Стильний Луцьк. Портрет дня: Тетяна Іванська-Волошинович

Стильний Луцьк. Портрет дня: Тетяна Іванська-Волошинович
Тетяна Іванська-Волошинович, 30 років, журналістка

Тетяна обрала прозору сумку та браслети, які є в тренді саме цього літа. Рідкісний випадок, коли можна врешті роздивитись, що носить жінка у своїй сумці. Сукня, пошита власноруч, абсолютно не видає свого походження та виглядає досить цікаво. Тетяна ‒ мати двох дітей, можна лише позаздрити тому, як добре вона виглядає.

«Купую одяг у великих торгових центрах в Києві: Dream town, SKY MALL. Оскільки там ‒ великий вибір та доступні ціни. Улюблений магазин ‒ New Yorker. Тому, що там можна придбати одяг від безлічі різних іменитих марок.

Улюблені марки ‒ Pull&Bear, Marks&Spencer, H&M, Terranova. Можливо, ще Zara, але, як на мене, там досить обмежений вибір. Ціную їх за демократичні ціни та шалені розпродажі, які влаштовують їхні магазини. Також мені подобається поєднувати між собою речі від цих брендів. Результат завжди виходить приємним і неочікуваним.

У три пори року ‒ літо, осінь і весну ‒ найчастіше я одягаю сукні. Влітку переважно довгі спідниці. Зимою ‒ джинси і чорні або сірі светрики.

Нізащо не одягнула б жіночі комбінезони і речі з леопардовими принтами. Хіба, якщо це не сукня від Cavalli з леопардовим принтом, яка виглядає гарно і гармонійно.

Досить часто мій настрій залежить від того, що я одягаю. До кожного сезону я готуюсь, тому, звичайно, намагаюсь оновлювати свій гардероб.

Серед найулюбленіших речей ‒ довга спідниця, яку мені привезла подруга з Таїланду. А ще бабусина сукня в горохи, яку вона носила, коли ще була молодою. Цій сукні уже біля пʼятдесяти років, та я її дуже люблю і досі одягаю вдома.

Найдешевша покупка ‒ шкарпетки. Найдорожча ‒ сукня від Phard, яка коштувала 500 доларів».

Секрет оригінального стилю: «Простота, яка може бути підкреслена аксесуарами. Власна фантазія та впевненість у собі».

Оцінює дизайнер одягу Анна Дідух:

У комплекті досить вдало підібране взуття, прикраси і сумка. До того ж, прозорі сумки цього літа у тренді. Плюс також те, що браслетів на руці у Тетяни декілька. Один виглядав би загубленим і складалося б враження, що все-таки чогось не вистачає. До цього образу можна додати масивні круглі сережки, також прозорі. Шию все таки слід залишати вільною, правильно, що Тетяна не стала заповнювати її зайвими прикрасами.

На фото: взуття ‒ Pull&Bear, сумка, браслети ‒ Terranova, годинник ‒ «Победа» (дідуся), сукня ‒ пошита власноруч.



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Сергій НЕСКАЖУ, Олександр КОТИС

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 76
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
як в російської примадонни ота сукня.
спідниця попідмишки та й поготів)
Відповісти
От цікаво, де ти розгледів "фігуру" за цим пародійним мішком, що навивається плаття?
Відповісти
Та нормальна в неї фігура, враховуючи що вона матір 2 дітей (при умові, що сама родила)!!!!!!!!!!!!
А вдягнута так собі..., нормально, але сказати що стильно - важко!!!!!!!!!
Відповісти
Краса врятуе свiт! )
Відповісти
ця людина багато посміхається, весела і позитивна..
Відповісти
як Ви вважаєте в луцьку потрібен магазин одягу ZARA ?? Ваша думка важлива. дякую
Відповісти
хіба що на час розпродажу, бо коли нова колекція то там ціни космос
Відповісти
ну то так коли розпродажа то товари там досить дешеві.
Відповісти
хто хоче там вдягатись - давно там вдягається, а робити ще один інкубатор сенсу немає
Відповісти
потрібен, в мене половину речей у шафі від Zara. подобаються дуже речі від цього бренду) а їздити часто в інші міста за ними не виходить (
якби відкрився в Луцьку було б чудесно
Відповісти
так, у західній частині україни є тільки у львові це найближчий магазин до луцька...
Відповісти
і то краще їхати в Київ на поїзді , ніж по тих ямах до Львова трястись))))
Відповісти
ага до того Львову доїхати то можна всі кості перерахувати..
Відповісти
о так, і то давно...... бо приходиться постійно у Львів їздити ,щоб знайти що оригінальне і ненацяцьковане ,а ZARA - це саме та лінія ,яка дозволяє виглядана стильно і водночай " и на пир ,и в мир".
Відповісти
Звісно потрібен, одяг даного бренду дуже зручний та якісний. Але потрібен магазин з асартиментом. а не "ларьок" з трьома платтями, як це було у ТЦ "Варшавський".
Відповісти
в планах є відкриття магазину офіційного, зі всім асортиментом..починаючи від дитячого закінчуючи дорослим одягом і всіма аксесуарами. просто чи готовий луцьк до цього одягу, і бренду. цінова категорія досить цікава, інколи ціни меньші ніж на ринку.
Відповісти
якщо ти не в курсі, то у варшавському був не фірмовий магазин, а просто підприємець возив речі.
Відповісти
Як на мене потрібен,але є одне но,в Луцьк не будуть привозити багато речей адже купувати їх буде мало хто...
от якщо взяти Київ і Луцьк то в києві буде набагато більший вибір і речі будуть в певній мірі дешевшими....
Відповісти
мені файна дівка, тікі от платтюшко сагласна помінять нада
Відповісти
та ні нормально одягнута жіночка) все гарно ..тільки той браслет як то катушка рибна.))
Відповісти
Прикольні фото :)
Відповісти
Тетяна гарненька,зачіска крута!!!
магазин ZARA потрібен, особисто мені подобаються речі від цього бренду і думаю багато мешканців Луцька теж прихильники цього бренду)
Відповісти
дякую за Вашу думку, тобто якщо і появится магазин, то певне коло покупців буде.
Відповісти
як на мене - не потрібен!!
для чого? щоб кожен 3-й ходив як інкубатор?
Відповісти
позаду йди і ті штори натягти додолу, ото хохма буде. Танька вдягни ліфона!
Відповісти
Вам не подобались перша десятка персонажів із цієї рубрики ?Так тепер ви будете змушені терпіти оцих панянок з дивними образами,сумками з мікімаусами , з відсутністю бюстгальтера.
Мені більше подобались дівчата і хлопці вдягнені по-молодіжному, ніж оце.
Відповісти
Уууу, очень и очень)))))
Відповісти
Зверніть увагу, дизайнер ні слова не сказала про її сукню...хм...
І як її чоловії випустив її з дому?
Відповісти
Щаслива жінка, доглянута, має смак, красиві губи, мякі і добрі риси обличчя. Не навішала на себе нічого зайвого, як вішають на новорічну ялинку. Жінка зі смаком в будь-якому відношенні. Таких тут не було, таких взагалі мало. А двоє дітей це в наш час - щастя. Це означає, що вона вірить своєму чоловіку. Шкода, що очей не показала.
Відповісти
Дуже гарна і на своі 30 вона круто і молодіжно виглядає, ніжки стрункі і це великий плюс для жінки!!!
Щодо одягу, то не дуже подобається сукня, бо взагалі не видно ліній таліі, думаю може було б краще підвязати його тоненьким пояском червоного або синього, або ж і навіть білого кольорів!)
Відповісти
ось воно! їй 30, а одягається як у 15! я розумію, що потрібно йти в ногу з часом. але на кожний вік є свій одяг! не обов'язково одягатись як "тьотьоха 30-ти річна", але є багато але. Дорогий Сергій Нескажу, рубрика цікава, але досить пхати у неї своїх знайомих!
Відповісти
До речі (камінець в город видання!!!), старші люди теж зі смаком одягаються. Подивіться на чоловіків: класичні французькі костюми, сорочки і галстуки в тон їм, модельні італійські туфлі на шнурках - хіба це не стиль? І старші жінки від них не відстають. Одежа - це елемент культури людини. І перше враження про людину - від зовнішнього вигляду. Чи "стиль" - це лише обшарпані шорти і кофти з секонд-хенду? Чи літні чоботи з дірками? Це - між іншим, а Тетяна - дуже цікава жінка. І красива.
Відповісти
Файник такий сарафанчик
Відповісти
Пані - гарна.
Плаття - фіранка
Недобре скроєне- перед коротший.Виглядає, як фіранка з душової кабіни
Сумка - в топку .
Такі дозволено носити до 12 років в школу, з 12 до 15 - на пляж.
Висновок: не псуйте свою красу гидкими речами.
Відповісти
Пані Тетяно, ви направду дуже вродлива жінка, не розумію навіщо здешевляти свою красу такими дитячими речами. Навіщо ці пластмасові браслети поряд з золотою обручкою?
Відповісти
підтримую. в 30 ці пластмасові брязкальця виглядають як мінімум смішно... Плаття як брудний мішок, зовсім не личить. Сама ж жінка симпатична)
Відповісти
Блин, читаю комменты и смеюсь. На фото классная женщина, легкий летний образ, на лице улыбка, чем ее еще можно украсить? Да ничем, все при ней, ни добавить, ни отнять. И все равно- "не така". Умора.
Відповісти
Шо вона бреше. Вона це купила стоках. Я сама таке бачила плаття там. Корче з себе київську.
Відповісти
рідна моя провінційна овечка ти теж можеш досягти успіху лише почни працювати над собою, а не гадь в інтернеті
Відповісти
напевно цей коментар писався з самої Червоної площі .
Відповісти
пропоную почати з того щоб переглянути уявлення про навколишній світ Червона площа це давно не круто.
Відповісти
Ну, звісно. Центральний майдан біля Шеви у забзділому Пуцьку - ось що круто. Перед тим,як нарікати когось провінціалом,-пригадайте з якої помийної ями вилізли ви.
Відповісти
"разруха не в клозетах, а в головах"(с)
Відповісти
до плоту.
Відповісти
не всі навколо твої родичі і сусіди
Відповісти
дуже гарна!
Відповісти
І чого всі так:" ооо,та їй 30 років, і так виглядає".Стільки галасу,як-то їй 60 і вона ТАК виглядає. 30 років, це насправді зовсім небагато, і вік взвгвлі немає значення.Є дівки,що в 20 умудряються виглядати на 40, а є, що в 40 виглядають на 20.По цій баришні видно, що їй уєе за тридцатку перевалило, і вона вже слєгка підгулявша- підбродивша.
Відповісти
Леська, да річ у тому, що дорогому каменю - гідна оправа, а тут камінь так нічо, а оправа - лайно
Відповісти
Камінець...щебінь максимум.
Відповісти
Ну , Леська, я в тьотках більше розуміюся....
Як ж Бандераса чи Бібера не можу оцінити
Відповісти
Що тут оцінювати: Антоніо- красссавчег, Бібера- дупою на палю.(хоча не варіант- йому ще й сподобатись може).Короч, четвертувать Бібера.
Відповісти
цикл "Стильний Луцьк" пертворився на базарні плітки-обговорення - чи гарна-вродлива жінка(хлопець, скільки у них дітей,скільки років, які губи-волосся, чи веселі і життєрадісні вони в житті.... Скажіть, яке це відношення має до СТИЛЮ??? Поверніться у тему.І перейдіть уже, будьте ак ласкаві, до ІНШИХ СТИЛІВ, бо вже набридає одноманітність
Відповісти
з всіх "стиляг",на мою думку лише двоє представники конкретного стилю, інші носять, що кому подобоється,але не обов.язково підходить.
Відповісти
нормуль
Відповісти
http://vk.cc/1BrP3Z
Відповісти
так от з відки взята ідея стильного луцька))
Відповісти
це не єдиний ресурс з подібним проектом. їх безліч.
http://vk.com/sp_odizh
http://www.vogue.ua/fashion/kiev-street-style-avgust1002.html
наш відрізняється текстом, коментарем дизайнера, локацією і людьми, які беруть участь.
Відповісти
і бездарністю і несмаком авторів
Відповісти
тоді що ти тут забув?
Відповісти
тобі дело?
Відповісти
ок. поясню. я, як вільна людина, роблю все що захочу не порушуючи закону. І так як я маю право на власну думку і право її висловлювати - висловлюю її там де я хочу. Дошло?
Відповісти
працюй над собою
Відповісти
не говоры мени що робыты и я не скажу тоби куды йты.
Відповісти
30 років і Мікімауси в голові? Хм... Одяг, як завжди: що не буть, аби коменти викликати.
Відповісти
Платье - полный оцтой
Відповісти
Боже, люди, які ж ви заздрісні. А покажіть-но свої фото, вдягніться за своїм смаком, і айда - прямо в цю рубрику, га?
Коли рівень гівна всередині зашкалює, воно проривається назовні, і з’являються такі коментарі як від панянки Лесі.. Дівчино, чи, може, у Вас щось особисте до героїні рубрики?
Гарні фото, яскрава, молода, щаслива жінка, стильний образ, до речі, дуже актуальний, європейський... Не обов’язково плаття має підкреслювати талію і виблискувати стразами від Сваровські, щоб бути стильним і сучасним. Але куди ж вам, мої любі курчатка, дальше Житомира свого носа не показуйте, бо далі – ще «страшніше», «мішкуватіше» і т.д. Удачі, малишкі.
Відповісти
Світла людина.
Відповісти
немає поганих людей
є погані нації(с)Адольф Гітлер
Відповісти
сто пудов
Відповісти
Гарненька!
Відповісти
Цікаво, вона і досі багато матюкається?
Відповісти
дивне в неї плаття-мішок
паска не вистачає
Відповісти
Поясок і було б ідеально в даному випадку!
Відповісти