Волиняни дебютували на євроарені

Ківерчани Дмитро та Сніжана Долинчуки вперше взяли участь в європейських легкоатлетичних змаганнях.

Дмитро (на фото з номером 1961) фінішував чотирнадцятим, а Сніжана – восьмою, - пише Неформатний сайт міста Ківерці.

Так, у місті Рієті (Італія) відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів.

Дмитро Доличнук вийшов на старт у перший день змагань на фінальний забіг 10 000 метрів. Для нього це був дебют у Європі,а дистанцію 10 км біг вдруге у житті.

У підсумку ківерчанин фінішував чотирнадцятим з поміж 25 учасників забігу з часом 34,07 хвилини. А перемогу здобув Алі Кая з Туреччини, його час - 28,31. Зазначимо, що серед українських спортсменів Дмитро показав найкращий результат.

Сестра Дмитра, Сніжана Долинчук, взяла участь у ХІІ Європейському юнацькому олімпійському фестивалі (ЄЮОФ), який відбувався Утрехті (Нідерланди). Це комплексні спортивні змагання кращих юних атлетів континенту, які проводяться кожні два роки за принципами та ідеалами Олімпійських ігор.

У перший день змагань на старт першими вийшли дівчата - стипль-чежистки, які бігли 2000 метрів з перешкодами, де і стартувала Сніжана Долинчук.

Перемогу у фінальному забігу здобула угорка Лілі Тот – 6,45 хвилини. Сніжана Долинчук фінішувала восьмою з часом 7,46.