Стильний Луцьк. Портрет дня: Ірина Мельник

Стильний Луцьк. Портрет дня: Ірина Мельник
Ірина Мельник, каже, що інколи відчуває себе на 20, а інколи на 40; фотограф

Видає Ірину футболка з фотографічним принтом, ймовірно, обрана не випадково. Взуття говорить про те, що зручність та комфорт в одязі займають перші позиції у списку цінностей Ірини. Вона особливо цінує речі, подаровані друзями та чоловіком, адже у них присутня особлива енергетика.

Вона має власну філософію одягу, власні погляди на те, що і як потрібно одягати. Про це та інше Ірина розповість сама.

«Я принципово купую одяг на секонд-хенді тому, що мене хвилює проблема перевиробництва у світі. Я взагалі проти масового виробництва одягу. Гадаю, що сьогодні не потрібно виготовляти стільки одягу, а кожна сімʼя повинна мати індивідуальні речі, пошиті власноруч жінкою, як це було колись. На мою думку, це чудова традиція, яку потрібно відроджувати.

Купую речі тільки тоді, коли у цьому є потреба. Для родичів я одягаюсь спеціально, щоб не хвилювати їх своїм зовнішнім виглядом. Наприклад, коли попереду якесь свято, я купую щось скромне та елегантне, тобто те, до чого вони вже звикли.

Мені подобаються перешиті та hand made речі, тобто створені власними руками. З масових брендів ціную: River Island, Zara, Divided, Pull&Bear. Речі цих марок прості та зручні, крім того вони відповідають моєму розумінню жіночності. Вони ‒ на межі спортивного і вишуканого

Я вважаю, що жінка, яка відкриває тіло, ‒ не сексуальна, а навпаки вульгарна. Пробуджувати потяги у чоловіків таким грубим шляхом ‒ це, як мінімум, гріх.

Перш за все, одяг повинен бути не шкідливим для тіла. По-друге, він має бути зручним. По-третє, одяг повинен підкреслювати особистість, бути інтелектуальним, пробуджувати в інших людей добру посмішку. Також одяг повинен надихати. Для мене індикатором того, що жінка гарно одягнена є те, коли інші жінки повертаються їй услід.

Фактично не ношу золотих прикрас. Одягаю лише дорогі мені прикраси, подаровані друзями. У них є якась магія тому, що люди таким чином висловлюють своє бачення на мій зовнішній і внутрішній вигляд. Ці речі мені значно дорожчі, ніж ті, що я купую сама.

Найдешевша річ коштувала мені, мабуть, гривню. Найдорожча річ ‒ подарована шуба».

Секрет оригінального стилю: «Намагайтеся слухатися себе. Не потрібно йти на компроміси і слідувати моді».

Оцінює дизайнер одягу Анна Дідух:

Сама по собі і футболка, і спідниця досить цікаві, але разом вони створюють дисгармонію. Адже і там, і там є свій принт. Їх не варто поєднувати, потрібно залишити лише одну з цих речей. Спідниця краще виглядала б з однотонною майкою без принта. Мені подобається її сумка. У піджака дуже цікавий крій, у нього немає коміру та є потрійні складки. Крім того, він може, як рівно лежати, так і розводитись у сторони. Іра обрала дуже зручне взуття. Така мʼяка товста підошва ніколи не викликатиме дискомфорту.

На фото: сумка ‒ Fashion, спідниця ‒ Vintage; футболка, браслет ‒ Pull&Bear, подарунок друзів; кулон ‒ подарунок чоловіка; взуття ‒ Coral, піджак ‒ Devided.



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 110
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Уваги тут вартий тільки кулон, більш нічого
Відповісти
а зараз коритнєву знову оп, глянемо, що коментатори писатимуть і зрівняємо "Ху іс Ху." !
Відповісти
Рубрику потрібно негайно переймувати в "Стильний секонд Луцька".............
Відповісти
точно!
Відповісти
підтримую))
Відповісти
Іра завжди була класна і не така як всі. Ні в одязі, ні в думках вона не схожа на більшість людей, і це в ній притягує.
Відповісти
тонко підмічено) давайте зробимо її обличчям нашого центрального офісу)
Відповісти
Де Ви берете таких кадрыв? По оголошеннях шукаєте? Я позавчора, на зупинці біля ЦУМу постояв 25 хв., і бачив стільки стильних людей - що б їх у рубрику до кінця року хватило би.....Чи ви фоткаєте лише друзів? Корупція і до Вас добралася
Відповісти
Ти кадрыв)Грамоту вивчи лох!
Відповісти
Клава, що таке "грамота" почитай в Вікіпедії, а після слова "вивчи", потрібно було б поставити кому!!!

Можу влаштувати на навчання в школу!!!!!!!!!!!
Відповісти
Йду в школу,коли зустрінемось?
Відповісти
Нащо вам час тратити на злісні коментарі? Йдіть щось добре зробіть для себе :)
Відповісти
Про стиль дизайнер Дідух сказала правильно, футболка не пасує взагалі! А про погляди, багато хто вміє гарно говорити, а вот щирим бути на всі сто - ні!)
Особлива енергетика з чоловіком емммм цікаво цікаво
Відповісти
Сфотографуйте Хорзова. Хай його дуполизи покайфують від свого Бога)))))
Відповісти
А хто то такий?
Відповісти
В Сергія Нескажу просто виражений комплекс неповноцінності, от він і показує собі подібних "стилях-секондхендиків".................
Для підтвердження - http://vk.com/s.neskazhu
Відповісти
і зачєм плєвать в колодєц?) прикриє сірьожа рубрику, всім нам прийдеться работу работать, а не тішитись
Відповісти
И чо? Посмотрел. Нормальный пацан,. Где ты увидел ярко выраженный комплекс неполноценности?
Відповісти
Дивитись потрібно правильно...
Відповісти
А про возраст этой группы не подумал? Где им бабок набраться, чтобы хоть Буг переехать и по нормальным европейским бутикам пошариться? Вот и рыскают по секондам. Оговорюсь, я не их покупатель, мне и за Бугом нормально.
Відповісти
Тоді почитай розповіді героїв, там майже всі в Луцьку купують тільки "гуманітарку", а нові речі - Львів, Рівне, Київ, "Забугор" і так далі............
Відповісти
Сам себе піариш? Тонко ) Тонко)))))))
Відповісти
Йому 18 років, він студент інязу, і влітку, замість того, щоб фігнею на канікулах маятися, він тебе, дурня, розважає, судячи з кількості коментаторів, цікавою колонкою. В кого ж тут комплекси? Талановитий, гарний хлопець з гарним майбутнім. А ти хто? І чим займався в його віці?
Відповісти
Сам ти дурний!
Відповісти
Ти це до кого, назва мого посту жодного відношення до автора. Ну звеняйте як назвався так і пливу!
Відповісти
Выскажусь толерантно: "Вона мені не гарна та не стильна")))
Відповісти
Допускаю, что да)
Відповісти
а інтерв"ю почитати ;)
Відповісти
не показатель, только личное общение, вот и пишу, что допускаю)
Відповісти
Я вважаю, що жінка, яка відкриває тіло, ‒ не сексуальна, а навпаки вульгарна. Пробуджувати потяги у чоловіків таким грубим шляхом ‒ це, як мінімум, гріх. НУ ДА ЯКЩО НЕМАЄ ЧОГО ПОКАЗАТИ МАЮ НАУВАЗІ ГАРНУ ФІГУРУ, ГАРНІ ФОРМИ РІВНІ НОГИ ТО МОЖНА ТАКЕ І ГОВОРИТИ, МАЛАБ ВОНА ЦЕ ВСЕ ТО ТАКОГО НЕГОВОРИЛА Б)))
Відповісти
ВОЄНКОМ: Спершу похмелись а вже потім за клаву сідай
Відповісти
Ну вы даете, ну полный же отстой, как вы не видите, авторы рубрики, а?
Відповісти
автори рубрики самі такі...) чого дивуватись.?
Відповісти
Баннед акуратненько клаву торкай а то глядиш и к нам загремиш а это дорого и хлопотно)
Відповісти
14 героїв з даної рубрики це друзі автора (дивитись друзів http://vk.com/s.neskazhu) (але припускаю, що і інші його друзі)...... І хто тепер скаже, що герої рубрик, це прості перехожі на вулицях Луцька............
Автора Котиса вже просто не хотілось дивитись, бо більше ніж впевнений, що і на його сторінці найшов би в друзях героїв рубрик...............
Так що автори статті, це просто жовті журналюги, яких, треба гнати з більш-менш пристойного інтернет-видання!!!!!!!
Відповісти
Припускаю що друзями в Вк герої рубрики і С.Нескажу стали вже ПІСЛЯ фотосесій, а не ДО.....
Відповісти
І сьогоднішня героїня бігом після інтерв'ю побігла підключати в друзі автора...........
БРЄД СУМАСШЕДШОГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
)))))))))) она это сделала еще вчера)))))
Відповісти
VSC я гланий презерватив-аноним а ти не лезь....)))
Відповісти
Я думаю, не факт що її фотографували сьогодні - раз.
А по друге може вона сама до нього добавилася і уже в ВК попросилася у друзі. Я хоч і нейтрально, а деколи і негативно до Нескажу ставлюся, але треба зберігати тверезий розум.
Відповісти
То для чого називати рубрику "Портрет дня", треба "Портрет минулого тисячоліття"............
Відповісти
Краще мене сфоткайте я дуже гарний й поки цілий та здоровий!але то поки..(
Відповісти
Дима ты убог 100%
Відповісти
Я знаю(
Відповісти
не заздри
Відповісти
Кому?????????????????????
Відповісти
в луцьку усі, як не друзі, то родичі.
то що тепер? люди погодились на участь в проекті, автори підготували матеріал.
рубрика цікава, інакше ми б тут не сиділи.
а "жовтість" видання полягає у видаленні коментарів, що розбігаються з думкою модераторів.
Відповісти
Частково згідний.......
Але для чого тоді вводити в оману читачів пишучи - "зустріли випадково на вулиці...." і в такому стилі....
Нехай пишуть прямо - "домовився з другом, що зроблю його завтра героєм рубрики", і ні в кого не буде претензій до авторів!!!
Відповісти
золоті слова..)
Відповісти
не суди про людей по собі, це хибна позиція.
Відповісти
А ти сам в це віриш?????????????????
Відповісти
Вот мені абідно чого їх фоткають а мене не!!!ВолиньПост а зробіть рубрику "Задрот дня" я першим героєм буду!
Відповісти
ІРА КОСМІЧНА)
Відповісти
Сумна дівчина. Здається зараз заплаче. Мені її шкода, адже неозброєним оком видно, що на душі в неї коти шкребуть.
Відповісти
Пікап мастер?
Відповісти
Петросян, залогінся
Відповісти
Іринка Василівна-VIVAT!!Ти як завжди сама яскрава,іднивідуальна й особлива!!Ти НАЙКРАЩА й ми тебе любили,любим й будемо любити завжди!!
P/S
Якщо тобі noobs плюють в спину,радій, це яскраве свідчення того що ти попереду!!))))
Відповісти
позаду іри, уви, машина для відкачування води з каналізацій ;)
Відповісти
5 балів!!!!!!!!!!!!!!! Гарно підмічено...........!!!
Відповісти
Дурники, це поливайка для клумб з квітами, які горять на сонці
Відповісти
Даний автомобіль може і відкачувати воду!!!!!!!!, так що образ тут не потрібно...
Відповісти
Не может, это разные авто, у них разные цистерны, и на поливалке нет вакуумного насоса.
Відповісти
Вакуумний насос є на усіх авто які пов'язані із водою. В авто для відкачування води з каналізацій - вакуумний насос втягує воду із ям, а для поливання квітів - виштовхує під тиском із резервуара оранжевого)
Відповісти
Дмитро тебе до фикалійних аналогій по природі тягне чи по твоїй суті?
Відповісти
Які глибокі знання...
Відповісти
Ребята, просто погуглите и посмотрите, что такое поливомоечная машина, а что такое ассенизаторская. Хотите спорить я готов. Но здесь не место. Главные различия - это конструкция бочки и тип насосного оборудования. Если у вас есть дипломы технических или механических специальностей, то сможем говорить на одном языке, и тогда продолжим.
Відповісти
Ну буду спорити, в мене диплом юриста..., я тобі в цьому питання не рівня!!!
Відповісти
І чим тут виражено те, що вона попереду??? Те що вона дружить з автором статті??????????
Треба щоб люди підносили людину вперед, а не плювали в спину...(кому як не вам, це потрібно знати)
А якщо так, то треба щоб та машина, яка позаду неї, помила спину...
Відповісти
777му..... я не знаю хто Ви,хлопчик чи дівчинка можливо хлопчикодівчинка(зараз це буває) але того що ви пишете достатньо щоб не сприймати Вас серйозно а тим паче дискутувати з Вами. Єдине,це пораджу читати (якщо є така опція)книги й намагатись думати(Вам напевно складно але спробуйте)і тоді десь й колись Ви,не ховаючись за анонімом, зможете висловлюватись адекватно.
Відповісти
Я взагалі-то мужчина, на відміну від тебе...., і маю вищу юридичну освіту....
Якщо ти політик, то йди працюй заради людей...
А за образу я тебе фізично дістану!!!
Відповісти
777взагалітомушина з задоволенням поясню Вам як правильно вести себе в публічному місці!!ЯКІСНО ПОЯСНЮ!!!
Відповісти
В публічному місці тебе родили...........
Відповісти
Пропоную нам усім зібратися і обсудити рубрику десь в неформальній обстановці
Відповісти
нас якшо не спалять, то пофотографують і закінуть в руботку. не знаю навіть, шо гірше)
Відповісти
*рубрику
Відповісти
Ай нані нана, трататіра тратата !!!!)))
Відповісти
Ірина дуже талановита. Її знають не тільки у вузьких колах. Футболка передає всю істину Ірини.
Молодець.
Відповісти
Яка там її істина? Ой ви, наслєднікі ЛЕсиного Краю, вас всіх треба унічтажать. Любітєлі Бандертштатів всяких. Немає Сталіна на вас, він би б знайшов чим би вам занятися. ТОже мені "істина", та до одного місця всім її істина. Хай цю футболку в сраку собі запихне.
Відповісти
дмитре, пригадайте поради стиліста та глибоко вдихніть)
Відповісти
А ти ІСТИНУ пишеш!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Дмитре, не ображайтесь, але Ви просто обмежена і тупа людина)
Тому бажаю Вам Вашого ідола до Вашої сраки.
Відповісти
Я на критику в свою сторону ніколи не ображаюся. Постараюся порозумнішати.
Відповісти
Дмитрику тобі потрібні зайві предмети в .....? Ти пиши,ми туди шинель тобі приспособим,Сталінську))))))
Відповісти
Я ніколи не був за СТаліна і тимпаче комунякою. А Сталіна згадав так, до слова.
Відповісти
"А стань отак, я тебе на фоні поливачкі сфоткаю".
Відповісти
Взагалі все одно звідки одяг , але тут реально не пасують речі між собою .
і справа не у кольоровій гаммі. геометрія трохи різна . Змішане до купи ну не виглядає гармонійно , хоча окремо речі цікаві .
Відповісти
Якесь психічно хворе пише під моїм ніком (легко виявити по кількості помилок)............!!!
Я ж можу і змінити нік, а те хворе таким і залишиться...!!!
Відповісти
Порадьте новий нiк, Гiвнюк чи 888?Який краще?!
Відповісти
Любі друзі.
Бажаю вам навчитися відрізняти критику від образ. Бо якщо цього не станеться - модератора і далі чекає дурна робота, а вас - розчарування від дарма написаних коментарів. Воно нам нада?
Відповісти
Думав твій комент буде останнім))))))))))))))))))))
Відповісти
нашо коменти якшо видаляєте?
Відповісти
"На цвет и вкус фломастеры разные" (с).
Мені наприклад також не подобаєтьсю і здаються зовсім не стильними багато героїв рубрики.... проте дехто дійсно стильно виглядає ІМХО
Відповісти
Інтірєсно дєвка "пляшет" !!!
Відповісти
Якась вона ніяка
Відповісти
класно одягнена! взуття дуже подобається..!
Відповісти
Ну не знаю... якась вона ніяка, як на мене. Може жінка бути одягнена просто, але вона залишається при цьому сексуальною, а тут... нежіночна взагалі
Відповісти
Дурные комментарии, дурные моды, дурной город. Позор, блин!!!
Відповісти
и красивая, и стильная, и талантливая.
все при ней.
Відповісти
іра класна))))
Відповісти
заходжу в цю рубрику тільки ради коментів)
Відповісти
Розвели тут невідомо що. Жах! Самим не противно таким ядом одне на одного прискатись?
Відповісти
Було б добре, якби окрім "нескажу" було б ще й "непишу" і "недрукую".
ВОНИ ГАНЬБЛЯТЬ НАШЕ МІСТО!
Відповісти
по-моєму, такі дописувачі, як Ви, ганьблять наше місто! Сором!
Відповісти
Дякую усім за увагу і за коментарі. Це був цікавий досвід і було дуже весело! Бажаю ВАМ щастя, добра і успіхів!
Відповісти
Можливо, було б варто заборонити коментарі...
Відповісти
Коментарі - це хліб насущний для редакторів. Відвідування, рекламні показники, бла, бла бла. ...
Відповісти
И у каждого здесь есть излюбленный метод
Приводить в движенье сияющий прах.
Гитаристы лелеют свои фотоснимки,
А поэты торчат на чужих номерах.
Но сами давно звонят лишь друг другу,
Обсуждая, насколько прекрасен наш круг. /Б.Б. Гребенщиков/
Відповісти
На вкус да на цвет, товарища нет )))
Відповісти
Оце круть!Нарешті не "волінський" варіант, а приклад дійсно європейської моди та стилю. Бачила цю дівчину в місті неодноразово. Дуже примітна, стильна, цікава (в своїх образах).
Відповісти