Ліга Європи: «Чорноморець» переміг сербів. ВІДЕО

У перших матчах третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи українські команди протистояли клубам з Балканського півострова.

Так, 1 серпня в Одесі «Чорноморець» грав з сербською «Црвеною Звездою», - пише Football.ua.

Перший тайм завершився за рахунку 2:0 на користь українців. Відзначилися Сіто Рієра та Джа Джеджу.

Протягом 45-хвилинки команди не могли визначити, хто домінує на полі. Спочатку переважали господарів, але після 25 хвилини гості почали діяти активніше та перехопили ініціативу.

Зрештою, вони й реалізували її на 59-ій в гол. Забив Вукан Савічевіч.

Такий перебіг подій змусив одеситів діяти жвавіше, результатом чого став третій гол у ворота сербів. З пенальті відзначився Олексій Антонов.