На «Бандерштаті» молодь збудувала зі своїх тіл тризуб. ФОТО

На «Бандерштаті» молодь збудувала зі своїх тіл тризуб. ФОТО
На фестивалі українського опору «Бандерштат» організували патріотичний флеш-моб.

У другий фестивальний день 4 серпня молодь вибудувала зі своїх тіл тризуб.

Напередодні волонтери підготували фігуру тризуба, схематично позначивши його на території перед сценою.

Аби тризуб виглядав дійсно патріотично, молоді люди тримали у руках сині та жовті папірці.

Це видовище зафіксували на фото з висоти. У прес-службі фестивалю надали фотографії, зроблені із параплану.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Лично мне шоу под названием «Бандерштат» не нравится только тем, что такие мероприятия нужно проводить за городом, и тем более подальше от зоопарка
Відповісти
Тоді переселяйтесь з зоопарку,бо всім іншм людям подобається!
Відповісти
Моветон... Чому одразу ображаєте? Чому підписуєтесь за ВСІХ? Окультурюйтесь, шановний! Хоча мені теж сподобалось)))
Відповісти
я так и понял что ты родом из зверинца.........а мне переселяться не нужно, бо я там посетителем иногда бываю.кстати скажешь номер своей клетки, я тоби прикуплю варэныкив.........пожрешь троха, могет ума прибавится и дойдёт суть мною сказанного ранее
Відповісти
Зоопарк посещают дикие люди, которым нравится смотреть зверей в клетке. Какой пример Вы подаете своим детям? А если б Вас посадить в клетку?
Відповісти
Нравится мне наше село, чуть что так сразу и флеш-моб. Вывела воспитательница детсадика детей на прогулку, а это оказывается флеш-моб. Народ валит утром на работу - и тут наблюдаем флеш-моб. Собрались депутаты на сессию - чем не флешмоб.)))))))
Відповісти
Було просто супер)
Відповісти
Неймовірне видовище!
Страшенно приємно було приймати в цьому участь.
Подяка організаторам.
Відповісти
Телятам цього незрозуміти) Тихенько сидіть біля моніторів та пожовуйте травичку з своїми безглуздими коментарями....
Відповісти
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Відповісти
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!
Відповісти
Вчора увечір споглядав наступну картину. Йде юрба хлопчаків 14-16 років, у кожного другого цигарка у роті, всі у футболках "БАНДЕРШТАДТ", "НАЦАЛЬЯНС" і т.п.. Один з тих "патріотів", докуривши цигарку, кидає недопалка на тротуар. Зробив зауваження, почув у відповідь брудну "типово москальську" лайку і регіт. Запитання до організаторів фесту, чому ви там дітей навчаєте?
Відповісти
Ви не зробили припущення що це їх баьки так виховали???
Чи Ви рахуєте що діти за два дні в рік навчаться стільки поганого???
Організатори ж не можуть зробити на вході тест на те на якій ти мові розмовляєш, чи палиш і чи культурно ти спілкуєшся, через що є і таки вибачаюсь за слово "виродки" які позорять не лише такі фкстивалі, але й нашу націю.
Відповісти
Так ты нам, Спостерігач, расскажи тогда: какую глубокую и патриотическую цель нёс этот фестиваль? какую пользу, какое просвещение несло это шоу?
Відповісти
Ціль цього фестивалю чи як Ви виразились "шоу" нагадати нам про наше коріння розповідаючи і відтворюючи уривки нашої історії, а також яка співуча і прекрасна наша мова на акустичній та літературній сцені.
А раз Ви навіть не знаєте мови то що Вам можна пояснювати про патріотизм???

P.S. маю признати що справді те фестиваль проводиться на території міста створює незручності для жителів самого міста, та якщо вони хоча б трішки патріоти вони витерплять два дні на рік і не будуть роздувати з цього велику проблему!!!
Відповісти
А слово патриотизм только в украинском языке присутствует?
Відповісти