Стильний Луцьк. Портрет дня: Тетяна Кульчикова

Стильний Луцьк. Портрет дня: Тетяна Кульчикова
Тетяна Кульчикова, 22 роки, студентка

Ми врешті знайшли те, що можна назвати діловим стилем. А якщо бути точним ‒ літнім діловим стилем. Адже майку і туфлі з відкритим носком не слід було б одягати в офіс восени чи весною. В літню спеку Тетяні можна це вибачити і зрозуміти.

Кремово-молочних кольорів вбрання з відчутним додаванням червоного. Саме червоний найбільше впадає у вічі і робить стиль Тетяни живим та яскравим. А легкий кремовий у цьому випадку є хорошим стриманим фоном, на якому яскраве вирізняється ще більше.

«Досить часто купую одяг в магазині Mango, який знаходиться в центрі. Подобається, що там є як легкий спортивний одяг, так і вечірні сукні. Памʼятаю, як прийшла на відкриття магазину (а це було понад пʼять років тому) і зробила свою першу покупку. Це була зелена вʼязана кофта. Відтоді триває моя любов до Mango. Не люблю ринок і «Ювант» теж.

Подобаються також H&M, Zara, Denny Rose. Ці бренди ціную за простоту та вишуканість. Хоча не завжди вистачає стипендії на такий одяг.

Я у своєрідний спосіб обираю те, що одягатиму вранці. Я сфотографувала всі свої речі і закинула фото на планшет. Вранці прокидаюсь, дивлюсь погоду на день, тоді гортаю фото і вибираю, що буду одягати.

Інколи ходжу у магазини тільки щоб подивитись, що мені пасує, навіть нічого не купуючи. Але принаймні раз в місяць купую декілька нових речей.

Не одягнула б того, в чому я виглядала б вульгарно. Наприклад, шкіряну сукню яскравого кольору.

Є таке правило, що справжня леді повинна носити одночасно лише три аксесуари. У мене так дуже рідко виходить, хоча я намагаюсь цього дотримуватись. З аксесуарів люблю окуляри і годинник. Також одягаю браслети і перстні.

Улюблена річ ‒ чорна шкіряна куртка, яку мені подарував коханий. Відчуваю у ній якусь особливу енергетику.

Найдешевша покупка ‒ футболка New Look за чотири гривні. Найдорожча ‒ пальто Denny Rose за 2300 гривень».

Секрет оригінального стилю: «Не слід забувати про деталі, а також експериментувати. Також памʼятайте про парфуми, адже це важливо».

Оцінює дизайнер одягу Анна Дідух:

Загалом вбрання Тетяни ‒ хороший приклад ділового стилю. І якби вона ще одягнула б колготи і туфлі з закритим носком, то сміливо могла б ходити на роботу у банк, наприклад. Насправді, вона чудово одягнена і до чогось докопатись тут складно. У піджака досить модний сьогодні комір. Він загорнутий всередину, до шиї. Пояс пасує до спідниці ‒ чудово. Обидві шліци попереду і позаду спідниці ‒ теж чудово.

Щоправда, не завжди слід підбирати взуття до сумки, але у нашому випадку саме це освіжає і надає образу живості. Також можна було б взяти з собою сумку темно-коричневого кольору, вона підкреслювала б колір її волосся, окуляри і пасок годинника. У неї модно призібраний рукав, хоча мода на це триває вже три останні роки. Дуже вдала довжина спідниці та підборів. У цьому дуже зручно ходити і на роботу, і на навчання. Дівчина одягнена зі смаком, очевидно, що вона попіклувалась про те, щоб правильно все підібрати.

На фото: піджак, майка, спідниця ‒ Mango; сумка, годинник ‒ Parfois, взуття ‒ Mario Muzi.



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 71
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хороша)))))
Відповісти
І знову "малолеткі"? А коли буджуть за 30 років.
Відповісти
за тидцять це вже бабушки з пузами і висячими цицками. І вони скуповуються на ринку. Це поки молоді, то видєлуються.
Відповісти
бляха.... чому ж в мене в оточенні дівчатам за тридцять, вони в спортзал ходять, дозволять собі не вдягати бюстьє... ібо з грудьми все гуд?
Відповісти
значить тобі пощастило
Відповісти
Не потрібно описувати себе через декілька років))))
Відповісти
Сумка і туфлі в один колір - вже 500 років - моветон.
Дівка непогана, але мордує себе таким каблуком. Важко їй рухатися в таких мештах, он як вени повиступали.
Відповісти
сумка і туфлі одного кольору-дурний тон
Відповісти
Усі модні бренди і бутики у світі пропонують туфлі і сумку одного кольору! перегляньте модні журнали і сучасні тенденції моди. Не відповідність взуття і сумки - це радше мода підлітків, тінейджерів, які найчастіше кидають виклик суспільству. А класика, вишуканий стиль - завжди залишаються незмінними
Відповісти
сірьожа,а сашко жертвам рубрики фотки показує під час їхньої мінутки слави, чи ви потім отак підступно публікуєте все сюрпрізом?)
нічо така кобіта, але на першому фото тільки горящєй ізби і коня на скаку не вистачає)
Відповісти
ми кажемо, у який день вони будуть героями. фото знаходять уже тут)
Відповісти
озорнікі)
Відповісти
та ващє)
Відповісти
а мені саме сподобалося ось це:
"Я у своєрідний спосіб обираю те, що одягатиму вранці. Я сфотографувала всі свої речі і закинула фото на планшет. Вранці прокидаюсь, дивлюсь погоду на день, тоді гортаю фото і вибираю, що буду одягати.".
оце розуму в людини канєшно, аж зашкалює)
а по луку то може бути, хоча як на мене то скучний образ
Відповісти
патаму што нєльзя бить красівой такой (с)
якшо ви розумієте про шо я ;)
Відповісти
Я впервые такое слышу. Да, девочка явно со странностями. Там на лице даже видно, что она какая-то странная.
Відповісти
http://www.kletka.net/uploads/posts/2012-07/1341220651_74733899.jpg
Відповісти
позбулася дівчина оригінальним способом ранішніх жіночих тортур..."щоб то одягнути...?" з перериванням шафи догори дригом.....і зі смаком все підбирає і економить час....і собі так зроблю!

а обличчя просто нестандартне....а не "странное"
Відповісти
Ну это только несобранные люди "догори дригом" перекидают одежду. У меня, например, таких проблем нет.
Відповісти
Хахахахаха!!!!
Відповісти
багато тоналки на обличчі, та мало цицьк в пазусі)))
Відповісти
Бабо, фото в студию, оценим твою пазуху)))))))
Відповісти
Вивчиш українську мрву. тоді покажу хвото)))
Відповісти
А шо таке українська мрва?
Відповісти
крва його зна)
Відповісти
Бабо Присю, будьте так ласкаві, покажіть свою пазуху повну ціцьок.))))
Відповісти
Гарна дівчина, мені такі подобаються)). Одяг цікавий, нестандартний. Дивний пояс, але сюди підходить. От тільки годинник, здається, сюди не підходить, якийсь він не жіночий - занадто масивний для такої руки.
Відповісти
нарешті. жіночність в студію))) вгодили цього разу.
Відповісти
але чи не зажарко їй у тому камзолику, впріє бідолаха
Відповісти
Дитинко, ти на свої вени дивилась? Куди тобі каблуки носити? Не гвалтуй себе!
Відповісти
Де у Луцьку знаходиться "Mango"?
Відповісти
біля собору
Відповісти
або простіше сказати...кафе Мармеладка і через дорогу побачиш
Відповісти
в центрі, а точніше там де магазин "ПОДІУМ"
Відповісти
В Боголюбах.
Відповісти
так, а центральний офіс у нас в олиці. давно чекаєм усіх модників)
Відповісти
А в Ратному відкриєте? Полішуки ж теж хочуть вдягатись у Манго.
Відповісти
так, як тільки привезуть нову колекцію: сукенки уні-секс із чистого льону та вишуканими застібками на спині) і розмір регулюється)
Відповісти
обоє жжотє))) здоровий гумор - завжди класно! ;))
Відповісти
то не манго, а пародія на нього. вибір маленький, щей націнки нормальні
Відповісти
Гарно, все, обличчя гарне, бо таке французьке, одяг стильний, я бачила цю дівчну на вулицях, вона і справді гарно вдягається. Годинник масивний, діловий, зараз такі носять. Все пасує.... і справді немає до чого приколупатись. А те як вона підбирає одяг- круто насправді, економить час, не заздріть, що ви до такого не додумались
Відповісти
Мені подобається, а відписуються тут негативно, думаю, просто злі заздрісники
Відповісти
посони, нас розкрили!
Відповісти
ваш луцк - говно редкостное. гордитесь тем что есть. редкостное - это не просто так. это самое-самое.
Відповісти
а ось і наш постійний клієнт)
Відповісти
пошийте для нього спецівку з рукавами, які через перед зав'язуються на спині)))
Відповісти
із віп-клієнтами ми практикуємо виїзд стиліста та дизайнерської команди за місцем проживанням замовника)
в якості бонуса - знижка на зміну інтер"єру помешкання. в тренді сьогодні м"яка текстура та світлі невимушені відтінки кольорів ;)
Відповісти
Ніколи не повірю що влітку студентка отак "внєзапно" ходить по вулиці, і з такою кількістю тоналки... Це точно вдягла свій мангівський гардероб, намалювалася і йшла на конкретну зйомку.
Відповісти
Така молода, а геть заштукатурена пудрою. А якби її помити над коритом? Що б від неї залишилось? Немає натуральних жінок. Силіконові сіськи і щоки, вставні щелепи, волосся кольору кінської діареї, бриті піськи з пірсингами в кліторі і анальному отворі, гидкі татуїровки, чоловічі штаниська, з рота тхне перебродженим в животі пивом і нікотином... Шерше ля фам. А шукати немає кого...
Відповісти
Натуральний, де ж ти шукаєш таких????Скажи, піду подивлюся!
Відповісти
не казися, чоловіче, на такій спеці то є зле)
Відповісти
трохи нанесла пудри...і що?навпаки героїня що не є "натурпродукт"...цікаве обличчя без намальованих брів,яскравого мейку, нефарбоване волосся, ніякого силікону, накладних нігтів, вій...і т.д....
про які ти тату? штани,цицьки...і інше???до чого це тут?
Відповісти
нарешті... друга героїня після Галдіних, яка мені сподобалась. і неправда, що в неї "наштукатуряне лице". мейк-ап мінімальний. одягнена непогано досить. нарешті не такий формат,який показували до цього (шантрапа дворова).
Відповісти
‒ пальто Denny Rose за 2300 гривень».
Нам би таку "СТИПЕНДІЮ".
Відповісти
Так, саме на стипендію! Я завжди дивувалась як в неіі це виходить.
В тому і цінність цієї дівчини шо вміє з нічого зліпити цукерочку.
Не раз ми з нею в те наше бідне Манго ходили. І мені рідко вдається побачити там щось толкове і оригінальне, а їй це вдається!
А ще би більше можливостей, вона би вам всім показала яку сумку з якими туфлями носити!
Відповісти
Больше ценностей нет? Очень жаль, а казалось....))))))
Відповісти
спідниця крутезна)
дуже сподобався образ - водночас діловий, свіжий та літній =))
Відповісти
все мені не сподобалося.
Відповісти
дизайнеру - в жіночому гардеробі немає пінжаків, тільки жакети.
Відповісти
тому що пінжак - це нова колекція) приходьте до нас і поповнюйте гардероб ексклюзивом)
Відповісти
Чето неочень... Особенно туфли с сумкой в цвет...
Відповісти
Чудовий вигляд...стильно...скромно...присутня загадка!
Відповісти
Ай всьо файно. Не доколупуйтесь. НА сучасних подіумах куди більше страхоття ходить.І туфлі з сумкою норм. Файний спокійний образ, не притензійний та не екстравагантний.
Відповісти
Ну ви і тормози... Той хто веде цю бутафорію ти просто на замовлення фоткаєш всяку шваль. Ти іі лице бачив?? Який нафіг діловий стиль зі шмоток з варшави чи юванта? Ти про моду почитай "умнік"
Відповісти
А де ж Ви на таких гарних ніжках бачили варикоз? Ну дуже симпатичні ніжоньки.
Відповісти
фотографу известно о ретуши фотографий?
Відповісти
Класно! З усіх ваших героїв вона мені найбільше сподобалася. Пристойно, ніжно так, стильно. А то якихось чучел-художників у піжамах понаставлять. Файна дівка і файно вбрана.

Відповісти
сама гарна та найкраща героїня!це що пишуть про неї погане це неправда!!!
Відповісти
жахливо!!!
Відповісти
Красиве обличчя і фігура теж не підводить
не те, що більшість клонів у нашому місті
В СНУ не можна не помітити = )
Відповісти