Кладовище, поліція та медколедж: де у Луцьку засуджені та порушники відбувають громадські роботи

Кладовище, поліція та медколедж: де у Луцьку засуджені та порушники відбувають громадські роботи
У Луцькій міській раді затвердили перелік об’єктів Луцької міської територіальної громади для відбування громадських робіт засудженими та порушниками, а також види цих робіт на 2021 рік.

Про це йдеться у проєкті рішення, який ухвалили депутати під час пленарного засідання чергової 7 сесії Луцької міської ради, що відбулося 24 лютого, пише ІА "Волинські Новини".

Так, у переліку підприємств і комунальних закладів, які взяли до себе на громадські роботи засуджених та порушників, – ЖКП № 2 та 3, Луцька кооперативна житлово-експлуатаційна контора № 8 житлово-будівельних кооперативів, КП «Парки та сквери м. Луцька», Луцький спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування, Луцьке районне управління поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області, Луцьке відділення № 3 Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області, КП «Луцький зоопарк», Луцький міськрайонний суд Волинської області, Державний історико-культурний заповідник у Луцьку, КП «Ласка», військова частина А2466 та КЗВО «Волинський медичний інститут».

Серед видів громадських робіт, якими займатимуться засуджені, – прибирання, благоустрій та озеленення території, кладовищ, зон відпочинку і туризму, подорожніх смуг, пам’яток архітектури, історії та культури; роботи з відновлення та догляду за пам’ятниками архітектури, історії та культури; благоустрій території міста з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій; впорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання захисників Вітчизни і утримання в належному стані цвинтарів; благоустрій території після закінчення будівництва, прибирання будівельного сміття; виконання найпростіших робіт з ремонту або реконструкції на об’єктах соціальної сфери; роботи з благоустрою та впорядкування територій зі збереження властивостей природно-територіальних комплексів для оптимального використання природного потенціалу земель та вирубка чагарників вздовж доріг.

Нагадаємо, раніше повідомляли про те, що 20 квітня 2020 року в рамках другого етапу тюремної реформи в Україні введуть новий вид покарання – пробаційний нагляд. Це, зокрема, передбачили в законопроєкті щодо внесення змін у роботу пенітенціарної системи, який розробив Мін’юст.

«Пробаційний нагляд – це коли людина замість того, щоб потрапити у в’язницю, потрапляє під контроль органу пробації. Вона несе певні зобов’язання. Наприклад, влаштуватися на роботу, пройти лікування, навчання. Іноді за її переміщеннями стежитиме електронний моніторинг», – зазначив міністр юстиції Денис Малюська.

Фото - ілюстративне

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
Кладовище, поліція та медколедж: де у Луцьку засуджені та порушники відбувають громадські роботи
25 лютий, 2021, 18:16