Стильний Луцьк. Портрет дня: Маргарита Паламарчук

Стильний Луцьк. Портрет дня: Маргарита Паламарчук
Маргарита Паламарчук, 27 років, художниця

Маргарита ‒ поціновувач природніх матеріалів, як в одязі, так і в аксесуарах. Взуття, яке було на ній, виготовлене з натуральної шкіри, а прикраси на шиї ‒ з каміння та глини. Особливо нас потішили штани з візерунками, які, за принципом, шпалер безкінечно повторюються. Швидше за все, це був вибір саме Маргарити-художника.

Її вбрання не обовʼязково відповідає останнім тенденціям моди, але воно безумовно ‒ оригінальне. Тому сьогодні Маргарита розповість нам про свої смаки більше.

«Віднедавна призвичаїлась купувати одяг в інтернеті. Мені це підходить, оскільки зараз я перебуваю в декреті. Ходити по магазинах з дитиною складно. До то ж значно, легше знайти те, що мені потрібно, в інтернеті, ніж у наших магазинах.

Дуже люблю штани і взуття на низькому ходу. А ще подобаються білі майки. Поки що маю лише одну таку, але не проти завести собі колекцію білих майок. Підбори не одягаю взагалі, хоча минулої осені вперше за довгий час врешті купила взуття на платформі. Тому думаю, що скоро зʼявиться ще і взуття на підборах.

Особливо подобаються речі від фірми H&M тому, що вони якісні і дешеві. Недавно знайшла якісне взуття від українського виробника. Взагалі, я обожнюю шкіру, а коли побачила напис «зроблено в Україні», то відразу вирішила придбати. Унікальна річ.

Як і моя мама, обожнюю прикраси з каміння та глини.

У когось настрій впливає на зовнішній вигляд. У мене ж навпаки настрій залежить від того, що я одягаю. Вистачить одягнути щось не те і це може зіпсувати мені настрій.

В одязі, звичайно, хочеться виділятись, хоча помічаю, що в міру дорослішання виділятись стає дедалі важче.

Улюблена річ ‒ кросівки з перфорованої шкіри.

Найдешевша покупка ‒ штани за три гривні. Однією з дорогих покупок є зимові рукавички з перфорованої шкіри.

Секрет оригінального стилю: «Потрібно просто залишатись собою, одягатись так, як ви самі цього хочете».

Оцінює дизайнер одягу Анна Дідух:

Майку варто було б підібрати молочного або коралового кольору. Тому що білий сюди не пасує, як і чорна сумка. За кольором прикраси перегукуються з штанами. Браслет пасує за натуральним відтінком. Тобто, загалом аксесуари підібрані досить вдало. Найближчим до цього образу є хуліганський стиль, хоча складно віднести все до одного стилю. Маргарита має власний специфічний смак, як це характерно багатьом художникам. І хоча саме у цьому вбранні далеко не все гармонійно поєднано, та дівчині не доводилося жертвувати комфортом заради чогось більшого.

Майка ‒ Sutherland, штани ‒ H&M, взуття ‒ «no name» (українського виробника), сумка ‒ Genuine.



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 56
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ха ха ха без ліфчика мала..
Відповісти
я тоже відразу заспівав цю пісеньку ))
Відповісти
Класна дiвка,
для чого iй майталеси лишнi?
Мо` б панталони їй вдiла свеї?
Відповісти
окуляри це жесть
Відповісти
митець...пісець...смак є?
Відповісти
Жах, сором і повний несмак. Але зараз хтось каже, що так тепер модно.
Відповісти
рітка, майка мені не подобається, а все інше пайдьот)
навіть без ліфчика ; )
Відповісти
бюстгальтер треба носити, навіть якщо немає на чому. Так же не гарно
Відповісти
гарно, гарно))
Відповісти
якраз таки дуже гарно)
Відповісти
було б сексуально, а так-ніяк...
Відповісти
Любителi люблят великi, а знавцi маленькi.
Відповісти
позбігались
Відповісти
фото олександра котиса останнім часом варто публікувати анонімно. вони вже стали жахливо-впізнавані.
Відповісти
Дуже стильний луцький під'їзд
Відповісти
якщо це стильно-то я китайський льотчик
Відповісти
Х У Д О Ж Н И Ц А. Отлично сочетается со старым подъездом старого польского дома.))))
Відповісти
заздріть усі, хто мусить у спеку бюстгальтером душитися
Відповісти
без лифтера это уже арт-нуво какое-то!
Відповісти
Колись це називали несмаком і вдягали "в дворі біля хати". А зараз хтось вирішив, що це стильно. О часи, о звичаї!
Відповісти
Вообще ниочем одежда... Который раз уже...
Відповісти
Знову Сергій Нескажу прорекламував свою знайому.....
https://vk.com/id41891639
Чи може тут знову хтось скаже, що вони знайомі стали після фоторубрики???!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
так він в неї в друзях https://vk.com/friends?id=41891639§ion=all#/s.neskazhu
не дивно кого вибирає і кого називає стильними(((
Відповісти
Я писав що вони знайомі після рубрики)
Може тут така сама ситуація)
Відповісти
І так вже як мінімум 15 раз..., ти хоч сам в це віриш???
Відповісти
А чому б і не VK? Сергій підібрав собі у друзі самих стильних, елегантних та комунікабельних. Чи може варто було тих стильних по офісах, ринках, кафетеріях розшукувати і припрошувати???!)) Може й оголошення дати і кастинг організувати у нашому дрімотному містечку?))
Відповісти
З попередніх рубрик випливало, що героїв вони зустрічали на вулицях, а не в контакті, хоча ці ж "герої" з автором були знайомі...........
Відповісти
Моя подруга вибирає "цей стиль", коли по хліб в магазин йде. При чому я не знущаюся, я серйозно.
Відповісти
Жахіття
Відповісти
розумію коли груди гарної форми , навіть не великі , то ходи собі чи в білизні чи без неї, а коли ні форми ні розміру..... це жах, не говорячи вже про стиль.
Відповісти
Убедишь, покажешь?
Відповісти
Можливо розведем дискут про смаки на тіла і зокрема груди? Запросимо експертів і рокладем по купах що жах а що "кльово"??))
Відповісти
Її вбрання не обовʼязково відповідає останнім тенденціям моди....... - коли ви пишете статтю, самі хоч перечитуєте?
Відповісти
Оце- то стиль!!!!О приголомшена!!! Тепер я і я вважаю себе до біса стильною людиною, так як її прикид дуже схожий на мій!Правда я в ньому на вулицю соромлюсь вийти навіть сміття викинути, а от по хаті ходити в самий раз: такі самі штані сводібні,що ще при нагоді можна без палєва памперс одягти, та розтягнута майка сторічної давнини, теж без ліфона.
Скіко разів можна повторювати: звертайте палатку! Ваш рубрика гуАно.Напишіть краще коли вода гаряча буде.
Відповісти
Одна і та ж річ на різних персонах виглядає по різному) Те що ви вдягаєте "без ліфона" і з памперсом, і при цьому закономірно себе соромитесь, на Маргариті виглядає просто і приємно.
Про воду. Встановіть собі електричний бойлер і насолоджуйтесь.
Відповісти
А що, на Маргариті ще й памперс є????????????????????????????
Відповісти
Окуляри лажа!
Відповісти
ужас. я в шоке
Відповісти
Симпатично - еротично!
Відповісти
Щось Сем активно захищає...
Відповісти
Щой дійсно захищає гіперактивно...мо йому колись перепало від неї)
Відповісти
Ну не по хліб, а в парк з малим гуляти... думаю супермодно вибиратись не варто)
по-друге в спеку самі одівайте бюстгалтери))
і те що з Нескажу знайома - думаю нічого страшного тут немає, мені часто здається у Луцьку вже всі один одного знають)))))
Люблю вас усіх!
Відповісти
Дууже фотографії, нарешті (-:
Відповісти
Вона така класна, дуже мила і ніжна дівчина, бачила роботи - перспективні.
Відповісти
Все ясно. Ця "Маргарита" знайома Сергія Нескажу, от він і піарить її.)
Відповісти
бомж стайл
Відповісти
Нє коментів мало це провал!
Відповісти
Пикантно так, маечка на тело ))) Мне нравится )))
Відповісти
согласна с А. Дидух в том, что майка молочного цвета лучше бы смотрелась. а все остальное - красиво и стильно. для такой погоды, как сейчас, вообще замечательно.
смешно, кстати, наблюдать: снова обладатели тончайшего чувства стиля, ценители высокой моды собрались и критикуют, критикуют, критикуют. "без лифчыка фу", "по хлиб", "выкынуты смиття"... господи, девчонки, не всем же ходить с килограммами поролона, пережимающими грудь так, что трудно дышать, в облегающих синтетических майках да юбках- или шортах-поясах
Відповісти
А коли вже Сергій Нескажу почне показувати своїх родичів (може в нього бабуся чи дідусь такі ж стильні), бо друзі з контакту такими темпами скоро закінчаться.
Хі-хі.
Ця рубрика це позор Луцька, люди з інших міст якщо подивляться то будуть думати, що в нас одні крокодили в гуманітарці по вулицях ходять...
Всіх хто причетний до рубрики треба відх...рити та обрубати їм руки, щоб ніколи не брали фотоапарата
Відповісти
досить. жоден з вас не має хоча б крихти такого смаку,як Маргарита та інші учасники. нехай рішення Сергія субєктивне, але смак він має.
не подобається? закрийте сторінку й забудьте. вдягніться краще і покажіть приклади" як правильно"
від ваших тупих порад нічого не зміниться,рубрика буде продовжуватись і багато читачів чекає новинок.
Відповісти
і зовсім нічого ви не розумієте про смак. отак.
Відповісти
а маргоша гризе кукурузу харашо і стильно
Відповісти
сємак не хватає
Відповісти
Сергію, Сергію........
Відповісти
Мистецька простота, трохи недбалості, але загалом по-хіпівськи літньо і зручно)))
Відповісти