Спортсмени з Волині здобули декілька медалей на чемпіонаті України з плавання. ФОТО

У Харкові завершився зимовий чемпіонат України з плавання, який тривав упродовж 6-9 березня. У змаганнях взяли участь 13 спортсменів волинської команди та поповнили скарбничку області медалями.

Про це інформує Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Так, на дистанції 50 метрів брасом Дана Ахмедова здобула бронзову медаль. Тренує плавчиню Сергій Максимюк.

Друге місце на дистанції 800 метрів вільним стилем у фінальному запливі Б, здобув Максим Юзва. Тренер – Володимир Самчук.

Другим також став Олександр Пінчук у фінальному запливі Б 100 метрів на спині Вікторія Мороз.

Третє місце у фіналі Б здобув Нікіта Павлов у запливі 200 метрів брасом. Тренує плавця Олесь Корець.