Стильний Луцьк. Портрет дня: Ольга Шеремета

Стильний Луцьк. Портрет дня: Ольга Шеремета
Ольга Шеремета, 18 років, студентка

Вона, як справжня рятівниця Малібу. Щоправда, не в спецодязі.

Такі високі джинсові шорти були на піку популярності в Америці 80-х. Сьогодні вони знову в тренді. Зроблені зі старих маминих джинсів, вони ще тісніше повʼязані з тим часом. Хороший літній кежуал ‒ кеди, джинсові шорти та легка майка. Ольга відповідає вимогам за усіма параметрами. Крім того, вона додала до цього свої улюблені аксесуари ‒ перстень, ланцюжки та окуляри. Вийшло досить непогано ‒ стильно і відповідно температурі за вікном. Далі Ольга розповідає про себе сама.

«Нещодавно нарешті отримала Шенгенську візу, тому часом купую одяг за кордоном. В наш ЦУМ часто заходжу по одяг лише в магазин «Reporter». У ТЦ Варшавський в магазин Cropp. Раніше я ще ходила по секонд-хендах, думаю, що треба знову піти. Майже кожен день купую собі щось нове. Навіть, якщо це якась дрібничка за кілька гривень, то я мушу її купити. В якомусь роді я шопоголік.

Серед брендів одягу обожнюю Denim, Divided, H&M і New Look. Хоча, в першу чергу, річ мені повинна просто візуально сподобатись. Тому не має значення, якої вона фірми. Та найчастіше попадаються речі саме цих фірм.

Досить часто експериментую зі стилями, намагаюсь одягатись по-різному.

Влітку ношу майки або футболки, шорти і босоніжки. Сьогодні надворі не так спекотно, тому на мені кросівки. Не тільки погода впливає на те, що я вдягаю. Багато чого залежить і від настрою. Коли настрій поганий, то я, швидше за все, вдягну щось сіре або чорне. Якщо ж навпаки ‒ щось кольорове і яскраве.

Для мене одяг повинен бути зручним, практичним, а також головне, щоб подобався.

Моя улюблена річ ‒ чорні босоніжки, подарунок від давньої подруги. Схожі носили у 90-х роках. Через це вони мені нагадують дитинство. Крім того, вони дуже зручні і майже до всього пасують. Ще у мене є колекція аксесуарів. Із них я найбільше люблю перстні. Сьогодні на мені мінімально ‒ лише один.

Найдешевша покупка ‒ футболка New Look, яку я купила за одну гривню. Найдорожча ‒ кросівки Adidas за 2500 грн., які я одягнула за весь час лише двічі».

На фото: майка ‒ Devided by H&M, шорти ‒ Denim, сумка ‒ Cropp, взуття ‒ House, аксесуари ‒ Cropp.

Секрет оригінального стилю: «Головне одягати те, що подобається, одягатися зручно. А також слухати тільки себе і не зважати на думку інших».




Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
приличненько, за фото с котом - 5 баллов!!!
Відповісти
НЕ приличненько, если бы не кот...
Відповісти
Ну хватить вже "малалєток" пхати сюди. Покажуть якусь зрілу жіночку бальзакового возросту.
Відповісти
цілком підтримую.
фото з котом - прекрасне.
але знову - де стиль, а не набір фото в одному й тому ж одязі?
Відповісти
Красива дівчинка і має добре виховання, бо знаю тата і маму.
Відповісти
1. Чому рубрика вийшла не о 12,00????
2. Чому знову дівчина? Вчора була дівчина, сьогодні мав би бути хлопець!
Відповісти
Пыдтримую чому не о 12,00 а ввечеры??(((Ждав -ждав а тут на тобі щей дівка(((, незбивайте з пантелику людей)))
Відповісти
От брехуха. Таке можна тільки на секонді викупити.
Відповісти
Шорти вражають)))
Відповісти
Бачила не одноразово цю красиву дівчину. В неї справді вишуканий смак відносно модних тенденцій. Завжди одягнута стильно, по погоді.
Мила, красуння, модниця, як кажуть серед підлітків "не подделка"
Відповісти
Ти лесбійка?
Відповісти
А по тобі й не скажеш... :)))))
Відповісти
Вообще ничего оообенного, напоминает Таню из "Универа"
Відповісти
Как две капли Таня
Відповісти
Чудова дівчина,гарно одягненна,так тримати!)
Відповісти
Взуття нове таке враження що спеціально під фотосесію куплялося.
Відповісти
Оля чудова дівчина,як і її стиль!!люблю її)
Відповісти
майка ‒ Devided by H&M
Відповісти
І знову - улюблений стиль авторів, яким подобаються тінейджери, - ті ж марки одягу, що повторюються з дня в день (нічого нового, інакшого!), той же смак молоді, що одягається з одних і тих же магазинів чи секонду, і вікова група все та ж.Нецікаво стало. Передбачувано, одноманітно, однотипно. Чи це і справді "луцький стиль"?
Відповісти
нову рубрику започаткуйте - "80ті сьогодні, які вони?" і сміливо беріть фотік, оглядайтесь навкруги, працюйте, ура товарісчі, УРА!
Відповісти
Просто їм подобаються "малолеткі" вот і все.
Відповісти
Непоєднувані речі... :(
Відповісти
Шорти завеликі, сумка теж, чорна і важка, не пасує. Окуляри як в кота базіліо. Футболка з ананасами ‒ класна. На мою думку. А рижий кіт гармонійно вписався в середовище.
Відповісти
Миле дівча.І смак і стиль все є, навіть кіт це зрозумів. Дуже гарно!
Відповісти
гарно так)
Відповісти
ти агонь
Відповісти
Кеди спеціально купила нові перед фотосоессією-такі чистенькі.
Відповісти
Взагалі то в нормальної жінки взуття завжди повинно бути бездоганно чисте....
Справді, ці малолєтки вже набридли!!!!!! невже в Луцьку немає 35-40 річних жінок які справді стильно одягнені? Сама знаю багатьох...
Сергію Нескажу, озерніться по сторонах, а то ваша рубрика дуже швидко втратить популярність. Все одноманітно й передбачувано... Зверніть увагу хоча б на те, скільки коментів було на початку запровадження рубрики. З кожним днем їх усе меншає....
Відповісти
Вообще нужно не зацикливаться на возрасте. Главное на одежду смотреть - ведь рубрика то как называется? Из всех людей были 1-2 более менее нормально одетых, остальные - вообще ниочем. И все тарятся на Секонд-хенде. Сергей Нескажу либо сам там одевается либо не имеет ощущения стиля вообще.
Відповісти
На останньому фото - схожа на Ладу Лузіну) Перше фото - the best. Загалом, знімки кращі персонажів...
Відповісти
Стильна, відкрита дівчинка. Але - публічність (популярність) завжди породжує заздрість. А хто заздрить - слабкі люди. Вони й виразити себе не можуть. Хіба що в тупих коментарях... "Волиньпост" і "Стильний Луцьк" - молодці!
Відповісти
ДЕ стильний луцьк в 12,00???нароботі немаю чим зайнятись чому поміняли час виходу рубрики?????
Відповісти
сьогодні сюрприз)чекайте на другу годину.
Відповісти
знаю її, так тримати!стиль супер і сама Оля гарна, добра і щира дівчина!
Відповісти
Мала б такі ноги,на руках би ходила!!!!
Відповісти
так тримати! Усміхайся , і ти завжди будеш стильною!
Відповісти
Краще б котика пофотографували.)
Відповісти
Складається враження, що тільки "малолєтки" в Луцьку і вміють (на думку автора рубрики) вдягатись стильно...
Відповісти
Уявляю депутатів та депутаток зі спецвипуску "Стильного Луцьку" в такій самій стилістиці))) Засідання міської ради проходили б веселіше)))
Відповісти