Волинські спортсмени здобули 3 медалі на чемпіонаті України з важкої атлетики

З 7 по 12 червня у місті Хмельницький відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

У змаганнях участь взяли важкоатлети та важкоатлетки Волинської області та здобули 3 медалі різного ґатунку, - інформує
пресслужба Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Зокрема, Ярослав Вітер у ваговій категорії до 89 кг здобув золоту медаль за поштовх, а в сумі двоборства підкоривши 345 кг (152 кг ривок +193 кг - поштовх) посів бронзову позицію п’єдесталу. Тренують спортсмена Авраменко М. Г. та Вальчук Ю. Є.

Також бронзовою призеркою чемпіонату України з важкої атлетики стала Анастасія Степанюк у ваговій категорії до 81 кг, у сумі двоборства осиливши 275 кг. Тренує призерку Стаднюк Ю.В.