Місто, яке я люблю. Луцьк прокидається. Частина 5

Місто, яке я люблю. Луцьк прокидається. Частина 5
Останній робочий день тижня - останній фоторанок від ВолиньPost. Цього разу побаченим від сонного міста ділиться журналіст Олександр Котис.

Оглянутий район простягається від Театрального майдану до колишньої синагоги на вулиці Данила Галицького. Включно з заповідником та територією обабіч вулиці Лесі Українки.


ДИВИТИСЯ ФОТОРАНОК ЮЛІЇ ШРАМКО


ДИВИТИСЯ ФОТОРАНОК ТЕТЯНИ ГРІШИНОЇ

ДИВИТИСЯ ФОТОРАНОК ІРИНИ КАЧАН

ДИВИТИСЯ ФОТОРАНОК АНАТОЛІЯ КОТЛЮКА

О пів на п'яту на центральному майдані - ні душі
О пів на п'яту на центральному майдані - ні душі
Перше світло
Перше світло
Ранкові таксисти на самотньому проспекті
Ранкові таксисти на самотньому проспекті
Вулиця Лесі Українки порожня
Вулиця Лесі Українки порожня
Ранкове розклеювання оголошень
Ранкове розклеювання оголошень
Хулігани працюють зранку
Хулігани працюють зранку
Їхні написи
Їхні написи
Самотній автомобіль на вулиці Богдана Хмельницького
Самотній автомобіль на вулиці Богдана Хмельницького
Зранку королі вулиць - голуби
Зранку королі вулиць - голуби
Світанок над старим будиночком
Світанок над старим будиночком
Ранкові туристи не загубляться
Ранкові туристи не загубляться
Ранкове полювання
Ранкове полювання
Перші промені сонця
Перші промені сонця
Перший велосипедист дня на вулиці Лесі Українки
Перший велосипедист дня на вулиці Лесі Українки
Відображення...
Відображення...
Сушаться кеди
Сушаться кеди
Спить пес
Спить пес
Кухонні справи
Кухонні справи
Ранковий вивіз сміття
Ранковий вивіз сміття
Розставляють товар
Розставляють товар
Тролейбус і ранкові продавці газет
Тролейбус і ранкові продавці газет
Перші пасажири ранкових тролейбусів
Перші пасажири ранкових тролейбусів
О шостій ранку на Старий ринок уже сходяться продавці
О шостій ранку на Старий ринок уже сходяться продавці
Ранкова кава і потягування
Ранкова кава і потягування
Перед рейсом
Перед рейсом
Перша малина на торгових рядах
Перша малина на торгових рядах
Верхівка петропавлівської кафедри освітлюється зі сходу
Верхівка петропавлівської кафедри освітлюється зі сходу
Чийсь двір
Чийсь двір
Столові причандали очікують на перших клієнтів
Столові причандали очікують на перших клієнтів
Перед початком робочого дня
Перед початком робочого дня

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 37
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як завжди якісно. Так тримати!
Відповісти
шикарний ранок!
Відповісти
Автору: о котрій годині ви прокидаєтесь, щоб все відзняти?
Відповісти
о 4:30 )))
Відповісти
Ви молодець, можете йти досипати зі спокійною душеую) Репортаж дуже вдалий!
Відповісти
По-моєму найкращий репортаж із попередніх.
Відповісти
Опасна в дядька фотографа робота, самому ходити зрання по пустих закоулках то мона й нарватися на недобрих людей.
Відповісти
Видно, що журналіст мав раніше справу з фотоапаратом. Гарно користується його функціями. Чудові фото
Відповісти
В Котиса найкраще! гарно, професійно, якісно, творчо...
Відповісти
Гарно. от тільки знімки старого ринку, сміття навколо нього - псують враження. скільки потрібно волі та сміття щоб нарешті вирішити цю проблему, невже розуму бракує в чиновників, невже не соромно їм за цей безлад, невже ринок і його сміття приносить більше грошей ніж приносили б кавярні, кафешки та готелі навколо історичної частини.
Відповісти
А, що ж в саме Старе місто не дійшов?. Залишилось кілька метрів....Самі цікаві його вуличкі залишились позаувагою....
Відповісти
ну, придивіться, 5 фото звідти є. а більше нічого цікавого не трапилося
Відповісти
Что и ожидал от Саши, хорошие снимки и минимум текста. Приведения порадовали особо.)
Відповісти
не "вуличкІ", а "вуличкИ". Так тільки діти пишуть, які грамоти не вчили!
Відповісти
А последнее фото так символично, "Перед початком робочого дня" и вывеска "кухля". Это Вы там на ВН рабочий день так начинаете?)))
Відповісти
Так уже скільки років не ВН... :)
Відповісти
Це певно він трохи іншу абревіатуру мав на увазі: "ВолиньPost Найкращий".
Відповісти
:)))))))))), ну, путаю часом буквы, не впервой :))))
Відповісти
кухоль, ага ;-))))))))))
Відповісти
Для Фрутті...по-перше як хочу так і пишу, по-друге..грамоті вчили чи не вчили не Ваше діло, тут кожен висловлює свою думку так як хоче і тими словами які вважає за потрібне!А, вчилелів тут і без Вас вистачає...
Відповісти
Для kotyk..а, як так нічого цікавого не трапилось..а, наші визначні місця потипу Луцького замку, костелу Петра і Павла, Кірха, будинок Косачів і т. д.?
Відповісти
четверте фоти знизу - костел))
я шукав фото, на яких би можна було відобразити РАНОК, а не пам'ятки
Відповісти
Треба грамотно писати. Соромно має бути вам, що не знаєте української. Вас не навчу. Вже напевно й ніхто не навчить, якщо самі не захочете. Одразу видно рівень знання по граматиці. Книжок побільше читайте...Тоді писати нормально навчитесь ))))
Відповісти
Дітей своїх будете вчити!!!!
Відповісти
:))) А ви
Відповісти
А ви "нереальна" і далі позортесь своїми помилками =) І не читайте книг, бо можуть "зашкодити" мозку
Відповісти
клас!!! гарний ранок улюбленої п"ятниці)
Відповісти
Фрутті... ім"я Нереальна пишеться з великої букви... Хтось має бути розумнішим...припиняю, свою переписку з Вами.
Відповісти
Дуже гарно....Дякую.... за піднятий настрій.
Відповісти
Халепа відзначився.
Відповісти
Справді, дуже гарний матеріал. Зрештою, в пана Котиса завше саме так - якісно! :)
Відповісти
Отличные фото
Відповісти
Але чому лише центр завжди знымаємо?
Нема інших районів у місті?!
Відповісти
гарний ранок, найкращий репортаж
Відповісти
оу, спостерігаєте, однако ;)
Відповісти
але й фото!!! але й фото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

фотку з манекеном вкрала собі на робо4ий стіл))
Відповісти
Люблю Волиньпостовські фоторепортажі. Цікаві, різні за жанром, оригінальні ракурси...Подекуди дивишся на фото і не впізнаєш місто. Питаєш самого себе: а де це?!
Дякую.

Цікаво було б побачити обличчя обранців у понеділок ))
Відповісти