Як графітчики розмалювали 72-метрову стіну в Луцьку. ФОТО

Як графітчики розмалювали 72-метрову стіну в Луцьку. ФОТО
Графітчики, які взяли участь в Lutsk Graffiti Jam'і, опублікували результати своєї роботи.

Фото малюнків опублікували в Вконтакте.

Нагадаємо, у суботу, 10 серпня, Луцьк розбагатів на цікавий для ока куточок: художники з різних міст України прикрасили 72 метри стіни.

У місто приїхали вуличні митці з Сум, Тернополя, Львова, Дрогобича, Рівного. Загалом – 17 людей.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
красааааааааааааааааа
Відповісти
фігня якась
Відповісти
то вони скоти весь Луцьк загадили своїми малюнками в відділок їх всіх
Відповісти
Зелінський то ти все загадив брехун сити і не вякай
Відповісти
місто наше загадили леше ПЕПси, я не розумію за, що їм зарплату ще платять??
Відповісти
Бооожееее, і так долонею по лобі, плесь
Відповісти
Ну от в чому сенс малювати якісь шифровки/текстовки тільки для авторів і зрозумілі, аля звичне злово х.., тільки завуальовано. Невже не мають тропу зообразити якийсь гарний пейзаж, чи щось що зрозуміле для пересічного перехожого?
Відповісти
хто не розуміє суті граффіті, той баран!
молодці хлопці! раніше теж займався,а потім монтана подорожчала, і талант свій втратив(((
респект! надалі продовжуйте!
Відповісти
талант ))))) а баран напевно ти бо людина яка цім нецікавится незрозуміе ці "художества"
Відповісти
баран той - хто чеше всіх під своє полотно, вважаючи себе пупком землі.
Відповісти
неужели сложно написать где нарисовали?
Відповісти
це огорожа з-ду Мотор???
Відповісти
Ну гарно! Незрозуміло але приємно дивитись і хочеться роздивлятися!
Відповісти
Класно!!!!! Молодці!!!!
Відповісти
що це за каракулі? який вони несуть в собі сенс? і чим тут хвастатись?
Відповісти
Не бажаючи образити нікого , як на мене 70% з даного - відверто кажучи - хєрня повна. моє суб"єктивне бачення. з тих всіх "райтерів" нормально-малюючими є всього 4-5 дядьків...більш як впевнений...крім того, по-моєму, коли зображення не несе доступного змісту для інших - смисл? ..а якщо взагалі не несе змісту в собі - це просто псування стін. нашими словами - це просто той*.
Крім того, всіх, хто взагалі далекий від поняття "мистецтво" ...йшли би ви куди подалі зі своїми притензіями типу "що це за каракулі? який вони несуть в собі сенс? і чим тут хвастатись?" ...і перш за все - навчіться нормально висловлювати свою думку, хоча б.
Відповісти