!!!!
Відповісти
Сумно! Рівень коментарів та коментаторів ще довго буде вести на у Европу. Рубрика дуже класна, продовжуйте!
Відповісти
Знати з хлопця шапку, побрити, познімати кульчики з вух, зняти ті чоботи, пальто-піджак, штані... Одіти у звичайні літні туфлі, легкі штані і футболку. Вийшов би файний хлоп. Очі у хлопця добрі, значить не все втрачено.
Вовчику, терміново тобі треба одружуватись. Буде жінка за твоїм зовнішнім виглядом дивитись, та й сам ти, можливо, по-іншому на світ дивитимешся.
Відповісти
Як на мене, то гарний хлопець, і справді стильно виглядає, а те що у пальто і шапці, то ймовірно шо це був холодний період літа! усі тиждень тому куртки носили!
І борода...ех)
не тямущі ви...а він хороший^^
Відповісти
так, тоді було +18 і вітер
Відповісти
А чи не думаєш, що шапка і пальто для літньої пори - це все-таки занадто?
Відповісти
оригінальний спосіб виділятись серед натовпу людей які завжди майже однаково вдягаються
Відповісти
До мене їх.. ДО МЕНЕ!!!
Відповісти
мода луцька, чи то мода по сільськи. так рубрику назвати потрібно.
ніодного фото не має, людей в костюмах чи то може уже так не стильно одягатися..а модно штани з мотнею..ах культура, культура..скоріше всього безкольтуря ! ще раз по цих фото переконуюсь що кінець світу не загорами!
Відповісти
цікаво було б побачити як Ви виглядаєте!
Відповісти
бабо, відійдіть від комп"ютера, бо внук кричатиме
Відповісти
Не думаю шо йому було дуже спекотно, по виразу обличчя видно йому добре)
Вам тільки дай обгадити)
він стильний, то вам не та панянка в одязі у кліточку)
Відповісти
Хлопець має природню красу, але за тією бородою, шапкою, пальто не видно. Сумний якийсь, може голодний навіть? Симпатичний хлопець, як би там не було. Володю, терміново хапай паспорт - і у РАЦС.
Відповісти
Загалом у хлопця гарний ніс - прямий, донизу заокруглений
Відповісти
для завершеного стилю йому не вистачає лише червоного накладного носа. Клоун.
Відповісти
А чо він валянки необув, холодно ж бо.
Відповісти
Згідний де валянки тож +18 холодно)))
Відповісти
навіть нічого так, нормально!
Відповісти
Ти те ж зараз в шапці та пальто ходиш?
Відповісти
чапаєв, я твоя анка!
Відповісти
Стильний молодий чоловік.
Респект за стиль!!!
Не слухай нікого, тому що тут більше людей котрі носять носки з шльопками та спортивні штани з Туфлями)))
Відповісти
Ти те ж зараз шапку та пальто вдягаєш?
Відповісти
СКАЛАИ УЖЕ, ЭТО СНИМКИ НЕ ЛЕТНИЕ, ДРУГАЯ ПОГОДА БЫЛА
Відповісти
Шапку тільки)))
Відповісти
штани гарні...
Відповісти
Він віднас втік, скажіть де він ховається.
Відповісти
Я з ним в парі працював, ми діточок смішили. скажіть де він переховується?
Відповісти
Вам, дівчатка з хлопцями в Ліпіни треба, такі дотепники!!!А Вовка реально крутий чувак!!!
Відповісти
"Носки" в українській мові - це передня частина ступні, взуття, панчіх, шкарпеток. То ж взути "капці з носками" просто неможливо. Волиньпост, не будьте розплідником суржику. Навіть якщо людина й розмовляє не надто правильно, або ж зовсім неправильно ви маєте коригувати її слова. А подаючи цитати з помилками, ви підставляєте героїв своїх статей, акцентуючи увагу на їх недбалому ставленні до мови. До речі, зверніть увагу, що так роблять лише провінційні видання.
Відповісти
Ти хочеш на півставки коректором влаштуватись?
Ти ж у школі, щоб помилки правити і повчати як правильно писати.
Відповісти
Потрібно Вас посадити на гвинтокрил, засунути рощепірку в зад і відправити до Лженаціоналістів, котрі буть вислуховувати Ваші, власне, добрий-вечір, коректні коментарі. Після чого сідайте на автівку та повертайтесь хутчій до нас у супроводі поліціянтів на чолі з Тедором Панасовичем.
Відповісти
Харизматичний)
Відповісти
Ти хоч розумієш етимологію слова "харизма"?
Відповісти
Харошенький )))
Відповісти
"Мене навіть погрожували побити за цю кофту, хотіли забрати собі. Я її дуже рідко одягаю, тому вона виглядає, як нова..."(c)

ухахаха
Відповісти
А можна вже нарешті навести приклад людини, яка стильно одягається на ринку? А то від цього пафосу вже верне.
Відповісти
На ринку?Одяг з Хмельницька аба Китая???Оригінальненько)))гарний хлопець!бо не такий як всі!і видно шо не бидло і не алкаш!
Відповісти
А що на базарі всі алкаші одягаються? Ти в своєму розумі?
Відповісти
В що? В китайські тапочки у хачів? Чи пластмасові штани\куртки бережно привезені підприємцями з раю одягу - Хмельницького? Можливо поліський гламур з оперпрайснутого Юванта?
Телл мі бейбі
Відповісти
А ти пропонуєш ходити в гуму і там недоношене купувати?
Відповісти
Вау, яка ти обізнана. Сама небось на варшавці купляєш. А де ж іще?
Відповісти
Буквально сьогодні гуляла по місту з подругою і шукала той стиль, який пропагують 'аля поношане і дешеве' так жодного хлопця не побачила у подібному (не в образу моделі) клоунському шматті. Всі хлопці носять одеські, хмельницькі клітчасті сорочки і футболки, які в Юванті висять і джинсові бриджі. І це ФАКТ. Дівчата то по різному ходять. Є такі що без сміху не можна дивитись, але переважно всі теж одягаються на базарі. І це видно неозброєним оком.
Відповісти
Та краще варшавка та ювант ніж недоноски носити!!!
Відповісти
Моя бабця сразу такогоб босяком назвала!
Відповісти
краще "недоносків" як ви виразились накупляю,чим буду ходити як інкубатор при цьому викинувши купу грошей за сумнівну якість!
Відповісти
А деж всі одягаються якщо не там в нас є брендові магазини??? чи всі такі багаті що їздять в інші міста чи країни одягатись навіщо цей чьос???
Відповісти
Правильно, їм аби написати що-небуть. Самі на ринках одягаються, а потім кричать "як можна на ринку одягатися - це ж так не стильно і т.п.". Ну смішно.
Відповісти
я вже не можу....скоріше би відпустка, сил нема( обідно на роботі сидіти...і взагалі злить мене моя робота...аааааааааа
крик душі
Відповісти
за шапку літом великий йому плюс)
гарно вдягнутий.не так як всі.
Відповісти
Ось вона - сучасна молодь. Орієнтуються на те, щоб виділитися з натовпу одягом, а не мізками. Кожен думає, що він "не такий, як всі". Так знайте, що бути таким, як всі - не є погано. Геї - теж не такі як всі. Дауни так само. Заздрите їм?
Шапка влітку - класно. Жіноча майка на чоловікові - супер. Штани, в які ледве влізли ляшки, і переношені рвані кеди - ще краще. Подивишся на таких клоунів на вулиці - і плакати хочеться. Завжди образ жінки - вишукана вечірня сукня, образ чоловіка - костюм темних кольорів чи фрак. І так буде завжди. І не таку молодь мода виховувала, через рік пройде.
Відповісти
Ой не кажить, така молодьож пiшла, хай Бог милуе сохраняе.
А дiвки? Курять, п`ють, матюкаються, ходят голi по вулицi.
Відповісти
Василю, ну тож не усі дівки такі. Мабуть, ще і хороші є.
Відповісти
смішно навтіь читати такі коментарі. люди, що у вас в головах робиться? вечірня сукня і фрак. ага. і ще бокали з шампаньолою і щоб бетховен звучав
Відповісти
Я описав тобі класичний і завжди "стильний" образ чоловіка і жінки. А ти можеш побігти накупляти собі клоунського одягу і ходити в ньому по проспекту Волі, ніхто ж не забороняє.
Відповісти
залий фото у фракові...подивимось на стилягу
Відповісти
Пропоную тобі теж одягти шапку - і скласти юнаку компанію. Думаю, буде гарна пара.
Відповісти
Жах! З таким хлопцем мені було б соромно зустрітись. В червоних штанях, чоботи з чахоточного німця... Клоун. Попандопало з фільму "Свадьба в Малиновке", тільки ще торбу відповідну на плече. Боже-Боже, до чого ми дожилися!
Відповісти
Аха-ха. Це швидше він з тобою не захоче зустрічатись))))
Відповісти
Со мной встретишься?:)))


Прикид оригинален - абсолютно по его мнению. Думаю, в Луцке человек с 5 найдётся, кто его поддержит. Главное чтоб ему самому нравилось. Только желательно, если он и правда бизнесмен, чтоб на встречи с людьми по-другому одевался.

Мужественным стиль не назвать. Глаза и лицо симпатичны, малолетки поведутся.

В поддержку Владимиру выскажусь, что прав он на 100%, что в Луцке продают дер*мо по перенакрученным ценам на 2-3 стирки. Сам ношу вещи, которые покупал чуть не 10 лет назад - потому что они до сих пор лучше выглядят, чем те, что на базаре купишь и два раза стирнёшь.
А против выскажусь, что нужно знать меру и не потакать своему эгоцентризму, чоб как-нибудь абы не как другие. Можно одеться оригинально, но при этом не быть "пугалом" для людей.
Відповісти
Класний проект. Сумні коментарі. Чому у нашому суспільстві для більшості людей все не так? Не виділяєшся - ти сіра маса, а якщо виділяєшся, то тут уже тримайся, ким тебе тільки не назвуть. Лишається сподіватися, що на негатив учасники проекту будуть не дуже зважати.
Відповісти
едітор детектед
Відповісти
це не в нашому суспільстві - це в суспільстві полішуків...
Відповісти
Харизматичний, стильний і гарненький)Завдяки такій молоді місто виглядає європейським, сучасним та яскравим)))
Відповісти
Хлопець симпатичний, АЛЕ!!! Почніть нарешті показувати стильних людей, а не клієнтів секонду. Червоні штани чи рвані джинси -це ознака несмаку
Відповісти
Хлопець симпатичний, АЛЕ!!! Почніть нарешті показувати стильних людей, а не клієнтів секонду. Червоні штани чи рвані джинси -це ознака несмаку
Відповісти
Ти, Воєнком, бачу з хлопець характером :) Усім даєш прикурити :)
Відповісти
Не розумію,ці штани великі на хлопця чи така матня зараз модна?
Відповісти
секонд-хенд кльова штука) і не треба тут гнати на секонди!!! От ходити з бабару чи модних магазинів - це круто, а з секонду - це значить фу і всяке таке... В мене багато знайомих які критикували що секонди це туфта, а сам я раз побачив їх на секонді - був великій облом коли вони мене побачили, бо говорили що секонд це-фу)
Відповісти
Сьогодні +31. Всі нові сорочки з ринку(до 150грн за штуку), через годину носки смердять що піпець.
З чого там їх шиють?
Про дівчат мовчу.
Відповісти
А що з дівчатами не так?
Відповісти
Бармалєйчику, мабуть зайве розповідати на загал про такі інтимні подробиці: де у тебе і що "смердить".
Відповісти
Я до того, що шите все з низькопробної хімії, яка смердить , хоч і нова, а кштує, як в європейському магазині.
А про дівчат мовчу, бо вони всі гарні і про них не можна казати погано.
Так мене вчила мама
Відповісти
красавчик - отлично ответил:)
Відповісти
А чого ти нюхаєш таких? Треба нюхати дівчат з гарним ароматом :)) Може хворі, нема де помитись (кажуть, гарячу воду відключили), одяг попрати, може просто дівчина неакуратна - різні причини є неприємного запаху від тіла, а особливо у таку жару.
Відповісти
Фууу.Повна відсутність стилю.
Відповісти
Второй стильный мужской силуэт в этой рубрике. ЧУВАК РУЛИТ.
Відповісти
Створений образ подобається, є певна завершеність. Відчувається стиль. Як на мене, то один з найкращих в цій рубриці :)
Відповісти
Ничего так одет... для ноября...
Відповісти
Для всех недоумков, которым парень одет не по сезону - читайте внимательно:

"Мій звичний літній вигляд ‒ шорти, майка, кепка, окуляри і якесь біле взуття. " (с)
Відповісти
когда у общества нет цветовой дифференциации штанов, то нет цели ;)
Відповісти
Усратись і не жити...жах
Відповісти
все ок, так тримати!!! Якщо людина має думку відмінну від рутини, це не означає, що потрібно ту думку поливати хамовитими і відверто бидлуватими коментами! "Господа, не нравится - проходим мимо!" Вован, ми за тебе!
Відповісти
Крутий лук, гарні речі. Байдуже,яка пора року, все дивиться. А ви, шановне панство, не насаждайте людям, де та які речі купувати.
Відповісти
цікавий мен...і стиль витриманий
Відповісти
Почуття стилю у хлопця присутнє)
А ті,хто там знизу каже фє-в село вам дорога
Ах,і,так,щодо секондів:я вважаю,що краще викласти гроші в секонді і купити пристойний,ЯКІСНИЙ та дешевший одяг,аніж купувати(вибачте) какашку з принтами мікі мауса чи якихось зірочок або "розумних" англійських фразочок;рвані джинси і кросівки "абібоси"
Люди,алло,прокиньтесь
Де ваш розум?
Мда.Просто мда.
Можете писати,що захочете,але я піду і куплю якісний фірмовий одяг.Все одно,чи на секонді,чи у бутіку.Але на базарі-дзуськи.
У бутіку викладу хай у 3 рази більше грошей,зате буду ходити у нормальному вигляді і поношу одяг/взуття довше.
Відповісти