«Волинь» – «Дніпро» 1:3. ВІДЕО

Луцька "Волинь" програла дніпропетровському "Дніпру" з рахунком 1:3.

Матч четвертого туру Прем'єр-ліги відбувся 3 серпня в Луцьку. Транслював його сайт "Волині".

Дуже гарно поєдинок розпочали господарі. Вони з перших хвилин сміливо пішли на штурм воріт суперника, які захищав Денис Бойко.

Рахунок в цьому матчі могли відкрити Редван Мемешев та Ерік Бікфалві, але їм на заваді постійно ставав голкіпер.

Згодом здалека бив Ігор Скоба, але промахнувся. Не вистачило точності удару Віталія Гошкодері.

"Дніпро" потроху огризався, але воротаря господарів Віталія Неділька змусив понервуватися лише раз, коли "хрестоносцям" міг забити Роман Зозуля. Однак, голкіпер вчасно вийшов на м'яча і не дав форварду вдарити.

Зрештою, на 29-ій тиск "червоно-білих" реалізувався в гол. Шумахер прийняв м'яч на лінії штрафного і несподівано для всіх розвернувся і пробив точно в кут воріт - 1:0.

Менш як за 10 хвилин гості відновили рівновагу зусиллями Джуліано.

У другому таймі гра стала менш спортивною. Гравці почали частіше фолити, що й реалізувалося у незрозуміле вилучення Ярослава Кінаша. Суддя вирішив, що він порушив правила в боротьбі з гравцем "Дніпра", хоча на відеоповторі моменту видно, що він цього не робив.

Гості, отримавши кількісну перевагу, впевнено почали йти на ворота Неділька великими силами. І, попри певну хаотичність дій, забили двічі за дві хвилини. Відзначився в обох випадках Євген Селезньов.

Зрештою, фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу гостей.